مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tooran.b

New member
سلام همه دوستان گلم خیلی خوشحالم که با انگیزه شروع کردین من هم سال قبل با همین تایپیک و صد البته امیدواری ها و راهنمایی های لیلا و سمانه جون خوندم و قبول شدم انشاله که همگی بهترین نتیجه رو بگیرین

آخرین ویرایش:

Samaneh1366

New member
سلام سارا جون خوش اومدی

- - - Updated - - -

سلام همه دوستان گلم خیلی خوشحالم که با انگیزه شروع کردین من هم سال قبل با همین تایپیک و صد البته امیدواری ها و راهنمایی های لیلا و سمانه جون خوندم و قبول شدم انشاله که همگی بهترین نتیجه رو بگیرین

عزیزمی توران جان
موفق باشی دوستم

Samaneh1366

New member
سلان دوستان امروز به نصف برنامه ام رسیدم از دیروز کمتر خوندم اما فردا جبران میکنم
دوستان تاپیک تنهایی 1 جوریه منتظرتونم

Samaneh1366

New member
سلام دوستان تا الان که به برنامه هام رسیدم با روزی 5 ساعت شروع کردم تا ببینم بعدش چی میشه
دوستان 1 پیشنهاد دارم
نظرتون واسه شرکت در کنکور وزارت علوم رشته بهداشت وایمنی به صورت آزمایشی چیه؟
به نظر من 1 عامل محرک واسه اینکه تا بهمن بخونیم و درس هارو 1 دور تموم کنیم و از طرفی کنکور آزمایشی

CorScorpi

New member
سلام دوستان تا الان که به برنامه هام رسیدم با روزی 5 ساعت شروع کردم تا ببینم بعدش چی میشه
دوستان 1 پیشنهاد دارم
نظرتون واسه شرکت در کنکور وزارت علوم رشته بهداشت وایمنی به صورت آزمایشی چیه؟
به نظر من 1 عامل محرک واسه اینکه تا بهمن بخونیم و درس هارو 1 دور تموم کنیم و از طرفی کنکور آزمایشی

سلام منم به این فکر کردم اما دانشگاه هایی که پذیرش داشتن زیاد جالب نبودن یعنی واسه من که کرج هستم اینطوریه فردوسی مشهد و بوعلی سینا همدان و شهرکرد ارومیه و اهواز فاصله ها خیلی زیاده اما واسه اونایی که تو این شهرها زندگی میکنن خوبه پذیرش هم خیلی کمه

CorScorpi

New member
از طرفی هم میگم کم کم شروع کنیم و مداوم پیش بریم بهتره ولی فکر کنم میکروب وزارت علوم منبعش فریزر باشه درسته؟البته حالت آزمایشیش بد نیست

Samaneh1366

New member
سلام دوستان
هرروز به امید اینکه شماها هم بیاید اومدم اما............
پس منم هفته ای میام
تا جمعه

m_mobini

New member
سلامممممممممممممم منم هستما ایشالا بعد از دیدن کارنامه شروع میکنم موفق باشیدددددددددددددددددددددددددددددددد

am-ml

New member
سلام
من یه گزارش کلی میدم:
میکروب آدامز: پایان فصل سوم
شیمی فاطمی: وسطای فصل سوم
بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی: اول فصل سوم
زبان: 250 لغت از لزگی رو حفظ کردم و اینترچینج تا درس 10 کتاب یک-کتاب قرمزه-(اینتر چینج رو من برای مکالمه می خونم و منبع کنکور نیست ولی بدم نیست)

دانیال

New member
سلام دوستان گلم؛ منم امسال که نخوندم ولی نسبتا بد نبودم
آزاد علوم تحقیقات قبول شدم ولی علوم پزشکی نسبتا خوب بودم اما متاسفانه نتونستم جایی رو بیارم
امیدوارم امسال بتونم بخونم و قبول بشم البته با کمک شما دوستان عزیز
همگی پیروز و موفق باشید

دانیال

New member
درود
باید بتونم ابتدا کارام رو راست و ریس کنم
سپس با برنامه ریزی با کمک شما شروع کنم تا اخرش باشم
بای

sepid.s

New member
سلام دوستان منم میخوام شروع کنم به امید خدا.اما بعضی منابع که چاپ تمومه نمیدونم از کجا تهیه کنم.

Samaneh1366

New member
سلام دوستان خسته نباشید من کم و بیش به برنامه هام میرسم اما بازم بد نیست درگیر کارای حقوقی هستم اعصابم داغونه خدا از آدمایی که نون حلال سر سفرشون نمی برن نگذره
من شیمی مواد فصل 2. 1
میکروب جی فصل 1.2
اصول نگهداری فصل1
کلیات فصل1 .2
زبانم شرمندم

hemila

New member
سلام به دوستان من تازه عضو گروه شدم.

من تو آزمون 92 قبول نشدم منتظر تکمیل ظرفیت هستم.اگه قبول نشدم شروع به درس خوندن میکنم.ولی متاسفانه با زبان مشکل دارم نمیدونمچی بخونم تا نتیجه مظلوب بده.کارمندم وقت کمی برای مطالعه دارم از دوستای عزیز میخوام راهنماییم کنند.مرسی

sara25

New member
سلام دوستان منم میخوام شروع کنم به امید خدا.اما بعضی منابع که چاپ تمومه نمیدونم از کجا تهیه کنم.

سلام دوست عزیز خوش اومدی بهترین و ساده ترین راهی که به نظرم میرسه اینکه از کتابخانه دانشگاه تهران یا از بچه هایی که تو این دانشگاه قبول شدن بگیری، شاد باشید:riz304:

sara25

New member

من تو آزمون 92 قبول نشدم منتظر تکمیل ظرفیت هستم.اگه قبول نشدم شروع به درس خوندن میکنم.ولی متاسفانه با زبان مشکل دارم نمیدونمچی بخونم تا نتیجه مظلوب بده.کارمندم وقت کمی برای مطالعه دارم از دوستای عزیز میخوام راهنماییم کنند.مرسی

سلام دوست عزیز، اکثر بچه ها همین مشکلو دارن خودمم همینطور! به نظرم بهتره با لغات ضروری تافل و 504 شروع کنی و با توجه به اینکه زمان کافی تا کنکور باقیه، میشه دایره لغات رو بالا برد بعد میتونید برید سراغ کتابایی مثل لزگی یا رضازاده..شاد باشید:riz304:

sepid.s

New member
سلام دوست عزیز خوش اومدی بهترین و ساده ترین راهی که به نظرم میرسه اینکه از کتابخانه دانشگاه تهران یا از بچه هایی که تو این دانشگاه قبول شدن بگیری، شاد باشید:riz304:
ممنونم دوست عزیز:rose:

am-ml

New member

من تو آزمون 92 قبول نشدم منتظر تکمیل ظرفیت هستم.اگه قبول نشدم شروع به درس خوندن میکنم.ولی متاسفانه با زبان مشکل دارم نمیدونم چی بخونم تا نتیجه مطلوب بده.کارمندم وقت کمی برای مطالعه دارم از دوستای عزیز میخوام راهنماییم کنند.مرسی

504
لغات ضروری تافل
لزگی

هر کدوم رو که بخونی فرقی نمیکنه ولی به نظر من لزگی از همش بهتره (البته من بقیه رو نخوندم ولی با خوندن یه بخش خیلی کمی از لزگی تونستم 10 درصد زبان بزنم)
منم کارمند هستم ؛یه جعبه لایتنر درست کردم و توی اداره ازش استفاده می کنم ؛اصلا من حفظ لغت رو دارم فقط توی وقتای مرده اینجا انجام می دم.
موفق باشی دوست من و همه دوستای عزیزم در اینجا.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا