مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazgol

New member
سلام نازگل. میگم آمارت خوبه میگی نه. از احسان هم بیشتر مطلعی. امیدوارم گرایش مورد علاقه اکثریت و احسان باشه. خیلی زحمت کشیده گناه داره براساس قرعه کشی به خواسته اش نرسه.

سلام ویدا جون..نازگلم دیگه..باید از همه چی مطلع باشم.شهید بهشتی اول به علاقه اهمیت میده بعد حالا اگه مجبور شدن قرع کشی میکنن.رییس آموزشش گفته شنبه ساعت 12تا 1جلسه معارفه دارن برا توضیح این مسایل توی سالن آمفی تیاتر دانشکده.به من گفت به بقیه دوستان بگم..

21Tir

New member
چرا بعضی پستا حذف شده؟؟؟ نه واقعا چرا؟؟؟ یکی ب من بگه چرا؟؟؟/ آخه چرا؟؟؟؟ هر چقدم حذف شه من باز پست میذارم....:thumbsupsmileyanim:
بچه هایی که سنا ثبت نام کردین... بعد اولین آزمون بیاین درصدا و رتبه تون رو بگین...

ehsan89

New member
چرا بعضی پستا حذف شده؟؟؟ نه واقعا چرا؟؟؟ یکی ب من بگه چرا؟؟؟/ آخه چرا؟؟؟؟ هر چقدم حذف شه من باز پست میذارم....:thumbsupsmileyanim:
بچه هایی که سنا ثبت نام کردین... بعد اولین آزمون بیاین درصدا و رتبه تون رو بگین...

kodoom posta?

vida68

New member
سلام آقا احسان. میخواستم از ته دل و از همین جا نهایت تشکر رو ازتون بکنم که بی دریغ و دلسوزانه من و بقیه دوستان رو راهنمایی میکنید. امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید.
:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

nazgol

New member
الی نخل آقاعباس ...خبری ازتون نیست دارید درس میخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من بیادتون هستم..ناناز بیاد تو هم هستم:applause:

ehsan89

New member
سلام آقا احسان. میخواستم از ته دل و از همین جا نهایت تشکر رو ازتون بکنم که بی دریغ و دلسوزانه من و بقیه دوستان رو راهنمایی میکنید. امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید.
:rose::rose::rose:

merc,shoma hamishe be man lotf darin,manam baray shoma aval arezooye salamat,dovom 'sarbolandi'daram,movafagh bashin

nazgol

New member
من الان میخوام برم mri!!! دارم از ترس سکته میکنم!!!!!

ویدا ترس نداره که انشاله که مشکلی نباشه..من دعات میکنم دوستم اگه خدا دعای منو قابل بدونه...دعای دوست در حق دوست مستجاب میشه..نگران نباش

nazgol

New member
ماشالله.من خومو میکشتم میشد6 تا 7 ساعت.
من تو خوندن کودکان مشکل دارم زبون اون کتابو نمیفهمم.چیکار کنم؟کودکو چن دور خوندین؟
من ونگ رو خوندم و خلاصه برداشتم حجمش زیاده اما مطلب سختی نداره..برای فهمیدنش میتونید از کتابای استاد رسولی و میرلاشاری کمک بگیرید خیلی خوبن کودک سالم و بیمارشو هر دو رو بخونین.. همونطوری که کودک سالم مهمه کودک بیمار هم مهمه

nakhl

New member
الی نخل آقاعباس ...خبری ازتون نیست دارید درس میخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من بیادتون هستم..ناناز بیاد تو هم هستم:applause:

سلام عزیز من هنوز نتونستم شروع کنم.....................به محض اینکه رفرنس هارو جمع ببندم شروع میکنم:21:

vida68

New member
ویدا ترس نداره که انشاله که مشکلی نباشه..من دعات میکنم دوستم اگه خدا دعای منو قابل بدونه...دعای دوست در حق دوست مستجاب میشه..نگران نباش

ممنون. اولش خیلی ترسیده بودم ولی بعد برام عادی شد. انشا... مشکلی جدید به مشکلاتم اضافه نشه. ممنون عزیزم

vida68

New member
سلام عزیز من هنوز نتونستم شروع کنم.....................به محض اینکه رفرنس هارو جمع ببندم شروع میکنم:21:

سلام عزیزم. پس مثل منی. ولی من به یه از بچه های انجمن قول دادم از شنبه دیگه شروع کنم.. اگه شروع نکنم کلاهمون میره توهم!!!

nakhl

New member
سلام عزیزم. پس مثل منی. ولی من به یه از بچه های انجمن قول دادم از شنبه دیگه شروع کنم.. اگه شروع نکنم کلاهمون میره توهم!!!

سلام عزیز ایشالا که همیشه تنت سالم باشه ..........ببینم اگه رفرنس هام تا شنبه بهم برسه منم از شنبه باهاتون شروع میکنم موفق باشی عزیزم

vida68

New member
merc,shoma hamishe be man lotf darin,manam baray shoma aval arezooye salamat,dovom 'sarbolandi'daram,movafagh bashin

یه سوال: چرا این اواتارو برای خودت گذاشتی؟؟؟ یعنی چی liar کذاب و دروغگو؟؟؟؟ مخاطب خاصی داری؟؟؟ شما که همش انرژی مثبت میدی این دیگه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ من که اواتارم حال و روز خودمه!!!

vida68

New member
سلام عزیز ایشالا که همیشه تنت سالم باشه ..........ببینم اگه رفرنس هام تا شنبه بهم برسه منم از شنبه باهاتون شروع میکنم موفق باشی عزیزم

ممنون گلم. انشا..../ من که اگه نخونم یک نفر دعوام میکنه. یک نفر که قراره پا به پام باشه تا ارشد 93!!!خوش به حالت خودتی و خودت!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا