مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

behdash

New member
سلام بچه ها ی سوال اگه بشه کتاب سم شناسی مواد غذایی .دکتر چراغعلی رو گیر آورد
خوندن کتاب بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی لزومی نداره؟؟؟/

am-ml

New member
سلام بچه ها ی سوال اگه بشه کتاب سم شناسی مواد غذایی .دکتر چراغعلی رو گیر آورد
خوندن کتاب بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی لزومی نداره؟؟؟/
من فکر کنم برعکس باشه ؛سم شناسی تا جایی که من میدونم اصلا مهم نیست و نشنیدم سوالی ازش بیاد.
منابع اصلی تا جایی که من تحقیق کردم و از نفرات برتر سال های قبل پرسیدم اینا هستن:
میکروبیولوژی مواد غذایی آدامز
اصول تکنولوژی نگه داری مواد غذایی دکتر فاطمی
شیمی مواد غذایی دکتر فاطمی
شیر و فراورده ای آن دکتر کریم
سوسیس و کالباس دکتر حسینی
بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی

اینایی که گفتم اصلی ها هستن ؛حالا ممکنه یه سال از منابع دیگه ای که معرفی شده چندتا سوال بیاد مثلا همون سالی که خودم شرکت کردم (91) از کنترل کیفی و آزمایشگاه دکتر پروانه 3-4 تا سوال اومده بود ولی خوب اگر کسی شیمی دکتر فاطمی رو مسلط بود ؛این 3-4 تا مهم نبود .
بنظر من بجای اینکه وقتمون رو برای پیدا کردن منابعی که فوقش یکی دوتا سوال ازشون میاد تلف کنیم ؛همین منابع اصلی رو چند دور بخونیم کافیه.

behdash

New member
من فکر کنم برعکس باشه ؛سم شناسی تا جایی که من میدونم اصلا مهم نیست و نشنیدم سوالی ازش بیاد.
منابع اصلی تا جایی که من تحقیق کردم و از نفرات برتر سال های قبل پرسیدم اینا هستن:
میکروبیولوژی مواد غذایی آدامز
اصول تکنولوژی نگه داری مواد غذایی دکتر فاطمی
شیمی مواد غذایی دکتر فاطمی
شیر و فراورده ای آن دکتر کریم
سوسیس و کالباس دکتر حسینی
بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی

اینایی که گفتم اصلی ها هستن ؛حالا ممکنه یه سال از منابع دیگه ای که معرفی شده چندتا سوال بیاد مثلا همون سالی که خودم شرکت کردم (91) از کنترل کیفی و آزمایشگاه دکتر پروانه 3-4 تا سوال اومده بود ولی خوب اگر کسی شیمی دکتر فاطمی رو مسلط بود ؛این 3-4 تا مهم نبود .
بنظر من بجای اینکه وقتمون رو برای پیدا کردن منابعی که فوقش یکی دوتا سوال ازشون میاد تلف کنیم ؛همین منابع اصلی رو چند دور بخونیم کافیه.
والا چی بگم.
ممنون. ولی منم هر جا پرسیدم تقریبا اینا رو گفتن بعلاوه سردخانه ایماندل
که حتی یکی از بچه ها میگفت 10 سوال ازش میاد(من نمیدونم محتویاتش چی ان یعنی بنظرتون این منابعی که گفتین جاشو پر میکنه)؟؟/

am-ml

New member
والا چی بگم.
ممنون. ولی منم هر جا پرسیدم تقریبا اینا رو گفتن بعلاوه سردخانه ایماندل
که حتی یکی از بچه ها میگفت 10 سوال ازش میاد(من نمیدونم محتویاتش چی ان یعنی بنظرتون این منابعی که گفتین جاشو پر میکنه)؟؟/
همون سال 91 از سردخانه چندتا سوال اومده بود ولی فکر کنم فوقش سه تا بود (دقیق یادم نیست ) من میگم فوقش از 30 تا سوال 10 تاش از منابع پراکنده هست ؛ خوب 2/3 سوالات از یک کتابه ؛من وقتش رو ندارم و همین یه کتاب رو هم بخونم هنر کردم .
به نظر من همینا کافین باز شما برای توران جون و آقا ضیا هم پیام بگذارین.(برین تو تاپیک محل تجمع قبول شدگان بهداشت و ایمنی مواد غذایی اونجا پیداشون میکنین )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ps2020

behdash

New member
اتفاقا مشکل هم پیدا کردن همین دوتاست که گفتم
اگه این دوتا از سرمون بگذرن که دیگه مشکلی نی...

behdash

New member
اینم توران جون ؛امسال تهران قبول شد ؛بهترین کسی هست که بتونه به سوالاتتون جواب بده.
http://olumpezeshki.ir/members/tooran-b-7088
ببخشین پروفتون بسته بود اینا جواب دادم.
اگه همون چیزایی که به شما به منم میگه.
من دیگه مزاحمشون نمیشم!!!!اگه دیدم اوضام خرابه شاید بهشون پیام دادم!!!!1

behdash

New member
خوب دیگه مزاحم نمیشم
ببخشید وقتتونو گرفتم.بازم ممنون از لطفتون.
آرزوی توفیق.....فعلا

sara25

New member
سلام بچه ها، مثل اینکه زمان برگزاری کنکورو عوض کردن شده 22و23 خرداد، 2 هفته هم کم نیست !! انشااله بتونیم استفاده کنیم..

moj

New member
سلام بچه ها، مثل اینکه زمان برگزاری کنکورو عوض کردن شده 22و23 خرداد، 2 هفته هم کم نیست !! انشااله بتونیم استفاده کنیم..

آره
خوب شد.حداقل واس من که دیر شروع کردم.
قدر 2 هفته رو بدونین.موفق باشین....

sara25

New member
:tonguesmiley:اصلا فکرشم نکنید که دیر شروع کردین،منم مث شمام:black_eyed:.. اتفاقا ما تازه نفس تریم و انرژی بیشتری داریم، شک نکنید ما میتونیم:thumbsupsmileyanim:، همه بچه های این تاپیک میتونن...:riz304:.شاد باشید..

آخرین ویرایش:

hemila

New member
سلام به دوستان خسته نباشید
من احساس میکنم امروز میخونم هفته بعد یادم نمونده.تا خرداد 93 فکر میکنم کلا همه چیز از ذهنم میپره. از دوستانی که همراه همیشگی ما تو این سایت هستن کمک کنن که واقعا من باید چی کار کنم.شما که مطالعه میکنید چطور تو ذهنتون میمونه.مرسی

sara25

New member
من احساس میکنم امروز میخونم هفته بعد یادم نمونده.تا خرداد 93 فکر میکنم کلا همه چیز از ذهنم میپره. از دوستانی که همراه همیشگی ما تو این سایت هستن کمک کنن که واقعا من باید چی کار کنم.شما که مطالعه میکنید چطور تو ذهنتون میمونه.مرسی
دوست خوبم تنها راهش مروره.. وگرنه با یه بار خوندن نمیشه!!
موفق باشید:riz304:

am-ml

New member
دوست خوبم تنها راهش مروره.. وگرنه با یه بار خوندن نمیشه!!
موفق باشید:riz304:

با نظر سارا موافقم ؛ضمن اينكه هيچوقت سعي نكنيد تمام چيزايي كه خوندين رو يكباره بيارين تو ذهنتون ؛هيچكس نمي تونه در دراز مدت اين كار رو بكنه ؛ولي وقتي برين سراغ تست و سوالات سالاي قبل ميتونين متوجه بشين كه چقدر با دقت خوندين و چقدر نياز به مرور دارين.
موفق باشين:painting:

am-ml

New member
هفته قبل متوسط روزي دوساعت خوندم ؛براي شروع راضيم ولي مي دونم كه خيلي كمه.

am-ml

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین .یه سوال دارم.اون قسمت توی دفترچه که نوشته آیا مدرک دیگری دارید منظورش همون رشته هایی هست که ذکر کرده یا نه مثلا مدرک کاردانی رو هم باید ذکر کرد؟

فكر نكنم منظور مدرك كارداني باشه ؛فكر كنم يه ليسانس ديگه منظور هست.

hemila

New member
سلام به دوستان خوبم که به همه سوالات من با حوصله جواب میدن:thanks:
کتاب زبان عوض شده برای آزمون.درکل من با زبان مشکل دارم اونم با من مشکل داره:p7977cujr38iyymsu8:
حالا زبان چی مهمه بخونم تا بتونم 100% بزنم:smilies-azardl (181
ممنون میشم جواب بدین فقط کتاب امیر لزگی نباشه چون اصلا نمیتونم:(50):

behdash

New member
سلام
بچه ها ی سوال.نوبت امتحان صبحه یا بعدازظهره؟؟؟اگه بعداز ظهر باشه
باید از همین الان مچ شد که البته سخت هم هست!!!!

hemila

New member
سلام به دوستای خوبم

من منتظر راهنمایی شما هستم:dadad4:

زبان کتابش عوض شده.زبان برای داتشجویان پزشکی انتشارات سمت.اونایی که این کتاب را تهیه کردن منو راهنمایی میکنن.مرسی:riz513:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا