مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

bioshimi93

New member
سلام
بچه ها من کتابهای کنکوریمو میفروشم هرکی خواست بهم ایمیل بزنه
arghavan1412@yahoo.com

گنجینه بیوشیمی - کتاب تست
بیوشیمی برای کنکور
بیوشیمی دکتر احسانی.پوران پژوهش
i q b بیوشیمی ...
بیوشیمی استرایر
درسنامه جامع زبان ارشد امیر لزگی
راهنمای کامل واژگان ضروری تافل
کتاب زبان 405
کتاب تست زیست سلولی مولکولی دکتر عبادی
کتاب برای کنکور زیست سلولی مولکولی
شیمی آلی دکتر نادری-خلاصه درس و تست
i q bشیمی عمومی

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

azadeh94

New member
سلام دوستان
میخواستم ببینم تاپیک رفع اشکال برای ژنتیک، بیوشیمی و سلولی داریم؟
من چیزی پیدا نکردم

leilasvr90

New member
گنجینه بیوشیمی - کتاب تست
بیوشیمی برای کنکور
بیوشیمی دکتر احسانی.پوران پژوهش
i q b بیوشیمی ...
بیوشیمی استرایر
درسنامه جامع زبان ارشد امیر لزگی
راهنمای کامل واژگان ضروری تافل
کتاب زبان 405
کتاب تست زیست سلولی مولکولی دکتر عبادی
کتاب برای کنکور زیست سلولی مولکولی
شیمی آلی دکتر نادری-خلاصه درس و تست
i q bشیمی عمومی
Id تلگرام یا لاینت رو بده

Hobbit

New member
دوستان توروخدا یکی یک مددی بمن برسونه، هنگ هنگمممممم:13:
عاقا من دارم سلولی رو از رو خود لودیش میخونم.با ادبیاتش هیچ مشکلی ندارم اما مشکل ی چیز دیگس.لودیش همش ناقصه.همانندسازیو ک تموم کردم از رو لودیش رفتم تستاشو بزنم نصف تستا اصن از لودیش ک مثلا رفرنس هم هس نیومده بود!!لودیش همه چیو فقط واس یوکاریوت ها نوشته اصن مکانیسم های پروکاریوتی رو ازش حرفی نزده.تازه همون یوکاریوت ها هم ناقص اومده تو لودیش.میگم دوستانی ک باتجربه ترن میشه بگین لودیش تو کدوم فصلاش اینجوری ناقصه؟؟
آخه دوستان میگن تو ک ضریبت 4 هس باید خود لودیشو بخونی نه جززوه.ولی خیلی ازین تستایی ک گفتم تو لودیش جوابش نبود تو جززوه ی حمید نقوی و حتی کتاب مهدوی تونستم جوابشو پیدا کنم.میگم میشه بگین لودیش تو کدوم فصلاش کامل نیس ک من برم اون فصلاشو از رو جززوه بخونم؟؟
میگم اگه لودیش کلا همینجوریه ک من بیخیالش شم برم سراغ جززوه؟؟کسی میدونه بین جززوات حمید نقوی و دکتر اقدم و کتاب مهدوی کدوم بهتره؟؟
لطفا یکی راهنماییم کنه:riz513:

baran-

New member
علت اینکه جواب سوالات با لودیش همخوانی نداره اینه که تازه2ساله که لودیش شده رفرنس وزارت بهداشت...سالهای قبل کتاب دکتر مجد رفرنس بود.
ولی چون تنها منبع اعلامی وزارت لودیش هست پس
حتما باید لودیش خونده بشه.
ولی پیشنهاد من اینه که هم مراحل جزئی پروفازمیوز1 و همانند سازی باکتری رو از یک کتاب دیگه بخونید.
موفق باشید

Hobbit

New member
علت اینکه جواب سوالات با لودیش همخوانی نداره اینه که تازه2ساله که لودیش شده رفرنس وزارت بهداشت...سالهای قبل کتاب دکتر مجد رفرنس بود.
ولی چون تنها منبع اعلامی وزارت لودیش هست پس
حتما باید لودیش خونده بشه.
ولی پیشنهاد من اینه که هم مراحل جزئی پروفازمیوز1 و همانند سازی باکتری رو از یک کتاب دیگه بخونید.
موفق باشید

ممنونم.:riz304:
خب ی سوال
ببینین شما میگین همانندسازی باکتری رو چون تو لودیش نیومده برم از ی جززوه دیگه بخونم.میگم خب ممکنه بقیه مباحث رو هم از خارج از لودیش بیارن؟؟
خو اینجوری دیگه رفرنس بودن لودیش چ معنی ای میده؟؟

Hobbit

New member
دوستان فک میکنین اگه من فقط جزززوه ی دکتر اقدم رو بخونم نتیجه داشته باشه برای درصد بالای سلولی؟:dadad4:

XXIII

New member
دوستان توروخدا یکی یک مددی بمن برسونه، هنگ هنگمممممم:13:
عاقا من دارم سلولی رو از رو خود لودیش میخونم.با ادبیاتش هیچ مشکلی ندارم اما مشکل ی چیز دیگس.لودیش همش ناقصه.همانندسازیو ک تموم کردم از رو لودیش رفتم تستاشو بزنم نصف تستا اصن از لودیش ک مثلا رفرنس هم هس نیومده بود!!لودیش همه چیو فقط واس یوکاریوت ها نوشته اصن مکانیسم های پروکاریوتی رو ازش حرفی نزده.تازه همون یوکاریوت ها هم ناقص اومده تو لودیش.میگم دوستانی ک باتجربه ترن میشه بگین لودیش تو کدوم فصلاش اینجوری ناقصه؟؟
آخه دوستان میگن تو ک ضریبت 4 هس باید خود لودیشو بخونی نه جززوه.ولی خیلی ازین تستایی ک گفتم تو لودیش جوابش نبود تو جززوه ی حمید نقوی و حتی کتاب مهدوی تونستم جوابشو پیدا کنم.میگم میشه بگین لودیش تو کدوم فصلاش کامل نیس ک من برم اون فصلاشو از رو جززوه بخونم؟؟
میگم اگه لودیش کلا همینجوریه ک من بیخیالش شم برم سراغ جززوه؟؟کسی میدونه بین جززوات حمید نقوی و دکتر اقدم و کتاب مهدوی کدوم بهتره؟؟
لطفا یکی راهنماییم کنه:riz513:

با سلام و وقت بخیر
به نظرم کتاب مهدوی خوبه. هر کسی خونده راضی بوده.

موفق باشید

baran-

New member
ممنونم.:riz304:
خب ی سوال
ببینین شما میگین همانندسازی باکتری رو چون تو لودیش نیومده برم از ی جززوه دیگه بخونم.میگم خب ممکنه بقیه مباحث رو هم از خارج از لودیش بیارن؟؟
خو اینجوری دیگه رفرنس بودن لودیش چ معنی ای میده؟؟
ببینید احتمال اینکه خارج از لودیش بدن خیلی کمه.
نهایتا1سوال و شاید از دست بدید.
ولی دکتر اقدم هم خوبه... ولی دیگه خیلی تو گیر و دار منبع نمونید.یا فقط لودیش و بخونید یا دکتر اقدم.
موفق باشید

azadeh94

New member
سلام دوستان
کسی میدونه بهترین دانشگاه در زمینه ژنتیک انسانی در دنیا کدوم دانشگاهه؟

Hobbit

New member
بچه ها اگه کسی سوالات کنکور بیوتک دوسال پیش رو داره میشه لطفا لینکشو بذارین؟

بالا