مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazgol

New member
دیگه باید زودتر شروع کنید تنبلی نکنید..گذشته تموم شد الان باید بفکر 2تیر باشید که چشم رو هم بذارید میاد

nazgol

New member
چرا منو جا انداختید؟؟؟؟؟؟ منکه هنوز شروع نکردم!!!!!!!!!!!!!

شما که همیشه هستی عزیز..خیلی خوبه آدم یه همپا داشته باشه..خیلی روی روحیه و تلاش آدم اثر میذاره..هیچوقت یادم نمیره وقتی فهمیدم ارشد قبول نشدم یکی بهم قول داد تا سال 93پابه پام کمکم کنه ..خیلی خوشحال و پرانرژی استارت داشتم میزدم که دو روز نشده زد زیر قولش..اون روز ضربه بدتری خوردم اما من خدا رو داشتم که اشتباه بزرگم این بود به غیر خدا تکیه کردم..همچین دستمو گرفت که خودم خجالت کشیدم و چند شب و روز فقط گریه میکردم..الانم جز اون جز خدای خودم به احدی نمیگم به کمک محتاجم......تنها کسی که خلف وعده نمیکنه دل نمیشکنه خود خداست..با خدا باش پادشاهی کن..
انشاله خدا بهت هرچی خیره عطا کنه و سال دیگه جزء قبولیا باشی و مطمینم هستی گلم

nazgol

New member
بچه ها دانشگاه ایران و تهران ادغام شدنشون کلا کنسل شد.

21Tir

New member
نازگل تو چه جوری با سر کار رفتن برا ارشد میخوندی؟؟؟ من هر کار میکنم وقت نمیشه... تو بخشم اینقد شلوغه فرصت آب خوردن نیست چه برسه به درس خوندن...

nazgol

New member
نازگل تو چه جوری با سر کار رفتن برا ارشد میخوندی؟؟؟ من هر کار میکنم وقت نمیشه... تو بخشم اینقد شلوغه فرصت آب خوردن نیست چه برسه به درس خوندن...

ناناز جونم سلام
خیلی سخته..خدایی من سر کار هیچوقت کتاب نبردم و ماهی 100ساعتم اضافه کار اجباری داشتم طرحی بودم خب
اما تمام فکر و ذکرم ارشد بود انگیزه قوی داشتم صدامو که متنو میخوندم ضبط میکردم توی مسیر مباحثو مرور میکردم
از آفام نهایت استفاده رو میکردم.از ثانیه به ثانیه ..سختی زیاد کشیدم..کار نشد نداره خواهر
الانم که خدا باید کمک کنه بتونم از پس درس و شیفتام برام..میخوام استارت کار پژوهشی بزنم..خیلی عقب افتادم از اهدافم..خدا خودش کمکم کنه . ..

21Tir

New member
ناناز جونم سلام
خیلی سخته..خدایی من سر کار هیچوقت کتاب نبردم و ماهی 100ساعتم اضافه کار اجباری داشتم طرحی بودم خب
اما تمام فکر و ذکرم ارشد بود انگیزه قوی داشتم صدامو که متنو میخوندم ضبط میکردم توی مسیر مباحثو مرور میکردم
از آفام نهایت استفاده رو میکردم.از ثانیه به ثانیه ..سختی زیاد کشیدم..کار نشد نداره خواهر
الانم که خدا باید کمک کنه بتونم از پس درس و شیفتام برام..میخوام استارت کار پژوهشی بزنم..خیلی عقب افتادم از اهدافم..خدا خودش کمکم کنه . ..

سلاااااااااممممم.... یا خدا من بخوام اینجوری بخونم میمیرم...ولی تو اهدافت خیلی والاس،من حوصله م زود سر میره موقع درس خوندن...تو دانشگاهم کلا شب امتحانی بودم... سستی کردم معدلمم 17 و نیم شد... برا کارشناسی ورودی چه سالی هستی؟

nazgol

New member
سلاااااااااممممم.... یا خدا من بخوام اینجوری بخونم میمیرم...ولی تو اهدافت خیلی والاس،من حوصله م زود سر میره موقع درس خوندن...تو دانشگاهم کلا شب امتحانی بودم... سستی کردم معدلمم 17 و نیم شد... برا کارشناسی ورودی چه سالی هستی؟

اولش سخته بیافتی رو قلطک فرز میشی..ورودی 85
تنبلی نکن بخونیا؟؟؟

sh.b

New member
salam . man taze varede in site shodam va azinke eelam kardi kenaremoni kheyli khoshhal shodam,,,mamnoon

21Tir

New member
با عینک مطالعه خستگی چشم برطرف میشه؟
من موقع خوندن زود چشام خسته میشه... دکتر گفت عینک نمیخوای...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا