مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

behdash

New member
سلام بچه ها
از شما کسی بوده که پارسال امتحان داده باشه؟
میخوام بدونم برای ثبت نام فرمی هست که بچه های فارغ التحصیل باید از دانشگاه امضاشو بگیرن؟؟

sara25

New member
سلام بچه ها
از شما کسی بوده که پارسال امتحان داده باشه؟
میخوام بدونم برای ثبت نام فرمی هست که بچه های فارغ التحصیل باید از دانشگاه امضاشو بگیرن؟؟

سلام دوست عزیز:rose:

اگر فارغ التحصیل شدین دیگه لازم نیست فرمی پر کنید، همون مدرک کافیه چه موقت و چه دایم هردو قابل قبولن..
موفق باشی..

behdash

New member
سلام دوست عزیز:rose:

اگر فارغ التحصیل شدین دیگه لازم نیست فرمی پر کنید، همون مدرک کافیه چه موقت و چه دایم هردو قابل قبولن..
موفق باشی..
ممنون ولی من دفترچه راهنما رو که خوندم
نوشته بود که فارغ التحصیلای رشته های غیرپزشکی
باید یک فرم رو با امضای دانشگاه داشته باشن.فرم شماره 4هم هستش

sara25

New member
ممنون ولی من دفترچه راهنما رو که خوندم
نوشته بود که فارغ التحصیلای رشته های غیرپزشکی
باید یک فرم رو با امضای دانشگاه داشته باشن.فرم شماره 4هم هستش

آهان یعنی امسال قانون عوض شده؟!:5: اگه اینطوره من در جریان نیستم ولازم شد دفترچه رو خوب مطالعه کنم. چیزی که گقتم طبق دفترچه پارسال بود چون خودم فارغ التحصیل رشته غیر پزشکی ام و فقط همون اسکن مدرکمو فرستادم و فرمی پر نکردم..
ممنون موفق باشین:smiliess (10):

behdash

New member
آهان یعنی امسال قانون عوض شده؟!:5: اگه اینطوره من در جریان نیستم ولازم شد دفترچه رو خوب مطالعه کنم. چیزی که گقتم طبق دفترچه پارسال بود چون خودم فارغ التحصیل رشته غیر پزشکی ام و فقط همون اسکن مدرکمو فرستادم و فرمی پر نکردم..
ممنون موفق باشین:smiliess (10):

نه بابا امسالم از قرار معلوم چیز خاصی نداره...
فقط همین یه بخشو اضافه کردن.که البته به نظر من خودش کلی کاره.یکی که فارغ التحصیل شده دیگه دانشگاه بره چیکا!!!!
حالا یا باید یکی واست انجام بده یا باید این همه راه رو واس یه امضا بری.....

sara25

New member
نه بابا امسالم از قرار معلوم چیز خاصی نداره...
فقط همین یه بخشو اضافه کردن.که البته به نظر من خودش کلی کاره.یکی که فارغ التحصیل شده دیگه دانشگاه بره چیکا!!!!
حالا یا باید یکی واست انجام بده یا باید این همه راه رو واس یه امضا بری.....

من دفترچه رو دیدم، نوشته اسکن اصل مدرک یا یکی از اون 4 تا فرم،خب وقتی تو مدرک معدل و ... هست چه کاریه اون مدرک شماره 4 رو پر کنیم، البته یادم نیس پارسالم این فرم شماره 4 بود یا نه؟! احتمالا این مال کسانی هست که فارغ التحصیل شدن ولی مدرکشون آماده نیس!!:riz277: البته این نظریه ِ من بودا :tonguesmiley:دوستان دیگه اگه اطلاع دارن لطفا بگن.. مرسییییی:bunnyearsmiley:

behdash

New member
ببخشید میشه بگین
کدوم بندش نوشته.من جایی ندیدم که نوشته باشه یا ... یا فرم.
همون اول نوشته غیرپزشکیا باید فرم 4رو بگیرن دیگه جایی ندیدم که
گفته باشه میشه مدرکم فرستاد

sara25

New member
ببخشید میشه بگین
کدوم بندش نوشته.من جایی ندیدم که نوشته باشه یا ... یا فرم.
همون اول نوشته غیرپزشکیا باید فرم 4رو بگیرن دیگه جایی ندیدم که
گفته باشه میشه مدرکم فرستاد

بله من دفترچه هر دو سالو یه نگاهی انداختم ، همه جارو ندیدم ولی اون قسمتی که گفته بودین همونه تغییر نکرده!! صفحه 18 قسمت مدارک موردنیاز و بقیه اش که همون یا باشه:smiliess (3): تو صفحه 19 اومده.. تو دفترچه پارسالم فرم 4 بوده ولی پرش نکردیم..:riz304:

reza.fe

New member
سلام بچه ها یکی از دوستان تقبل کردن که اعتراض آنلاین رو به مرکز سنجش ببرن.خواهشا شرکت کنین و از دوستان هم تقاضا کنین که در این اعتراض شرکت کنن.امتحانش ضررنداره
تو این صفحه متن ایشون رو ببیند( http://olumpezeshki.ir/thread11685-22.html#post414474 )

و این هم جایی که باید پرکرد که البته این دوستمون همونجا لینکشو گذاشته(http://www.emailmeform.com/builder/form/PDeSac9n6oe9T8KmBda2)

آخرین ویرایش:

behdash

New member
سلام بچه ها یکی از دوستان تقبل کردن که اعتراض آنلاین رو به مرکز سنجش ببرن.خواهشا شرکت کنین و از دوستان هم تقاضا کنین که در این اعتراض شرکت کنن.امتحانش ضررنداره
تو این صفحه متن ایشون رو ببیند( http://olumpezeshki.ir/thread11685-22.html#post414474 )

و این هم جایی که باید پرکرد که البته این دوستمون همونجا لینکشو گذاشته(EmailMe Form - فرم ثبت اعتراض کنندگان به ت)
باشه حتما دوست عزیز.مرسی که اطلاع دادین.
فرستادم به دوستان هم میگم بفرستن

behdash

New member
بچه ها شرمنده یکی عکس این کتابا رو اگه داره واس من بذاره
سم شناسی مواد غذایی .دکتر چراغعلی . انتشارات دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...
اصول بهداشت مواد غذایی . دکتر رکنی . انتشارات دانشگاه تهران
شیمی مواد فاطمی
عوامل فساد و شرایط نگهداری مواد غذایی در سرد خانه . دکتر ایماندل و دکتر صادق زاده

zenith0098

New member
سلام
این کتاب سم شناسی با عوامل فساد نایابه اگه دیدی سلام مارو برسون بهش

solarbeh

New member
سلام بچه ها
من فارغ التحصیل ارشد وزارت علومم
واسه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت چی پست کنم مدرک کارشناسی یا ارشد؟

zenith0098

New member
بچه ها یی که کتاب ایماندلو دارن میشه از صفحه 51 به بعدشو اسکن کنن یا عکس بگیرن بذارن تا ما که دستمون از همه جا کوتاهه بتونیم ازش استفاده کنیم؟؟؟؟

behdash

New member
بچه ها یی که کتاب ایماندلو دارن میشه از صفحه 51 به بعدشو اسکن کنن یا عکس بگیرن بذارن تا ما که دستمون از همه جا کوتاهه بتونیم ازش استفاده کنیم؟؟؟؟

سلام عکس جلدشو واس من نمیذارن
شما ص 51 به بعدو میخواین......

milad25

New member
سلام دوستان، میخواستم بدونم جزوات بهداشت و ایمنی مواد غذایی از کجا میتونم گیر بیارم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا