مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazgol

New member
فقط چندتا تجربه..تخمین رتبه تا حد نسبتا بالایی قابل اعتماده رتبه کنکو معمولا بهتر میشه از تخمین.
دیگه اینکه بالای 50%زدن قبولی حتمیه

vida68

New member
merc,u 2,hamino bekhoon ghabooli,man parastar naboodam ke az jaii etelaat dashte basham,etelaatam az hamin ketabe vali baghie chon nurse boodan nemidoonan savadeshoon vase ketabe ya karamoozi ya ...be in ketab etemad kon

سلام دوست عزیز. کاراموزی برای من خیلی تاثیرگذار بود تو سطح علمی. مربی های بیمارستانمون عالی بودند. همشون ارشد از تهران گرفته بودند. من هنوز منتظر خبرتون هستم.

asal67

New member
نظر بقیه در مورد کتاب خلاصه ی 4 جلدی برونر چیه؟
اقا احسان کلا روی هم رفته این کتابه چن صفحه میشه؟

ehsan89

New member
منبع بقیه درساتون چی بوده؟

خلاصه 4جلدی برونر.3استاد.ذوالفقاری.سیدمظهری.عسگری_کودکان وونگ:نشرجامعه نگر.سونیا آرزومانیانس_بهداشت:اسحاق ایلدر آبادی نشرجامعه نگر_روان:محسن کوشان نشر اندیشه رفیع_مادران:ذوافقاری.اسدی نوقابی نشربشری(قهوه ای )

ehsan89

New member
یکم در مورد برنامه ریزیتون برام توضیح میدن؟

bejoz zaban har rooz 3dars mikhoondam,dakhelio zabano koodakano ta rooze emtehan har rooz mikhoondam+ye dars dg,oon darse 4om vaghti 2dor mishod avazesh mikardam,,masalan ravan tamoom mishod behdashto jash mizashtam,behdasht 2dor mishod madarano jash mizashtam,ta eid harkodoom 3,4dor shodan.

asal67

New member
ماشالله.من خومو میکشتم میشد6 تا 7 ساعت.
من تو خوندن کودکان مشکل دارم زبون اون کتابو نمیفهمم.چیکار کنم؟کودکو چن دور خوندین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا