مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

sabere.khavari

New member
سلام دوستان
من زیست سلولی مولکولی رو از کتاب خلاصه لودیش میخونم اما موقع تست زدن اصلا بعضی چیزها رو بلد نیستم و تو کتاب گفته نشده [emoji14]7977cujr38iyymsu8: اونهایی که از خلاصه لودیش میخونن همین مشکل رو دارن؟ اصن سرفصل هاش مطابق سرفصلهای تست نیست :13::smiliess (2):
من خلاصه لودیش نمیخونم،جز.وه میخونم ولی تا اینجا که خوندم فهمیدم که مطالب خیلی بهم پیوسته ست. مثلا ممکنه یه مطلبی که فصلای اول فقط اشاره کرده و ما چیزی متوجه نمیشیم فصلای بعدی مفصل گفته.یعنی فهم خیلی از مطالب رو میتونیم توی مرور و مطالعه دور دوم کتاب داشته باشیم.اصلا نگران نباشید.

nava

New member
من خلاصه لودیش نمیخونم،جز.وه میخونم ولی تا اینجا که خوندم فهمیدم که مطالب خیلی بهم پیوسته ست. مثلا ممکنه یه مطلبی که فصلای اول فقط اشاره کرده و ما چیزی متوجه نمیشیم فصلای بعدی مفصل گفته.یعنی فهم خیلی از مطالب رو میتونیم توی مرور و مطالعه دور دوم کتاب داشته باشیم.اصلا نگران نباشید.

خب خدا رو شکر... مرسی خیالم راحت شد

zoha asl

New member
سلام گزارش مطالعه هفتگی با کمی تاخیر

بیوشیمی 9/30 ساعت
شیمی عمومی 4 ساعت
شیمی الی 5/30 ساعت
زیست سلولی و مولکولی 4/30 ساعت
زبان 4/30 ساعت

جمعا 28 ساعت

نکته منفی این هفته: هفته خوبی نبود البته از نظر مطالعه وگرنه کلی صله ارحام انجام شد

نکته مثبت این هفته : توجه به مرور دروس همراه مطالعه و خواندن شیمی الی

sabere.khavari

New member
سلام گزارش مطالعه هفتگی با کمی تاخیر

بیوشیمی 9/30 ساعت
شیمی عمومی 4 ساعت
شیمی الی 5/30 ساعت
زیست سلولی و مولکولی 4/30 ساعت
زبان 4/30 ساعت

جمعا 28 ساعت

نکته منفی این هفته: هفته خوبی نبود البته از نظر مطالعه وگرنه کلی صله ارحام انجام شد

نکته مثبت این هفته : توجه به مرور دروس همراه مطالعه و خواندن شیمی الی
[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

مائده 70

New member
سلام دوستان
یه سوال : مبحث ملکول های چسباننده سلولی( cam) ککجای خلاصه لودیشه (انتشارات رفیع) من هر چی میگردم پیداش نمیکنم
مرسی

NARGESS20

New member
سلام دوستان....خدا قوت..
واسه درس بیوشیمی دکتر احسانی کدوم کتاب دقیقابرا بیوتک پزشکی باید بخونیم بهمن احسانی یا عبدالوهاب احسانی...؟؟؟؟کدووم ؟؟؟؟؟شما کدومو میخونید؟؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدیییید..خواهششششششش.
....:sad::sad::sad:.

bioshimi93

New member
سلام دوستان....خدا قوت..
واسه درس بیوشیمی دکتر احسانی کدوم کتاب دقیقابرا بیوتک پزشکی باید بخونیم بهمن احسانی یا عبدالوهاب احسانی...؟؟؟؟کدووم ؟؟؟؟؟شما کدومو میخونید؟؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدیییید..خواهششششششش.
....:sad::sad::sad:.

سلام همه اینا که گفتین یه کتابه خخخ

Hobbit

New member
اره دیگه منظورم اینه که بیوشیمی تالیف دکتر بهمن احسانی یا بیوشیمی تالیف دکتر عبدالوهاب احسانی؟؟؟کدوم؟؟؟

دوست عزیز فقط یه کتاب بیوشیمی از احسانی هس.اسم کتاب بیوشیمی.تالیف دکتر عبدالوهاب احسانی و فرشته بهمنی.از انتشارات پوران پژوهش.تعداد صفحه هم حدود 750.

آخرین ویرایش:

love virology

New member
قتبل توجه کسایی که خلاصه لودیش رو بد میدونن از 45 سوال سلولی دکترا بیولوژی تولید مثل که سوالات هر ساله مشابه در ارشد میاد / 40 سوالش در خلاصه لودیش عینا امده / در ضمن خلاصه لودیش باید پاورقی هاشم بخونی شکل هاشم بخونی // مبحث ماتریکس سلولی فصل 20 اتصالات سلولی و ماتریکس

XXIII

New member
قتبل توجه کسایی که خلاصه لودیش رو بد میدونن از 45 سوال سلولی دکترا بیولوژی تولید مثل که سوالات هر ساله مشابه در ارشد میاد / 40 سوالش در خلاصه لودیش عینا امده / در ضمن خلاصه لودیش باید پاورقی هاشم بخونی شکل هاشم بخونی // مبحث ماتریکس سلولی فصل 20 اتصالات سلولی و ماتریکس

سلام
دوست عزیز چیزی در مورد سلولی مولکولی دکتر محـــــــــــمدنزاد شنیدید؟

leilasvr90

New member
ولی قبول کن ک سخته من انتشارات اطمینان رو دارم

love virology

New member
دکتر محمد نزاد عالیه برای کسی که نمیخاد زیاد وقت بزاره یا ضریبب سلولیش کمه // خلاصه من میخونم راضیم البته کاستی هایی داره باید با تست کاملش کرد ولی امسال حدس هایی میشه زد از کجا بیشتر سوال میاد

melinaa

New member
بچه ها نظرتون درباره جزوات سلولی و مولکولی و بیوشیمی آموزشگاه س..ن..اا چیه؟؟؟لطفا همتون نظراتتون رو بگین.دوستم خیلی سردرگمه...منم خودم لودیش رو میخونم...محمدنژاد رو هم دارم...

sabere.khavari

New member
چند تا کانال تلگرام که شاید بدردتون بخوره..

🌀آموزش ریسرچ و مقاله نویسی و اخذ پذیرش
@wikiresearchtools
11.1 k
〰〰〰〰
دانستني هاي كمياب پزشكي🚩 + پوسترهاي جذّاب
@eeHealtH
4050
〰〰〰〰
🌀پزشکی به زبان ساده
@medpro
3550
〰〰〰〰
🌀مجموعه تصاویر وفایل های کاربردی پزشکی
@medical_pictures
3.5K
〰〰〰
🌀آزمون و جزوات کنکور وزارت بهداشت
@raygan
2.5 K
〰〰〰〰
🌀مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
@biologyupdate
2.4k
〰〰〰〰
🌀کانال اموزش بالینی من(نارویی)
@sole1975
2.2k
〰〰〰〰
🌀قویترین گروه آموزش زبان انگلیسی
@ir_englishlovers
2.2 k
〰〰〰
🌀علم و دانش روز جهان
@elmeruz
2.2k
〰〰〰〰
🌀همه چیز راجب سلولهای بنیادی
@biosphere
2103
〰〰〰〰
🌀مرجع مهندسی پزشکی ایران
@IranBmeChannel
2k
〰〰〰〰
🌀مصاحبه با رتبه های برتر کنکور پزشکی
@adbehdasht
2k
🌀بررسی نکته به نکته بیوشیمی
@essential_biochemistry
1995
〰〰〰〰
🌀آموزش کمکهای اولیه
@emdadzafari
1952
〰〰〰〰
🌀تکنولوژی های پزشکی
@Bioart
1.7k
〰〰〰〰
🌀زناشویی،تناسب اندام،پاسخ به سوال پزشکی
@bioteb
1.2 K
〰〰〰〰
🌀پیشگیری از بیماری ها و سلامت جامعه
@Prevention
1202
〰〰〰〰
🌀سرطان ⛔️ آموزش، پیشگیری، آگاهی رسانی
@cancerinfo
1.1 k
〰〰〰〰
🌀نانوتکنولوژی
@nanotech1 1100
〰〰〰〰
🌀قویترین کانال نکته و درس بیوشیمی
@mehdi_biochemist
851
🌀کانال تکنولوژی های علم پزشکی
@biomedicalen
700
〰〰〰〰
رژیم درمانی با راحله رضیئی
@Nutritionn
635
〰〰〰〰
🌀آموزش الکتروکاردیو گرام
@cardioexpert
512
〰〰〰〰
🌀هماتولوژی (خونشناسی)
@heamatology
۳k
〰〰〰〰
🌀تدریس سلولی مولکولی(انیمیشن و عکس)
@cytology
3290
〰〰〰〰
🌀کاملترین کتابخانه دیجیتال ژنتیک پزشکی
@medicalgen
3450
〰〰〰〰
🌀اورژانس(مناسب تمام گروههای پزشکی)
@emergency_ir

مائده 70

New member
ممنون love virology عزيز يه سوال ديگه هم داشتم بچه هايي كه آزمون جليلي شركت ميكنند سوالات بيوشمي رو با كتابهاي احساني و ضروريات و تست جعفر نژاد كامل ميشه جواب داد ؟

m14

New member
سوال سوال فوری و اضطراری:33:
من نمیدونستم سوال ام رو کجا بپرسم ممنون میشم جواب بدید : درمکانیسم سم وبا با باز شدن کانال کلر این یون از اپی تلیال روده خارج میشه درسته؟؟؟ سدیم و آب چی؟؟ ورود یا خروج ؟؟؟

دوستان من یه سوال داشتما؟؟؟؟ :65d6a5d6s::p7977cujr38iyymsu8:اگه جای سوالم درست نیست حداقل بگید کجا بپرسم چرادیگه محل نمیدید:sadsmiley:

XXIII

New member
دوستان من یه سوال داشتما؟؟؟؟ :65d6a5d6s::p7977cujr38iyymsu8:اگه جای سوالم درست نیست حداقل بگید کجا بپرسم چرادیگه محل نمیدید:sadsmiley:

سلام
احتمالاً در حال حاضر کسی از مراجعین پاسخ سوالتون رو نمی دونه.
مثل من

موفق باشید

XXIII

New member
[دوستان من یه سوال داشتما؟؟؟؟اگه جای سوالم درست نیست حداقل بگید کجا بپرسم چرادیگه محل نمیدید[/SIZE]:sadsmiley:[/QUOTE]

سلام
احتمالاً در حال حاضر کسی از مراجعین پاسخ سوالتون رو نمی دونه.
مثل من

موفق باشید

بالا