مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamaie

New member
بچه ها به روحیه احتیاج دارم
فکر می کنین بشه تو این چند ماه باقی مونده جدی خوند و قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:

سلام بلهههههههههه حتما میشه من خودم دیدم کسی رو که 3 ماه خوندو قبول شد اونم تهران... البته فکر میکنم زمینه ی اطلاعاتشم خوب بود شما هم با توجه به اینکه تازه فارغ التحصیل شدی میتونی قبول بشی...

آخرین ویرایش:

midwifery87

New member
آشل جون چرا من نمی تونم برم صفحه 87؟؟؟
وقتی می زنم آخرین صفحه یا همون صفحه 87 میره رو صفحه 84
چرا؟؟؟؟
اشکال از سایته یا از سیستمه منه؟؟؟؟

mw.ashel

New member
بچه ها به روحیه احتیاج دارم
فکر می کنین بشه تو این چند ماه باقی مونده جدی خوند و قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:

دوست خوبم اصلا جای نگرانی نیست مطمئن باش اگه دوماه هم تمام وقت بذاری و تلاش کنی حتما قبول میشی ولی با تعداد شرکت کنندگانی که رشته ما داره باید تلاش خودت رو بیشتر کنی و مطمئن باشی که موفق میشی.
:smilies-azardl (181

دیگه سعی کنید حرفای نا امید کننده نزنید

و فقط حرف امیدوار کننده و چیزی که میخواید و آرزوتونه بهش برسید رو بزنید و قول میدم که حتما موفق خواهید شد.
:rolleyessmileyanim:

mw.ashel

New member
آشل جون چرا من نمی تونم برم صفحه 87؟؟؟
وقتی می زنم آخرین صفحه یا همون صفحه 87 میره رو صفحه 84
چرا؟؟؟؟
اشکال از سایته یا از سیستمه منه؟؟؟؟

دوست خوبم مشکل از سیستمت مرورگرت هست و باید با یک مرورگر دیگه امتحان کنی:ahi5slcgm04mi8jqqkl

midwifery87

New member
سلام بلهههههههههه حتما میشه من خودم دیدم کسی رو که 3 ماه خوندو قبول شد اونم تهران... البته فکر میکنم زمینه ی اطلاعاتشم خوب بود شما هم با توجه به اینکه تازه فارغ التحصیل شدی میتونی قبول بشی...
مرسی عزیزم ایشاالله که همینطور شه:thumbsupsmileyanim:

midwifery87

New member

دوست خوبم اصلا جای نگرانی نیست مطمئن باش اگه دوماه هم تمام وقت بذاری و تلاش کنی حتما قبول میشی ولی با تعداد شرکت کنندگانی که رشته ما داره باید تلاش خودت رو بیشتر کنی و مطمئن باشی که موفق میشی.
:smilies-azardl (181

دیگه سعی کنید حرفای نا امید کننده نزنید

و فقط حرف امیدوار کننده و چیزی که میخواید و آرزوتونه بهش برسید رو بزنید و قول میدم که حتما موفق خواهید شد.
:rolleyessmileyanim:
آشل جونم ممنونم ایشاالله که همینطور شه:smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

راستی دوستان درسته که تاریخ امتحان ارشد تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟

mw.ashel

New member
راستی دوستان درسته که تاریخ امتحان ارشد تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟

دوست خوبم بر اساس اطلاعیه شماره 3 سازمان سنجش پزشکی :

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 1393 از تاریخ 8 و 9 خرداد به تاریخ 22 و 23 خرداد تغییر یافت.

mamaie

New member
سلام معلومه که همه سخت مشغول درسین... موفق باشین... راستی رفرنسای زبان تغییر کرده به نظرتون باید چکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گل بهار

New member
سلام معلومه که همه سخت مشغول درسین... موفق باشین... راستی رفرنسای زبان تغییر کرده به نظرتون باید چکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کار خاصی لازم نیست.سطحش upper intermediate هست . فقط لغت مهمه.حالا از هر کجا و از هر چی

maryam1368

New member
salam bacheha.man Maryam hastam mordad tarham tamoom shod.daram vase arshad mikhoonam vali kheili mitarsam vaght kam biaram.moshavere dar mamaei sherkat mikonam ravanshenasi va zaban ro gozashtam bade eid bekhoonam.harchi khundam ehsas mikonam yadam rafte vase zaban 504loghat ro ghablan khundam nemidoonam chi bekhunam ke betoonam balaye 50 bezanam

آخرین ویرایش:

سلیله

New member
salam bacheha.man Maryam hastam mordad tarham tamoom shod.daram vase arshad mikhoonam vali kheili mitarsam vaght kam biaram.moshavere dar mamaei sherkat mikonam ravanshenasi va zaban ro gozashtam bade eid bekhoonam.harchi khundam ehsas mikonam yadam rafte vase zaban 504loghat ro ghablan khundam nemidoonam chi bekhunam ke betoonam balaye 50 bezanam

سلام دوست عزیز امیدوارم در رسیدن به هدفت موفق باشی 504 خوبه ولی من شنیدم لزگی رو هم باید خوند بهر حال تا میتونی لغت حفظ کن و کنکورهای سالهای گذشته هم خیلی کمک کنندست.حتی 20 هم بزنی قابل قبوله نگران نباش
موفق باشی

mid.rm

New member
ههههههه.منم دارم به این باور میرسم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

منم تقریبا قبول دارم.هفته ی قبل رفتم واسه طرح ثبتنام کنم دیدم تو سایت هیچ بیمارستانی رو نزدن رفتم پرسیدم گفتن بخشنامه اومده تا خرداد برنداریم فقط واسه بهداشت بود که اونم مشروط ثبتنام میکردن و میگفتن شاید اونم لغو شه.یه تعداد از بچه ها میگن شاید کلا طرح مامایی رو بردارن.دانشجو که بودیم می‌گفتن همه چیزو تو طرح یاد میگیرین حالا...
اینم که مامایی رو بدن به نظام پرستاری نشون میده که شرایط این رشته رفته رفته داره بدتر میشه.آه ه ه ه

midwifery87

New member
اصلا بی خیال این حرفا با درسا چه می کنین بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟
بیاین و از برنامه هاتون بگین............:smilies-azardl (181

سلام ..خوب هستین؟ من امروز عضو شدم..دانشجوی ترم 6 کارشناسی پیوسته مامایی هستم..کسی میتونه منو کمک کنه که چه جوری شروع کنم واسه ارشد بخونم؟:21:

monika.6

New member
سلام همکاران عزیزم
یه سوال دارم ؟
مامایی و مشاوره ی مامایی هر دو رو نمیشه برا ارشد ثبت نام کرد؟ من شنیده بودم که میشه ولی تو دفترچه نوشته شده فقط مجاز به انتخاب یک رشته هستید .

midwifery87

New member
سلام ..خوب هستین؟ من امروز عضو شدم..دانشجوی ترم 6 کارشناسی پیوسته مامایی هستم..کسی میتونه منو کمک کنه که چه جوری شروع کنم واسه ارشد بخونم؟:21:
سلام عزیزم خوش اومدی:bunnyearsmiley:
به نظره من رو درسای اختصاصیت خیلی مانور بده تا می تونی از اطلاعات استادات استفاده کن و از این طریق مباحثی رو که برات گنگ رو یاد بگیر
موفق باشی

midwifery87

New member
سلام همکاران عزیزم
یه سوال دارم ؟
مامایی و مشاوره ی مامایی هر دو رو نمیشه برا ارشد ثبت نام کرد؟ من شنیده بودم که میشه ولی تو دفترچه نوشته شده فقط مجاز به انتخاب یک رشته هستید .
نه عزیزم نمیشه

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !:smilies-azardl (181:a2d3::riz304:

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان و همکارانم

گاهی آدم دلتنگ میشه.

امید تنها راه ادامه دادنه.

همیشه لازم نیست بری.

گاهی وایستا.

یکم تعمل کن.

برگرد. به مسیری که اومدی نگاهی بنداز.

جلو رو نگاه کن .

ببین راهی که داری میری درسته.

یه کم بشین.

باز بلند شو.

محکمتر.

اسم خداتو بگیر.

با اطمینان حرکت کن.
763619_hiker.gif

mamai86

New member
بچه ها
من مرخصي زايمانم تموم شد، ادامه طرحمو دارم ميرم. اصلاااااااااا فرصت مطالعه پيدا نمي كنم. خونه كه مي رسم خستم. با بچه و كار اصلا جور در نمياد. هرچي تا آذر خوندم دود شد رفت.
خيلي نا اميدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا