مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

یاس71

New member
salam man daneshjoye( OR ) hastam mikhastam arshad parastari bkhonam y rahnamayiye jame va khob mikhastam az hamegi..mamnoon

یاس71

New member
خیلی سردرگمم.هرچند الان شاید زود باشه برام.اما میخام یکی بهم بگه چه کتابایی رو بخونم.اینم ایمیلمه.us_number1@yahoo.comممنون میشم ازهمگی. خدافظ

سانا

New member
سلام
من نمی دونم امسال بخونم واس ارشد یا حین طرح بخونم یا بعدش
بعضی از استادا میگن ارزش نداره نمی دونم چه کار کنم؟
دوستان بیاین واقعن شروع کنیم باهم
پرستاریا از همه انگار بیخیال ترن!

vida68

New member
سلام. منم پایه مطالعه گروهی هستم. ناناز کجایی پس؟؟؟؟؟؟؟؟

21Tir

New member
بیاین درس بخونیم دیگه....
اونام که قبول شدن و قول دادن بیان راهنمایی کنن لطفا....

parastar tbz

New member
برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم.ایشالاه از بهترین دانشگاه کشور همتون قبول بشید.

asal67

New member
سلام بچه ها.
خیلیا بهم میگن وقتی میخای بخونی خلاصه نویسی کن،هر کی خلاصه نویسی کنه چند دور جلو میفته و اینا.ولی من تا حالا اینکارو نکردم بلد نیستم.لطفا اونایی ک خلاصه نویسی میکنن در موردش بهم توضیح بدن.در ضمن من دارم درسنامه میخونم.

21Tir

New member
سلام بچه ها.
خیلیا بهم میگن وقتی میخای بخونی خلاصه نویسی کن،هر کی خلاصه نویسی کنه چند دور جلو میفته و اینا.ولی من تا حالا اینکارو نکردم بلد نیستم.لطفا اونایی ک خلاصه نویسی میکنن در موردش بهم توضیح بدن.در ضمن من دارم درسنامه میخونم.

منم تو خلاصه نویسی ماهر نیستم... کل کتابو مینویسم تو کاغذ....
کدوم درسنامه میخونی؟؟؟؟

asal67

New member
نمیدونم چی خوبه.
نمیتونی تو خلاصه نویسی راهنماییم کنی؟

21Tir

New member

21Tir

New member
پس اونایی ک درسنامه میخونن چ درسنامه ای میخونن؟

آخه من دیدم اونایی که درسنامه میخونن کمتر قبول میشن.... بچه ها همش کتابای رفرنسو میخونن....منم درسنامه رو دارم ولی با کتاب مقایسه کردم خیلی بیش از حد ناقصه....
یکی از بچه ها گفت خلاصه 4جلدی برونر سه استاد خوبه... خودشم که قبول شد...داریش؟

asal67

New member
نه ندارم.کتابای داخلی جراحیو دارم ولی زیاده.بخوام بخونم کدوماشو بخونم ؟اصلیا کدومان؟

21Tir

New member
سنا ثبت نام کردی؟؟؟ طبق سر فصل های سنا بخونیم؟؟؟؟
مهم که نمیدونم... سوالام که ماشالا اینقد استاندارده همه برونرارو توش میگنجونن....یهو دیدی 30 تا سوال قلب دادن... یا اعصاب یا ارتوپدی....اعصاب آدمو کلا بهم میریزن...
ولی کلا قلب و ارتوپدی و سوختگیو بیشتر دیدم و گوارش...

asal67

New member
ن.شرکت نکردم.
کاش اونایی ک قبول شدن میومدن راهنماییمون کنن.

21Tir

New member
شرکتم نکنی... منظورم اینه با برنامه ش درس بخونی....

بچه ها تو نظرات قبلا رفرنساییو که خونده بودن گذاشتن.... تا حدودیم راهنمایی کردن... قرار بود قبول شدن بیان کمک کنن... ولی دیگه یادشون رفته...

مثلا این حرفای یکی از بچه هاس::::

من بچه درس خون نبودم اصلا.ولی از اول می خواستم تا دکترای پرستاری ادامه بدم.شغلمو خیلی دوست دارم.امتحانات ترم 6 که شروع شد حسابی شروع کردم به عمیق خوندن درسای ترم 6.همزمان در اکسین هم ثبت نام کردم و فلش کارت زبان هم شروع کردم.حدود 15 روز گذشت که پدرم بیمار شد و باعث شد یک ماه درس خوندنم عقب بیافته ولی توی بیمارستان هم وقتی همراه پدرم بودم کتاب با خودم می بردم ولی اونقدر شوک عصبی بهم وارد شده بود که چیزی از خوندن نمی فهمیدم.وقتی پدرم مرخص شد شروع کردم به خوندن برونر گوارش و ارتو پدی و کتاب لزگی.از لزگی 30 صفحه ای خونده بودم که دیدم چیزی حالیم نمیشه رفتم سراغ تافل و لغاتشو کار کردم.بعد هم 504...همزمان هم با خوندنم برونر هایی که می خوندم خلاصه می کردم.ماه رمضون تموم شد و من از پیشرفتم راضی بودم.اون موقع کنکور های آزمایشی اکسین شروع شد و اولیش که جامع بود من 43 شدم.از 200 نفر!!!
باز نا امید نشدم و همزمان با ککار آموزی ها..برونر اون بخشو می خوندم و با استادا رفع اشکال می کردم(هر چند کمک زیادی نکردن و بیشتر ازم یاد می گرفتن تا یاد بدن!)
تا آزمون بعدی من برونر آب و الکترولیت و سرطان و روماتولوژی و قلب و خونو خوندم...کودکان وونگ رو هم شروع کردم و اوایل فقط کودک بیمار رو می خوندم.مادران نوزادان هم ذوالفقاری و بهداشت جامعه هم دی آر اس بهداشت جامعه که مولفش ایلدر آبادی بود..
آزمون بعد شدم 4 از 188 نفر!
دیگه افتادم روی دور درس خوندن ولی هر چی تلاش می کردم از 5 ساعت در روز ساعت مطالعم بالاتر نمی رفت
توی کار آموزی هم برای خودم کسی شده بودم و صاحب نظر شده بودم...!
آزمون بعد شدم 3 و آزمون بعد 2 و آزمون آخر که دی ماه بود اول شدم.
توی آزمون ها یه خانم بود از مشهد و یه آقا از ارومیه که خیلی رتبه هامون نزدیک هم بود.
خلاصه آزمون ها قبل عید تموم شد و هنوز من روی کودکان مخصوصا کودک سالم ضعف داشتم.شروع کردم به فلش کارت در آورن کل وونگ.از نکات ریزش گرفته تا شایعترین ها و بدترین هاوو ترین ها!
درسای دیگه رو هم تا حد امکان فلش کارت کردم.بعد دیدم توی تست زنی مشکل دارم.بعد عید 90 درصد مطالعمو صرف تست زنی کردم حدود 30000 تست کار کردم که بعضی هاشونم نشان دار کردم و هفته های آخر خوندم.
یه دفتری هم داشتم که فقط نکات تست ها رو می نوشتم و چند روز آخر اونو می خوندم.ولی زبان رو من تا ساعت 12 ظهر روز کنکور می خوندم.
راستی اینم بگم که من تست های کتاب rn رو هم کار کردم و به نظرم خیلی خوب بود.
امیدوارم قبول بشم تا برنامم به درد همه بخورهف

dooste_u

New member
سلام دوستان
من شیراز قبول شدم
میخوام تا کنکور سال دیگه اگه افتخار بدین کنارتون باشم
فلا با توجه به اینکه فرصت زیاده سعی کنین به صورت پایه ای و مفصل بخونین
مثلا برونر مارلو یا ویلی ونگ و ...
دنبال درسنامه و ... نباشین
تست هم به صورت مبحث به مبحث
در طول روز هم از تمامی درسها بخونین و همه رو با هم پیش ببرین
هیچوقت چند روز متوالی از یه درس نخونین

dooste_u

New member
یه کتاب (که البته شبیه شده) دارم که خلاصه تمام درو.س به صو.رت نمودار واسه ارشد توش هست برای روزهای اخر خیلی خیلی مناسبه حرف نداره
اگر کسی خواست بگه تا براش کپی کنم و بفرستم
سعی میکنم تا مدی دیگه عکس چند صفحه اش رو هم بذارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا