مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asemane.n

New member
:riz304:

سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدی:ad54ad: به چه عجب یه مهندس شیمی بالاخره اومد تو این تاپیک:28: هم رشته ایم:rolleyessmileyanim: البته حالا که هدف یکیه دیگه فرقی نمیکنه رشته کارشناسی چی بوده.. من خیلی ازراهنماییهای بچه های خوب اینجا استفاده کردم انشااله شما هم بتونی، موفق باشی..
ممنون.خیلی خوشحالم از اینکه هم رشته ای هستیم.
من هم با شیمی مواد شروع کردم.کمی برام سخت هست اما تلاشمو میکنم.

abanzad

New member
من نمی تونم بخونم چرا! اصلن به برنامه م نمی رسم :(
دوستان من برنامه م اینطور هست که دو هفته سر کار هستم(دوازده ساعت) و یک هفته آزاد.چه برنامه ای پیشنهاد می دید واسه خوندن؟

m_mobini

New member
سلام بچه هاخوبین؟من فعلا فقط زبان میخونم بچه ها یکی راهنمایی کنه من زبانم ضعیفه لزگی کافیه یا504هم بخونم؟

am-ml

New member
راستی لزگی رو چطور بخونم؟
من فقط ترجمه اش می کنم و لغات جدید روحفظ می کنم.ولی داداشم که مدرس زبان هستن ؛برام یه نگاهی بهش کرد ؛معتقد هست که مهارتاش خیلی کمک کننده هست اگر استفاده بشه.
در واقع این کار رو می کنم ؛یه دور سر سری می خونم و لغاتی رو که بلد نبودم مشخص می کنم و بعد از پیدا کردنش سعی می کنم ترجمه رونش رو بنویسم.
لغات جدید رو با استفاده از جعبه لایتنر حفظ کنید ؛خیلی موثر هستش.

am-ml

New member
من نمی تونم بخونم چرا! اصلن به برنامه م نمی رسم :(
دوستان من برنامه م اینطور هست که دو هفته سر کار هستم(دوازده ساعت) و یک هفته آزاد.چه برنامه ای پیشنهاد می دید واسه خوندن؟

خودت با توجه به شرایط ات برنامه ات رو باید تعیین کنی ولی هر جور برنامه میریزی پیوستگی توی مطالعه رو حفظ کن ؛مثلا میتونی اون دو هفته که سر کار نیستی مطالب رو عمقی بخونی ولی دو هفته ای که سر کاری سطحی و روزنامه وار فقط بخونی که با مطالب جدید آشنا بشی.
اما اگر مطالب برات آشنا هست ؛میتونی دو هفته سر کار هستی مرور چیزایی رو که توی دو هفته بیکاری مفصل خوندی انجام بدی .
فقط یادت باشه : بخون ... بخون و بخون..... وقفه آدم رو بیچاره میکنه .شده روزی یه صفحه؛ بخون.

Samaneh1366

New member
سلام دوستان
آخه میدونم حق دارین اصلا بهم جواب هم ندین خودم هم ناراحتم از اینهمه وقفه .اما جدی میخوام شروع کنم باورم میکنید؟
به امید خدا برنامه هام هفته ای بسته میشه فردا صبح میام مینویسم
شب همگی بخیر

Samaneh1366

New member
سلام دوستان
برنامه ام رو نوشتم به صورت هفته ای هستش ..میام دیگه قول میدم هر سه شنبه بیام واسه گزارش کار
موفق باشید

abanzad

New member
من تصمیم گرفتم روزایی که سر کار هستم درسای سبکتر مثل کلیات و زبان رو بخونم و مرور کنم و روزای دیگه رو بذارم واسه درسای سخت تر.
راستی کسی می دونه چن نفر شرکت کننده داره آزمون؟من توی انجمن هایی که بود مطلب کاملی پیدا نکردم

mw.ashel

New member

_ امکان موفقیت شما در هر کاری بستگی به این دارد که از خود باور مثبت داشته باشید.

_ موفقیت یعنی با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم.

_ موفقیت در انجام دادن متجلی می شود نه در به دست آوردن.

_ موفقیت در تلاش جان می گیرد، نه در پیروزی.

_ یگانه طریقموفقیت پشتکار، پشتکار و پشتکار است.

_ یک فرمول جالب برای رسیدن به موفقیت: بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن، همین حالا شروع کن.

_ موفق نشدن گناه نیست، بلکه یک تجربه است برای موفقیت آتی.

_ موفقیت یعنی
خوشبختی، خوشبختی یعنی دستیابی به شادکامی و شادمانی و در نهایت، رسیدن به آرامش.

asemane.n

New member
سلام دوستان.من چون برای اولین بار دارم این کتاب ها رو میخونم خیلی به مشکل بر میخورم.مثلا برای درس شیمی مواد نمیدونم چطور جداول رو حفظ کنم:sadsmiley: طبق گفته بچه ها کتاب فاطمی رو تهیه کردم.برای میکروب کتاب ادامز و اصول فاطمی.لطفا منو راهنمایی کنید.

hemila

New member
سلام و خسته نباشید.

دوستان بنده کارمند هستم و متإهل و خیلی برام سخته طبق برنامه پیش برم اما سعی میکنم روزی 2 ساعت و حتما بخونم اما نگرانم نرسونم خواهش میکنم راهنماییم کنید تا با اعتماد به نفس و طبق برنامه پیش برم.

hemila

New member
راهنمایی لطفا

سلام و خسته نباشید.

دوستان بنده کارمند هستم و متإهل و خیلی برام سخته طبق برنامه پیش برم اما سعی میکنم روزی 2 ساعت و حتما بخونم اما نگرانم نرسونم خواهش میکنم راهنماییم کنید تا با اعتماد به نفس و طبق برنامه پیش برم.:13:

sara25

New member
سلام دوستان.من چون برای اولین بار دارم این کتاب ها رو میخونم خیلی به مشکل بر میخورم.مثلا برای درس شیمی مواد نمیدونم چطور جداول رو حفظ کنم طبق گفته بچه ها کتاب فاطمی رو تهیه کردم.برای میکروب کتاب ادامز و اصول فاطمی.لطفا منو راهنمایی کنید.
دوست عزیز چون دفعه اوله که دارید مطالعه میکنی طبیعی هست که سرعت مطالعه تون پایینه ولی مطمءن باشید دورهای بعدی بالاتر میره:a2d3:د رمورد جداول لازم نیست همه رو حفظ کنید:shocked: همون متن کتابو بخونید کافیه اگه قرارباشه جداولو حفظ این شکلی میشیم واقعا:wacsmiley:اگه اشتباه نکنم فقط یه سال از تو جدول شیمی مواد سوال اومده بود که ابته بدون حفظ هم میشد ج داد..فعلا ذهنتو درگیر جدول نکن به تسلط که رسیدی میتونی یه نگاهی بهشون بندازی..
شاد و موفق باشی:riz304:

sara25

New member
سلام و خسته نباشید.

دوستان بنده کارمند هستم و متإهل و خیلی برام سخته طبق برنامه پیش برم اما سعی میکنم روزی 2 ساعت و حتما بخونم اما نگرانم نرسونم خواهش میکنم راهنماییم کنید تا با اعتماد به نفس و طبق برنامه پیش برم.:13:
سلام دوست عزیز:riz304:شما با توجه به شرایطی که داری برنامه ریزی کن،چون بقیه بچه هام همینطورن،اینجام همه یه برنامه مشترک رو دنبال نمیکنن وهرکس باشرایطی ک داره مطالعه میکنه و هر وقت بتونن میان گزارش میدن اصلا نگران نباش و سعی کن همون 2 ساعتی که گفتی میخونی رو هم مفید باشه، انشااله کم کم ساعت مطالعه تو می تونی ببری بالا:a2d3:

am-ml

New member
سلام دوستان
امیدوارم همگی موفق باشین.
من تصمیم گرفتم کنترل کیفی رو توی آزمون بهمن شرکت کنم ؛یه تمرین و انگیزه خوب میشه برام.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا