مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

liona

New member
وای مرسی....ازکجا میتونم به اینجور سوالام جواب پیداکنم...منبع یا سایتی میشناسین؟

عزیزم شمام هر اطلاعاتی که میخوای همش تو سایت sanjeshp.ir پاسخ هست باید هر یکی دو هفته به این سایت سر بزنی

sam mama

New member
همه فصل ها باید خونده بشن ولی بعضی ها از درجه اهمیت بیشتری برحوردارن..هیچ فصلی از هیچ کنابی حذف نیست تو ارشد.
ینییییییییییی قسمت تنظیم ملکولیو هم خونده بودی واسه جنین؟:13:
من میخام نخونم
لطفا نظرتو بگو ؟:riz304:

آخرین ویرایش:

liona

New member
ینییییییییییی قسمت تنظیم ملکولیو هم خونده بودی واسه جنین؟:13:
من میخام نخونم
لطفا نظرتو بگو ؟:riz304:

اره عزيزم من خونده بودم بعدش نكات مهمشو در اوردم از اون به بعد همون نكاتو نگاه مي كردم...چرا انقدر واسه خودت قولش ميكني. ببين عزيزم نمي گم جنين سخت نيست ولي شما توي رشته مامايي لازم نيست نكات خيلي خيلي ريز رو بدوني سوالاي جنين كاملا مشخصه كه چه مدلي مياد مثلا حتما يه سوال در مورد منشا اعضا مياد اينكه اكتودرم يا اندودرم يا مزودرم ...به اين نكته ها بايد توجه كني

mw.ashel

New member
زنگ تفریح

yxgdvakq9wm3su285141.jpg

sam mama

New member
اره عزيزم من خونده بودم بعدش نكات مهمشو در اوردم از اون به بعد همون نكاتو نگاه مي كردم...چرا انقدر واسه خودت قولش ميكني. ببين عزيزم نمي گم جنين سخت نيست ولي شما توي رشته مامايي لازم نيست نكات خيلي خيلي ريز رو بدوني سوالاي جنين كاملا مشخصه كه چه مدلي مياد مثلا حتما يه سوال در مورد منشا اعضا مياد اينكه اكتودرم يا اندودرم يا مزودرم ...به اين نكته ها بايد توجه كني
دوست خوبم اخه اولین باره دارم جنین میخونم پارسال مشاوره شرکت کردم رتبم 100 شد و قبول نشدم ب همین سادگییییییی
لیونا پارسال خیلی توهمی گذشت کارورزی +خابگاه+.....دیر شروع کردن واسه ارشد.....
دیگه نمی خام اشتباه کنم و مثل پارسال بشه.....
مرسی دوست خوبم:riz304:

mw.ashel

New member
من گیج شدم...مدیرگروه مامایی میگه نمیشه تو طرح ارشدشرکت کرد.....وای مغزم داره منفجر میشه

رویا جان برای رشته های ما که طرحمون اختیاری هست میشه در حین انجام طرح نیز در آزمون ارشد شرکت کرد.

liona

New member
دوست خوبم اخه اولین باره دارم جنین میخونم پارسال مشاوره شرکت کردم رتبم 100 شد و قبول نشدم ب همین سادگییییییی
لیونا پارسال خیلی توهمی گذشت کارورزی +خابگاه+.....دیر شروع کردن واسه ارشد.....
دیگه نمی خام اشتباه کنم و مثل پارسال بشه.....
مرسی دوست خوبم:riz304:

ایشالا که امسال حتما قبول میشی مطمئن باش جنین رو تو کنکور بهتر از چیزی که فکر میکنی میزنی فقط خیلی واسه خودت قولش نکن، درس فراری هست که باید زیاد دوره بشه
خواهش میکنم عزیزم موفق باشی

liona

New member
من گیج شدم...مدیرگروه مامایی میگه نمیشه تو طرح ارشدشرکت کرد.....وای مغزم داره منفجر میشه

عزیزم حق با اشل عزیز ولی اگه بازم شک داری واسه اینکه ارامش بگیری یه نگاه به دفترچه کنکور 92بنداز جواب خیلی از سوالاتو اونجا میگیری.
موفق باشی

سلیله

New member
سلام دوستان عزیز من طرح در مانگاه میرم و تازه شروع کردم میترسم نرسم درسها رو تموم کنم اخه ازمون خرداد ماهه یعنی میتونم تا فروردین یه دوره بکنم؟

sam mama

New member
سلام دوستان عزیز من طرح در مانگاه میرم و تازه شروع کردم میترسم نرسم درسها رو تموم کنم اخه ازمون خرداد ماهه یعنی میتونم تا فروردین یه دوره بکنم؟
سلام سنجش ک اعلام نکرده؟
مبنعتون گلم؟
ببین فقط تمرکز داشته باش مطمئن باش میرسی:riz304:

سلیله

New member
تو دفترچه نوشته تا زمان ازمون خرداد93 فرمها رو بفرستن یا فارغ بشن
عزیزم من تنبلی میکنم و نمیخونم برنامم که رو هواست

rahele.t

New member

هيچ محدوديتي براي ذهن انسان وجود ندارد،

هيچ ديواري روح انسان را در برنگرفته است،

هيچ مانعي براي پيشرف ما وجود ندارد

جز آنهايي که خودمان ساخته‌ايم…

sam mama

New member
تو دفترچه نوشته تا زمان ازمون خرداد93 فرمها رو بفرستن یا فارغ بشن
عزیزم من تنبلی میکنم و نمیخونم برنامم که رو هواست
وایییییییییی مرسی عزیزم
ببین از کوچکترین فرصتی استفاده کن
فقط خودت میتونی ب خودت کمک کنی و واسه خودت تایم بسازی:riz304:

گل بهار

New member
سلام به همگی
یه تصمیم جدید گرفتم. اینکه ارشد شرکت نکنم. چون یکسری مشکلات در خانوادم هست که وضعیت باثباتی نداره.پدرم خواهان جداییه. متاسفانه با این اوضاع من رو هوام. بهتره برم طرحم تا دستم تو جیب خودم باشه.انشاا.. در آینده که دیگه مشغله فکری نداشته باشم برای ارشد میخونم.
بازم میام اینجا و بهتون امید میدم. شماها که اوضاع خونتون آرومه قدر بدونید. شاکر خدا باشید. با انرژی به آیندتون امیدوار باشید عزیزای دلم

mw.ashel

New member
سلام به همگی
یه تصمیم جدید گرفتم. اینکه ارشد شرکت نکنم. چون یکسری مشکلات در خانوادم هست که وضعیت باثباتی نداره.پدرم خواهان جداییه. متاسفانه با این اوضاع من رو هوام. بهتره برم طرحم تا دستم تو جیب خودم باشه.انشاا.. در آینده که دیگه مشغله فکری نداشته باشم برای ارشد میخونم.
بازم میام اینجا و بهتون امید میدم. شماها که اوضاع خونتون آرومه قدر بدونید. شاکر خدا باشید. با انرژی به آیندتون امیدوار باشید عزیزای دلم

سلام گل بهار جان......خوبی عزیزم؟

نمیخوام نصیحتت کنم یا دلداریت بدم چون من هیچ وقت مشکل شخصی شما رو نداشتم و برای همین درک کردنش برام سخته ولی در زمینه کنکور باید بگم ، وقتی که من میخواستم کنکور بدم ، شرایطم خیلی بدتر و وخیمتر از حدی بود که خودمم فکرشو نمیکردم تا اینکه بعدها متوجه شدم و زمانی که دیر شده بود و به خاطر کسالتی که داشتم تا پای جونم برای موفق شدن در ارشد تلاش کردم و حتی وضعیت جسمانیم بهم اجازه نداد بیشتر سر جلسه آزمون بمونم و همه برنامه هام بعد عید بهم ریخت ولی با این اوضاع اصلا کم نیاوردم و تا پای جونم پیش رفتم ، الانم ناراحت اون روزا و شرایط و تجربه های تلخم نیستم چون خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی دوستای خوبم پیدا کردم که در روزهای سخت زندگیم کنارم بودند و منو تنها نذاشتن ، ولی الان خدا رو شکر میکنم که بهتر شدم و هرچی رو که بخوام به دست میارم و کارمم میکنم و در کنارش درسمم میخونم.

شما هم در مورد زندگی شخصیت چیزی نمیتونم بگم چون با مشغله های ذهنی سخته که ادامه بدی ولی اینم یادت باشه که دوستان و همکارایی دارم که با خوندن روزی 3 ساعت موفق شدند ، پس خودت رو نباز و ادامه بده .
:a2d3:

همگی موفق باشید.

گل بهار

New member

سلام گل بهار جان......خوبی عزیزم؟

نمیخوام نصیحتت کنم یا دلداریت بدم چون من هیچ وقت مشکل شخصی شما رو نداشتم و برای همین درک کردنش برام سخته ولی در زمینه کنکور باید بگم ، وقتی که من میخواستم کنکور بدم ، شرایطم خیلی بدتر و وخیمتر از حدی بود که خودمم فکرشو نمیکردم تا اینکه بعدها متوجه شدم و زمانی که دیر شده بود و به خاطر کسالتی که داشتم تا پای جونم برای موفق شدن در ارشد تلاش کردم و حتی وضعیت جسمانیم بهم اجازه نداد بیشتر سر جلسه آزمون بمونم و همه برنامه هام بعد عید بهم ریخت ولی با این اوضاع اصلا کم نیاوردم و تا پای جونم پیش رفتم ، الانم ناراحت اون روزا و شرایط و تجربه های تلخم نیستم چون خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی دوستای خوبم پیدا کردم که در روزهای سخت زندگیم کنارم بودند و منو تنها نذاشتن ، ولی الان خدا رو شکر میکنم که بهتر شدم و هرچی رو که بخوام به دست میارم و کارمم میکنم و در کنارش درسمم میخونم.

شما هم در مورد زندگی شخصیت چیزی نمیتونم بگم چون با مشغله های ذهنی سخته که ادامه بدی ولی اینم یادت باشه که دوستان و همکارایی دارم که با خوندن روزی 3 ساعت موفق شدند ، پس خودت رو نباز و ادامه بده .
:a2d3:

همگی موفق باشید.

مرسی عزیز دلم. خیلی ممنون از توجهت. خدای منم بزرگه.درست میگی هیچوقت نباید امیدمو از دست بدم ولی قبول کن خیلی سخته.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا