مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

سلیله

New member
بچه ها
من مرخصي زايمانم تموم شد، ادامه طرحمو دارم ميرم. اصلاااااااااا فرصت مطالعه پيدا نمي كنم. خونه كه مي رسم خستم. با بچه و كار اصلا جور در نمياد. هرچي تا آذر خوندم دود شد رفت.
خيلي نا اميدم.

سلام عزیزم به سلامتی مادرخانه دار و ایضا شاغل!!!!
عیبی نداره گلم همون مقدار کم هم ادامه بده مطمئنا موفق میشی
منم همین وضعو دارم تا یه روز خوب میخونم دیگه فرصت نمیشه برم سراغش .سرم شلوغ میشه
توکلت به خدای بزرگ باشه
در همه مورد موفق باشی کوچولو رو از طرف ما ببوس

midwifery87

New member
بچه ها
من مرخصي زايمانم تموم شد، ادامه طرحمو دارم ميرم. اصلاااااااااا فرصت مطالعه پيدا نمي كنم. خونه كه مي رسم خستم. با بچه و كار اصلا جور در نمياد. هرچي تا آذر خوندم دود شد رفت.
خيلي نا اميدم.
عزیزم مطمئن باش همه داوطلبا برای خودشون گرفتاری هایی دارن که گاهی مثل شما میشن
نا امید نشو آروم آروم هم پیش بری از خیلیا جلویی
موفق باشی:smilies-azardl (113

obstetrician88

New member
سلام به دوستان عزیزم
امیدوارم بهترین لحظات داشته باشین
من خبر خوبی که دارم فاینالم قبول شدم و دارم میرم دنبال کارهای فارغ التحصیلی چند روزی هم مسافرتم
ناراحتم از مطالعه دور هستم
انشا...بهترین لحظاتو داشته باشین...هنوزم برای ارشد ثبت نام نکردم به امید 3 اسفند
بچها تاپیک مایلز و مهارت های لزگی را مطالعه کنید آخرین فصل مایلز و هم گذاشتم
موفق باشین

midwifery87

New member
سلام به دوستان عزیزم
من خبر خوبی که دارم فاینالم قبول شدم و دارم میرم دنبال کارهای فارغ التحصیلی چند روزی هم مسافرتم
انشا...بهترین لحظاتو داشته باشین...هنوزم برای ارشد ثبت نام نکردم به امید 3 اسفند
موفق باشین
تبریک عزیزم ایشاالله همه مراحل زندگیت موفق باشی:auizz3ffy9vla57584x
مرسییییییییییی جیگر بابت زبان و مایلز:(40):

mw.ashel

New member
بچه ها
خيلي نا اميدم
.

سلام آذر جون. قبول دارم که خوندن در این شرایط سخته ولی با شناخت چند ساله ای که من از شما دارم، میدونم که امسال حتما از عهده اش بر میایی و موفق میشی ، روزی دوساعت هم که باشه بخون مهم کیفیته نه کمیت.

برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم .
:riz304:

mw.ashel

New member
سلام به دوستان عزیزم

من خبر خوبی که دارم فاینالم قبول شدم

موفق باشین

1343888730.jpg

mamaie

New member
سلام دوستان نمیدونم چرا هر چی میخونم هنوز عقبم خیلی زیادهههههههههههههههههه:wacsmiley:

mamayi87

New member
بچه ها چطورین؟ دلم واسه همه دوستام تنگ شده بود.دوستون دارم

mamayi87

New member
سلام به دوستان عزیزم
موفق باشین
دوستم کتاب لزگی رو جایی هست بشه دانلودش کرد؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوستان عزیزم کجا میتونم کتاب لزگی رو دانلود کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

obstetrician88

New member
سلام دوستان نمیدونم چرا هر چی میخونم هنوز عقبم خیلی زیادهههههههههههههههههه:wacsmiley:

سلام دوسی...منم این حسو دارم...هرچی برناکمه میریزم.....انگار همین جور کم میارم..هرکی هم میگم کنکور خرداده میگه آآآآآآآآآآآآآآآاااهههههههههههه پس حتما وقت خیلی زیادی داری

obstetrician88

New member
سلام دوستان گل خودم
خیلی خوشحال شدم مشکل سایت برطرف شد و ما دوباره مثل همیشه دور هم جمع شدیم
فرم تسویه حسابم هم گرفتم 27 بهمن و تاریخ فارغ التحصیلیم برم همون 30/4/92 زدن ولی بخاطر کار بچهای دیگه و طولانی شدن comprehensiveخیلی سخت بود ولی بحرانی بود که بالاخره تموم شد..حالا میگن وزارت گفته تا 30 خرداد طرحی نمیپذیره..اگر حقیقت داشته باشه که خوبه خیالم راحته...ولی بچها خانواده همش میگن بیمارستان خصوصی معرفیت میکنیم بری شروع کنی کار ولی خودم دلم میخاد تا خرداد که کنکور میدم فقط درس بخونم...بچها نمیشه تو بیمارستان خصوصی یه جورایی طرحو گزروند؟اطلاعی ندارید؟

.....نمیدونم بگم 1 ماه و نیم درگیره فاینال بودم کمکی کرده بهم به اطلاعات بیشتر یا نه...چون اینو باید آینده نشون بده......ولی شکرگزاره خدا و داشتن دوستان خوبی مثل شما هستم که خیلی روحیه به من میدادید............................

از ارشد بگم
گفته بودم دیگه ماهیانه گزارش میدم
گزارش ماه بهمن
ویلی فصول 47-59-58-40-51
زنان فصول:5-9-1311-12
مایلز :16 و خاتمه یافت این درس مایلز و مروز فصول 15 و 29
زبان مهارت های لزگی11 و 12...که 12 مهارت لزگی فعلا به اتمام رسیده...حفظ308 کلمه 504 تا آخر بهمن بودهه......
نوزادان فصول 11 رشد و نمو
تست: بارداری گلبان......درسنامه زنان...1-13-14-9........نوزادان گلبان(98-99-89-100)همراه با بررسی نکات
بهداشت هم که از15 دی بوسیدم گذاشتم کنار چون تمومش کردم......ولی نمیدونم حالا که تموش کردم باید چیکار کنم چون تستای درسنامه صلاحی هم زدم...و چند تست دیگه......
پیشنهادتنان چیه برای بهداشت

این برناکمه بهمنم بود.......

اینکه میگم هرچی برنامه میریزم منم احساس میکنم هنوز زمان کم دارم بخاطره اینه که اولا چندین فصل داخلی جراحی مونده که اینم احساس میکنم دارم سرسری میخونمش چون فصول سختی هست حقیقتا........و 2 فصل جلد 1 ویلی مونده...و تست کلی نزده ام و مهم اینه مرو 3 جلدو نمیدونم کی کنم....

جنین شناسی هنوز شروع نکرده ام اصلا
10 فصل نوزادان مونده....
13 فصله زنان مونده................

و خودم میدونم ضعفم همیشه تست بوده و خوندن یه کار...تست زدنم مهم ترین کاره که باید خودمو واقعا قوی کنم تا بتونم قوی بشم.....

از نظره زبان خوبه.....خیلی کلمه جدید یاد گرفتم و هنوزم دارم کار میکنم ....کلماته تافل الان 30 تا رو کار کرده ام و 380 کملمه تا همین چند روز از 504 حفظ کرده ام.......هنوزم باید مرور کنم چون مهارت ها تست که میزدم اشتباهم داشتم...میدونم از نظره reading حتی در کنکور وقت نمیارم پس تلاشم رویvocabluaryهست...البتهreadigayeکتاب لزگی کار کردم ولی خوب میفهمم که اصلا کنکور به ریدینگ نمیرسم..............

خلاصه باید 5 فصله باقیمانده داخلی رو در این ماه تمام کنم...جنین هم نمیدونم کی شروع کنم...ولی حتما زنان و نوزادانو پیش میبرم این ماه......بچها به نظرتون بد میشه اگر جنینو بعد عید شروع کنم؟ضرر میکنم اونم فقط جنین عمومی میخام بخونم تخصصی اگر برسم فقط اوروژنیتال......اگر بشه برای برنامه مرورهام......وتست زدون هام و جنین........برنامه خوبی بهم بدید ممنون میشم

من مطمینم همهشما دوستان موفق میشوید.....دوستان مهارت های لزگی هم قول میدم دو مهارته بعدی را با بعضی صفحاتی که یادم رفته به زودی براتون بزارم...و 1 صفحه مایلز......

شاد باشید

آخرین ویرایش:

liona

New member
براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم واميدوارم با انرژي هر چه تمام تر مشغول درس باشين...
پيروز و سر بلند باشيد...:rose::heart:

midwifery87

New member
سلام دوستای گلم خوبین؟؟؟
بلاخره سایت هم درست شد
بچه ها یه سوال
شما ارشد که ثبت نام کردین شهرها رو هم انتخاب کردین؟؟؟
آخه یادمه پارسال همون اول انتخاب می کردیم ولی امسال اینطور نبود...

obstetrician88

New member
سلام دوستای گلم خوبین؟؟؟
بلاخره سایت هم درست شد
بچه ها یه سوال
شما ارشد که ثبت نام کردین شهرها رو هم انتخاب کردین؟؟؟
آخه یادمه پارسال همون اول انتخاب می کردیم ولی امسال اینطور نبود...

وقت توزیع کارت ورود جلسه شهر رو انتخاب میکنیم

mamaie

New member
سلام بچه ها چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازگیا چرا اینجاانقدر خلوته؟؟؟؟؟؟؟

maryam1368

New member
سلام دوستان عزیز خوبید؟به نظرتون از این آزمون های جامع که یه سری موسسات بعدازعید برگزار میکنه شرکت کنم؟؟؟؟من مایلز رو ندارم به نظرتون خیلی سوال ازش میاد؟برای زنان فصلهای بیماریهای خوش خیم دستگاه تناسلی دردلگن ودیسمنوره عفونتها بیماریهای داخل اپی تلیومی سرویکس بیماری های خوش خیم پستان بلوغ آمنوره بیماری های آندوکرین آندومتریوز ناباروری یایسگی سرطان آندومتر سرویکس واژن تخمدان لوله فالوپ ولو پستان تمایلات جنسی مشکلات روانی طب مکمل خونده بشه کافیه ؟؟؟؟؟چون نواک خیلی سنگینه اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا