مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

21Tir

New member
khoobe,ta eyd miterekooni mam miaym tikehasho jam mikonim:smiliess (3):

زبانم خیلی ضعیفه.... تا قبل دانشگاه خوب بود... بعدش دگ اصلا زبان نخوندم... هرسال حدود 20% میزنم:13: آیا امیدی به قبولی من هست با این وضع درسا؟

ehsan89

New member
زبانم خیلی ضعیفه.... تا قبل دانشگاه خوب بود... بعدش دگ اصلا زبان نخوندم... هرسال حدود 20% میزنم:13: آیا امیدی به قبولی من هست با این وضع درسا؟

intori fek nakon,ta bahman 504 o toeflo bekhoon,vali khoob,badesham yekam reading kar kon manam chandta tarfand behet migam bedoonike soalo bekhooni loghataro bezani,tamoom kon karo

dooste_u

New member
بچه درس خونها کنکوری های عزیزم
خسته نباشین
از صمیمی قلب برای تک تک بهترین دوستهای دنیا دعا میکنم

vida68

New member
شما که همیشه هستی عزیز..خیلی خوبه آدم یه همپا داشته باشه..خیلی روی روحیه و تلاش آدم اثر میذاره..هیچوقت یادم نمیره وقتی فهمیدم ارشد قبول نشدم یکی بهم قول داد تا سال 93پابه پام کمکم کنه ..خیلی خوشحال و پرانرژی استارت داشتم میزدم که دو روز نشده زد زیر قولش..اون روز ضربه بدتری خوردم اما من خدا رو داشتم که اشتباه بزرگم این بود به غیر خدا تکیه کردم..همچین دستمو گرفت که خودم خجالت کشیدم و چند شب و روز فقط گریه میکردم..الانم جز اون جز خدای خودم به احدی نمیگم به کمک محتاجم......تنها کسی که خلف وعده نمیکنه دل نمیشکنه خود خداست..با خدا باش پادشاهی کن..
انشاله خدا بهت هرچی خیره عطا کنه و سال دیگه جزء قبولیا باشی و مطمینم هستی گلم
سلام دوستان خوبم. منم دیگه از فردا نمیام. امیدوارم نزنه زیر قولش. کلا ادم بامعرفتیه.ولی من تصمیم خودمو گرفتم اگه نباشه هم راهمو ادامه میدم. ولی خدا جای خودش هست... اولین و بهترین دوستم خداست. شاید منو تو سختی های زیادی گذاشته ولی هوامو داره. خیلییییییییییییی دوستش دارم...

vida68

New member
منم دیگه شاید نشه بیام اینجا متن بزارم .....................ای روزها روزهای خوبی برای من و امثال من نیست فعلا هم که دل ودماغ درس خوندن هم ندارم...............خوب

ی بدی دیدید حلال کنید

منم اوضاعم مث تو هست ولی چه کنیم؟؟؟!!! جز خوبی چیزی ازت ندیدم. تو هم منو حلال کن. موفق باشی

nazgol

New member
سلام دوستان خوبم. منم دیگه از فردا نمیام. امیدوارم نزنه زیر قولش. کلا ادم بامعرفتیه.ولی من تصمیم خودمو گرفتم اگه نباشه هم راهمو ادامه میدم. ولی خدا جای خودش هست... اولین و بهترین دوستم خداست. شاید منو تو سختی های زیادی گذاشته ولی هوامو داره. خیلییییییییییییی دوستش دارم...

سلام دوستم..برات آرزوی موفقیت میکنم..انشاله سال بعد خبر قبولیتو میشنوم.

dooste_u

New member
ای بابا همه که دارند میرن
چه خبر شده
به هر حال من حتی اگه یه نفر هم بمونه تا قبولی کنارش میمونم

sh.b

New member
salam. man taze varede in site shodam ama hame daran miran. man tarhamo shoro kardam va mikham hamzamanam baraye arshad bekhoonam. emsal azade tehran ghabool shodam ke nemiram..../manam hastam ba hameye bache haii ke mondan. movafagh bashii:auizz3ffy9vla57584x

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا