مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

Mohammad gh

New member
دوستان من یه سوال داشتما؟؟؟؟ :65d6a5d6s::p7977cujr38iyymsu8:اگه جای سوالم درست نیست حداقل بگید کجا بپرسم چرادیگه محل نمیدید:sadsmiley:

دوست عزیز وقتی سم وبا جی پروتئین روده رو فعال میکنه که از نوع الفا اس هست باعث میشه تا
ادنیلات سیکلاز به طور غیرقابل کنترلی شروع به کار و تولید camp کنه
همین امر موجب باز شدن کانال های کلر میشه
کلری که از روده میره و آبو هم به دنبال خودش میکشه و میبره
از طرفی پتانسیل سلول بیش از حد مثبت میشه بنابرین لازمه تا کاتیون هارو در جبران از دست رفتن کلر از سلول خارج کنه تا تعادل الکتروشیمیایی در سلول برقرار بشه پس در جذب کاتیون هایی مثل سدیم هم اختلال ایجاد میشه و ....
به هرحال تمرکز شما روی کلر و camp باشه

آخرین ویرایش:

Hobbit

New member
عاقا من اومدم یک خبر خوووووب بهتون بدم و برم!
.
.
.
.
کنکورمون احتمال 99 درصد عصره:14:

milad_71

New member
سلام
من میخام بدونم که تو کنکور سه چار سال اخیر هر سوال مربوط به کدوم فصل از اون درس میشه
کسی میتونه کمکم کنه؟

آخرین ویرایش:

milad_71

New member
یه سوال دیگه هم داشتم. کتاب تست زیست که فصل بندیش با فصل بندی لودیش یکی باشه و خوب هم باشه نمیشناسید؟

Hobbit

New member
یه سوال دیگه هم داشتم. کتاب تست زیست که فصل بندیش با فصل بندی لودیش یکی باشه و خوب هم باشه نمیشناسید؟

در حال حاضر تست آی کیوبی از بقیه کتابای تست بهتره ک اونم کاملا طبق سرفصلای لودیش نیس.

Hobbit

New member
سلام
تست آآی کیووو بی خوبه
سبز کمرنگش سلولی و مولکولیشه

سبز کمرنگش فقط پاسخنامه کلیدی داره.آی کیوبی با پاسخنامه تشریحیشو بگیرید ک دوتا کتابه.سلولی و مولکولیش هرکدوم ی کتابه

zoha asl

New member
سلم بچه ها من خواستم ثبت نام کنم ولی با اینکه هزینه رو پرداخت کردم ولی میگه هزینه پرداخت نشده استعلام رو هم میزنم میگه اطلاعات اشتباهه چیکار کنم؟شما ثبت نام کردین؟

Hobbit

New member
سلم بچه ها من خواستم ثبت نام کنم ولی با اینکه هزینه رو پرداخت کردم ولی میگه هزینه پرداخت نشده استعلام رو هم میزنم میگه اطلاعات اشتباهه چیکار کنم؟شما ثبت نام کردین؟

من هنو ثبت نام نکردم.ولی مث اینکه بقیه هم همین مشکل شمارو دارن.بنظر من یکی دو روز دیگه دوباره ی سری ب سایت بزنین،چون مشکل از خودشونه باید همین روزا اصلاحش کنن:a2d3:

azadeh94

New member

سلام بچه ها
دقیقا مشکل منم همینه
پس اینجوری که میگین این مشکل خودشونه. من اطلاعات پرداخت رو یادداشت نکردم حتی نمیتونم استعلام بگیرم.

zoha asl

New member
سلام بچه ها
دقیقا مشکل منم همینه
پس اینجوری که میگین این مشکل خودشونه. من اطلاعات پرداخت رو یادداشت نکردم حتی نمیتونم استعلام بگیرم.

سلام اگه ادرس ایمیلت رو نوشته باشی رسیدش رو برات ایمیل کردن

zoha asl

New member
بچه ها اینکه هنوز میگه هزینه پرداخت نشده پس چرا درست نشده هنوز؟

Mohammad gh

New member
ایمیلمو دادم ولی رسیدش برام نیومده:33:

احتمال داره رسیدش تو بخش اسپم یا بالک اومده باشه
تو گوشیه اندرویدی من مثلا ایمیلش رفته بود تو بخش اپدیت
نهایت زنگ بزنید به شماره ای که اونجا برای بانک داده و پیگیریو بگیرید
اگرن هیچ کدوم نشد احتمالا یکی دو روز دیگه خودش درست میشه

بالا