مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nakhl

New member
منم گیر کردم تو دو ساعت و نیم ، ایشالله بیشتر شه:tonguesmiley:

نگران نباش ایشالله سرعتمون رفته رفته بیشتر میشه.تا الان یه ساعت خوندم تا شب ببینم چیکار میکنم دیگه. تا ظهر میخونم بعدش باید برم بیمارستان:dadad4: به امید موفقیت همه بچه های تایپیک

matin

New member
بچه ها گرایش ها رو جدا کردند و به عنوان رشته معرفی کردن ، کسی از ظرفیتهای احتمالی خبر نداره ؟؟

21Tir

New member
بچه ها شما کدوم گرایش میرین؟؟؟ به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟

nakhl

New member
بچه ها گرایش ها رو جدا کردند و به عنوان رشته معرفی کردن ، کسی از ظرفیتهای احتمالی خبر نداره ؟؟

:5:تودفترچه که چیزی ننوشته بود در مورد ظرفیتها.دوباره وزارت بهداشت شوکه مون کرد حالا با این تغییر ظرایب خدایا چی بخونیم؟من که دیگه اشکم داره درمیاد:sadsmiley::sad:

maryam.69

New member
دوستان با شرمندگی من چون بجز شما کانال اطلاعاتی دیگری ندارم میخواستم بدانم مگه ثبت نام شروع شده ؟
فکر میکردم 12بهمن شروع میشه.
جریان تغییر گرایشها و تغییر ضرایب چیه؟
ممنون میشم به من هم بگید

21Tir

New member
دوستان با شرمندگی من چون بجز شما کانال اطلاعاتی دیگری ندارم میخواستم بدانم مگه ثبت نام شروع شده ؟
فکر میکردم 12بهمن شروع میشه.
جریان تغییر گرایشها و تغییر ضرایب چیه؟
ممنون میشم به من هم بگید

نه عزیز... ثبتنام شروع نشده،ولی دفترچه اومده...اینم لینکش:
http://sanjeshp.ir/arshad_93/pages/Rahnama_93.pdf

یعنی رشته های پرستاری تفکیک شدن... برای هر گرایشی هم ضریب درسا فرق میکنه...

istak

New member
سلام میدونم این روزا با دیدن دفترچه ارشد حسابی خوش بحالتون شده ولی ما هوشبری ها و اتاق عملی ها هم برای کنکور داخلی جراحی حسابی زحمت کشیده بودیم به نظرتون این نامردی نیست که ما یهو حق شرکت تو آزمون رو نداریم خواهشا ز رو تعصب رشته ای حرف نزنید خودتون رو بذارید جای ما ز تابستون داریم میخونیم اگه نمیشد از ابتدا می گفتن تا ما هم یه رشته دیگه میخوندیم خواهشا شما هم لاقل همدری کنید

سانا

New member
هيچ چيز رو توى ارشد نميشه از قبل حساب کرد
ولى اينکه توى رشته خودتون مى تونين ارشد بگيرين بهتر نيس؟شما مگه چند وقته که براى پرستارى مى خونين؟ ولى چهار سال هوشبرى يا اتاق عمل
به نظر من که خىلى به نفعتونه لااقل انقدرا هم مضر نيس

آخرین ویرایش:

ardalan5

New member
vaghean be otagh amalo hushbari hagh midam. vaghti khodamo mizaram jashun vaghean aziat mishe adam. in vezarat khuneye lanati injur chizaro bayad tabestun elam kone

N A Z M G D

New member
سلام بچه ها.
خیلیا بهم میگن وقتی میخای بخونی خلاصه نویسی کن،هر کی خلاصه نویسی کنه چند دور جلو میفته و اینا.ولی من تا حالا اینکارو نکردم بلد نیستم.لطفا اونایی ک خلاصه نویسی میکنن در موردش بهم توضیح بدن.در ضمن من دارم درسنامه میخونم.

سلام می شه بگی چه درسنامه ای بخونیم؟؟؟

matin

New member
سه ساعت و نیم
بچه ها تا حالا کسی زنگیده اعتراض کنه ؟؟

N A Z M G D

New member
سلام!
من از فردا می خوام شروع کنم بهمن درسم تموم می شه!!!
و کتابم یه چن تا برونر دارم و زبانم 504!!!!
قرار شده درسنامه و بهداشتم بگیرم بقیه هم کم کم می گیرم!!!!:14:
الان کاملا امیدوار شدید؟؟ یه همچین رقیبای توپی داریدا!!
توروخدا کتابای جامع و خلاصه ی خوب دارید معرفی کنید!!!
:ad54ad:

farzad_nurse

New member
سلام به همگي...3.5 امروز خوندم...پنج شنبه بود خلاصه اينور اونور خيلي رفتم وقت نشد بخونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا