مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

mohana

Well-known member
سلام مهنا جون
مسمومیت شدید و ملایم رو هردو یاد بگیر وقتی غلظت مونوکسید کربن میره بالا باعث هیپرونتیلاسیون میشه که دی اکسید کربن میاد پایین در نتیجه چی میشه؟چون دی اکسید کربن کم میشه و اکسیژن زیاد میشه آلکالوز تنفسی ایجاد میشه که برای جبران این حالت باید غلظت بیکربنات هم کم بشه پس اسیدوز متابولیک اتفاق میفته
امیدوارم تونسته باشم درست مطلب برسو نم اگه اشتباهی بود بگین چون کتاب نگاه نکردم

خیلی ممنون دوستم:riz304:

sabere.khavari

New member
بچه ها کسی یه جز.وه خوب و مختصر از شیمی عمومی میشناسه؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

love virology

New member
از این گروه های تلگرام اینها به دور باشید / در ارامش بخونید و فکرتونو متمرکز کنکور کنید چون زمان وقتی بره دیگه بر نمیگرده پس ارامش خودتونو حفظ کنید و بیشتر به مطالب درسی فکر کنید تا این گروه های مجازی // البته انجمن خوبه سوالی بپرسید ولی با برنامه سر بزنید ولی تلگرام و گروه های دیگه همش online هست ادمو وسوسه میکنه هی سر بزنی// شاد باشید//

خانم هابیت شما هم بشین سفت و سخت بخون هی نا امیدی حرف نزن//

mtDNA

New member
سلام دوستان....
من الان موندم برای منبع بیوشیمی چکار کنم...
دو تا کتاب دارم و موندم کدومشو انتخاب کنم...1.بیوشیمی از لنینجر تا استرایر خانه زیست شناسی خریدمش و 2.بیوشیمی پوران پژوهش از کتابخونه گرفتم امانت
کتابی باشه که بعد خوندن هم علوم هم بهداشت جوابگو باشه...رشته امتحانیم هم علوم از 1ژنتیک هست.
کسی که که این دو تا کتابو خونده بیاد یکم منو راهنمایی کنه بخونم.هر دوتاش خوبن اما من زیاد نخوندم که ببینم کدومش مناسبه.
سپاس افزون...

Hobbit

New member
از این گروه های تلگرام اینها به دور باشید / در ارامش بخونید و فکرتونو متمرکز کنکور کنید چون زمان وقتی بره دیگه بر نمیگرده پس ارامش خودتونو حفظ کنید و بیشتر به مطالب درسی فکر کنید تا این گروه های مجازی // البته انجمن خوبه سوالی بپرسید ولی با برنامه سر بزنید ولی تلگرام و گروه های دیگه همش online هست ادمو وسوسه میکنه هی سر بزنی// شاد باشید//

خانم هابیت شما هم بشین سفت و سخت بخون هی نا امیدی حرف نزن//
اوهوومم..دروم موخانوم:smilies-azardl (181

leilasvr90

New member
سلام من امیرلزگی رو برا زبان میخونم یکم گیج کنندهس شما ها چجوری میخونید??

leilasvr90

New member
سلام دوستان....
دو تا کتاب دارم و موندم کدومشو انتخاب کنم...1.بیوشیمی از لنینجر تا استرایر خانه زیست شناسی خریدمش و 2.بیوشیمی پوران پژوهش از کتابخونه گرفتم امانت
کتابی باشه که بعد خوندن هم علوم هم بهداشت جوابگو باشه...رشته امتحانیم هم علوم از 1ژنتیک هست.
کسی که که این دو تا کتابو خونده بیاد یکم منو راهنمایی کنه بخونم.هر دوتاش خوبن اما من زیاد نخوندم که ببینم کدومش مناسبه.
سپاس افزون...
مگه میشه شرکت کرد فایده لی هم داره???

NARGESS20

New member
سلام دوستان من به تازگی برای بیوتک پزشکی شروع کردم ممنونتون میشم اگر یه کتاب یا یه ج .ز . و. ه .خوب +یه کتاب تست برای میکروب به من معرفی کنید...:riz304::sad:

آخرین ویرایش:

Hobbit

New member
سلام دوستان من به تازگی برای بیوتک پزشکی شروع کردم ممنونتون میشم اگر یه کتاب یا یه ج .ز . و. ه .خوب +یه کتاب تست برای میکروب به من معرفی کنید...:riz304::sad:

سلام.من خودم کتاب الگوریتم باکتری خ/لی/لی رو دارم.حجمش خیلی زیاد نیس.ولی راستشو بخای هنوز درست و حسابی شروعش نکردم ک ببینم خوبه یا ن

bioshimi93

New member
سلام
خداقوت
اونایی که میخوان بخش ساختار رو از ضروریات اگر هنوز کتاب نگرفتن جلد 1 لنینجرو بخونن خیلی کاملتره و همه نکات رو داره

bioshimi93

New member
سلام دوستان....
سپاس افزون...

سلام کتاب اولی رو من نخوندم ولی کتاب دکتر احسانی یا همون پوران پژوهش چندین دور خوندم کتاب خوبیه دکتر بهمنی هم که استاد خودمونه :auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

NARGESS20

New member
سلام.من خودم کتاب الگوریتم باکتری خ/لی/لی رو دارم.حجمش خیلی زیاد نیس.ولی راستشو بخای هنوز درست و حسابی شروعش نکردم ک ببینم خوبه یا ن

کسی این کتاب رو خونده که اگه کتاب خوبیه بخونم؟ دوستان عزیز ممنون میشم کتاب تست میکروب رو هم به من معرفی کنید ممنونم....

آخرین ویرایش:

m14

New member
سوال سوال فوری و اضطراری:33:
من نمیدونستم سوال ام رو کجا بپرسم ممنون میشم جواب بدید : درمکانیسم سم وبا با باز شدن کانال کلر این یون از اپی تلیال روده خارج میشه درسته؟؟؟ سدیم و آب چی؟؟ ورود یا خروج ؟؟؟

nava

New member
سلام دوستان
من زیست سلولی مولکولی رو از کتاب خلاصه لودیش میخونم اما موقع تست زدن اصلا بعضی چیزها رو بلد نیستم و تو کتاب گفته نشده :p7977cujr38iyymsu8: اونهایی که از خلاصه لودیش میخونن همین مشکل رو دارن؟ اصن سرفصل هاش مطابق سرفصلهای تست نیست :13::smiliess (2):

بالا