مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asemane.n

New member
دوست عزیز چون دفعه اوله که دارید مطالعه میکنی طبیعی هست که سرعت مطالعه تون پایینه ولی مطمءن باشید دورهای بعدی بالاتر میره:a2d3:د رمورد جداول لازم نیست همه رو حفظ کنید:shocked: همون متن کتابو بخونید کافیه اگه قرارباشه جداولو حفظ این شکلی میشیم واقعا:wacsmiley:اگه اشتباه نکنم فقط یه سال از تو جدول شیمی مواد سوال اومده بود که ابته بدون حفظ هم میشد ج داد..فعلا ذهنتو درگیر جدول نکن به تسلط که رسیدی میتونی یه نگاهی بهشون بندازی..
شاد و موفق باشی:riz304:

ممنون دوست خوبم.

Samaneh1366

New member
سلام دوستای گلم اومدم که گزارش کار بدم
فقط شیمی مواد فصل کربوهیدرات و 1 مقدار آنزیم خوندم با خجالت زیاد:sad:
منم واسه آزمون بهمن ثبت نام کردم
موفق باشید دوستان

sara25

New member
salam
mamnon sara khanom az rahnemayiton
ishalla ke movafagh v moayad bashin
خواهش میکنم شما که استادین تو این زمینه:rolleyessmileyanim: من به دوستانی که سوال دارن پیشنهاد میکنم به تاپیک مشاوره بهداشت و ایمنی سر بزنن ضرر نمیکنن،البته با اجازتون دکتر:bunnyearsmiley:

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

hemila

New member
سلام دوست عزیز:riz304:شما با توجه به شرایطی که داری برنامه ریزی کن،چون بقیه بچه هام همینطورن،اینجام همه یه برنامه مشترک رو دنبال نمیکنن وهرکس باشرایطی ک داره مطالعه میکنه و هر وقت بتونن میان گزارش میدن اصلا نگران نباش و سعی کن همون 2 ساعتی که گفتی میخونی رو هم مفید باشه، انشااله کم کم ساعت مطالعه تو می تونی ببری بالا:a2d3:

سلام ممنون از راهنمایی خوبتون.

sahar1986

New member
سلام دوست عزیز
خسته نباشید
یه سوال داشتم از خدمتتون
شما برا آزمون بهمن از چه منابعی استفاده می کنید وسوالات سال گذشته رو اگه تهیه کردین منو راهنمایی کنین
ممنون

sara25

New member
یوهوووو سلام بچه ها:ad54ad:
امیدوارم همهگی پرانرژی و شاد باشید و خوب بخونید..
موفق باشییییییید:thumbsupsmileyanim:

ZIYA1366

New member
سلام به دوستان عزیز سلام به sara25 و am-ml و سلام به همتون دیگه ...
خیلی خوبه که مصمم به خوندن و کمک ه همدیگه اید این عالیه من برای زبان کتاب 504 رو پیشنهاد میدم یه 40-50 روز طول میکشه خوندنش ولی خب برای زبان بد نیست . بلکه عالیه

moj

New member
سلام دوستان
راستش من تازه با این رشته آشنا شدم می خوام واس ارشد این رشته رو امتحان بدم
منابع رو نیگاه کردم خیلی زیاد بود.میشه کمکم کنین ممنون از همتون

am-ml

New member
سلام دوستان
راستش من تازه با این رشته آشنا شدم می خوام واس ارشد این رشته رو امتحان بدم
منابع رو نیگاه کردم خیلی زیاد بود.میشه کمکم کنین ممنون از همتون
سلام دوست عزیز
برای دروس کتابایی رو که در زیر می نویسم بخونی انشالله حتما قبولی ولی یه شرط داره و اونم اینکه چون خیلی از منابع رو نمی خونی این یه منبع رو باید کاملا دقیق بخونی.

میکروبیولوژی: میکروبیولوژی مواد غذایی آدامز رو حتما بخون ؛وقت کردی جی هم بخون ولی به نظر من آدامز کافیه ولی ریز و خط به خط بخون.
شیمی : شیمی مواد غذایی دکتر فاطمی
اصول نگهداری : تکنولوژی نگه داری مواد غذایی دکتر فاطمی
کلیات :
بهداشت مواد غذایی : دکتر نوردهررکنی
شیر و فرآورده های آن : دکتر کریم (این کتاب البته دیگه نیست ولی تمام مطالب اون + چند تا فصل اضافه رو میتونی توی کتاب جدید خانم دکتر به اسم بهداشت و فناوری شیر بخونی)
سوسیس و کالباس : دکتر حسینی

زبان : کتاب امیر لزگی یا 504 واژه یا اگه دیگه خیلی بخوای کم براش وقت بگذاری آزمون های سال های قبل رو بخون.

**اسم نویسنده ها رو کامل ننوشتم ،چون منابع همونایی هست که اینجا گفته ولی من مهم هاش که همه بچه هایی که قبول شدن تایید کردن رو واستون گفتم.
كتاب تست: گنجينه جامع سوالات بهداشت و ايمني مواد غذايي ( اينجا )

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
البته سال 91 از کتاب دکتر پروانه 4-5 تا سوال داده بودن.اونم به نظر من برای شیمی حتما باید خونده بشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

am-ml

New member
در مورد تست هم به نظر من همون آزمون های برگزار شده قبلی بهترین هست ولی اگه خیلی دیگه مشتاقی برای تست زدن ،کتاب تست انتشارات میر برای رشته کنترل کیفی مواد غذایی رو بخون ،خوبه.

moj

New member
البته سال 91 از کتاب دکتر پروانه 4-5 تا سوال داده بودن.اونم به نظر من برای شیمی حتما باید خونده بشه.

مرسی از کمکتون.
اگه میشه درخواستو قبول کنین.نمیتونم تو پروف پیام بدم

moj

New member
خواهش می کنم ،بفرمایین در خدمتیم ،اونجا فعلا تعطیله :rolleyessmileyanim:
راستش سوالام از رشته کلیه نخواستم تایپیک خراب شه!!!
من دو ماه دیگه صنایع غذایی امتحان میدم و خیلی هم آماده ام
راستش من ازین رشته هیچی نمیدونم.بازار کار- این که آزاد داره یا نه-یا اینکه بعد امتحانم میتونم
این منابع رو تموم کنم یا نه؟مرسی

am-ml

New member
راستش سوالام از رشته کلیه نخواستم تایپیک خراب شه!!!
من دو ماه دیگه صنایع غذایی امتحان میدم و خیلی هم آماده ام
راستش من ازین رشته هیچی نمیدونم.بازار کار- این که آزاد داره یا نه-یا اینکه بعد امتحانم میتونم
این منابع رو تموم کنم یا نه؟مرسی

این سوالات رو قبلا بچه ها پرسیدن و دوستان با اطلاعاتی که داشتن و منم در حد اطلاعاتی که داشتم جواب دادیم ،لطفا توی تاپیک های مختلف انجمن خودمون یه نگاهی بندازین.
به نظر من بعد از ارشد صنایع هم میتونین برسین منابع رو بخونید.
در مورد کار هم نظر شخصی من اینه که این رشته بیشتر پژوهشی هست و هنوز جایگاه های کاری تعریف شده خودش رو نداره ؛به نظر من بازار کار صنایع غذایی خیلی بهتر از بهداشت مواد غذایی هست ولی همه چیز بستگی به تلاش خود آدم و توانمندی خودش داره،کسایی رو می شناسم که توی همین رشته خیلی موفقن .

moj

New member
اوکی ممنون
بازم ممنون از وقتی که گذاشتین
آرزوی توفیق....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا