مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maryam.A

Well-known member
بچه ها من عذاب وجدان دارم بنظرتون کتاب پروین پاسالار برا بیوشیمی کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان دیر نشده چرا رفرنس نمیخونید؟
من از قبولیا نشنیدم پاسالار خونده باشن
بچه های ارشد باید جواب بدن!

حسان

Well-known member
سلام خوبید بچه ها
خیلی وقت بود نیومدم به موضوعی بنام ازدواج برخورد کردم و سه هفته ایی هست که لای هیچ کتابی رو باز نکردم به شدت عذاب وجدان دارم اما نمیخوام کم بیارم و نا امیدشم حداقل تلاش خودمو میکنم یا میشه یا نمیشه که انشاالله میشه

سلام سیمین جان.. ایشالا خیر باشه خانومی... همه زندگی ک درس نیست.. اگه بتونی هم درس بخونی هم به سایر مراحل زندگی هم برسی شاهکار رو کردی...

تبریک حسانی:rose:

shiren

New member
به اندازه ای که نگران بیوشیمی ام نگران ژنتیک نیستم فقط سه ماه مونده تا کنکور مریم جان نمیرسم لنینجر یا استریر رو شروع کنم تو این سه ماه بتونم رو همینم مسلط بشم شاهکارکردم به قول گاج یه کتابو 10 بار بخونی و روش مسلط باشی بهتر از اینه که 10تا کتاب بخونی ولی ناقص

آخرین ویرایش:

cell55

New member
سلام
برای مباحث انتقال سیگنال- اپوپتوز-سرطان-رده های سلول و نمایز انها از روی چی می خونید؟
و یک سوال عجیب غریب! مبحث اجتماع سلول ها به صورت بافت یعنی چی؟ منظورش بافت شناسی؟

cell55

New member
دوتا از همکلاسیای من پاسالار خوندن یکیشون مشهد قبول شده یکیشونم یزد .

منظورتون ژنتیک انسانی دیگه؟
نظرتون درباره ج/ز/و/ه/ دکتر احسانی چیه؟ به نظر خودم کمه:13:
کسی را می شناسید که فقط ج/ز/و/ه/ دکتر احسانی خونده باشه و راضی و قبول شده باشه؟!

parvaneh.g

New member
سلام.یه چند وقتی نبودم.بیوشمی پاسالار + تست جعفرنژاد می گن خوب جواب داده.هارپر لنینجر و دولین برا ماها زیاده.رضا محمدی هم خوبه ولی زیاده.مصطفی عبادی هم خوبه ولی فقط قسمت مولکولیش 700 صفحه است!!!البته به درد سلولی مولکولی هم می خوره.

Maryam.A

Well-known member
سلام به همگی
بچه ها میشه انتشارات نجات مهدیه رو بگید و اینکه آخرین ویرایشش کی بوده؟
راستی ثبت نام شروع شده؟

shiren

New member
سلام ثبت نام وزارت علوم فکر کنم از دوازدهم شروع میشه. اخیرا احساس میکنم خیلی دارم کند پیش میرم نه که حجم مطالب زیاد شده مرورشون وقت میگیره امروز سیتو وبیو خوندم ساعت نزدیک یازده شبه هنوز مرور ژنتیکم مونده زبان بیست لغتم مونده شیطونه میگه ول کنم برم بخوابم بچه ها یه سوال ولی بهم نخندین شما هم وقتی فصل سرطانو میخونین فکرای عجیب غریب به ذهنتون میرسه آیا؟؟؟؟!!!

nilgun

New member
منظورتون ژنتیک انسانی دیگه؟
نظرتون درباره ج/ز/و/ه/ دکتر احسانی چیه؟ به نظر خودم کمه:13:
کسی را می شناسید که فقط ج/ز/و/ه/ دکتر احسانی خونده باشه و راضی و قبول شده باشه؟!

آره هر دوشون ژنتیک انسانی قبول شدن.
در مورد دکتر احسانی اطلاعی ندارم

mandy

New member
سلام بچه ها یکی از من برنامه 12 مرحله ای آ زمون خ ل ی لی رو می خواست کی بود؟ ایمیل بده بفرستم

RBC!

New member
اونایی که آزمون خـلـ.یـ.لـی ثبت نام کردن لایک بزنن..

(آمار میگیریم
358519_rollingf.gif
)

Maryam.A

Well-known member
سلام ثبت نام وزارت علوم فکر کنم از دوازدهم شروع میشه. اخیرا احساس میکنم خیلی دارم کند پیش میرم نه که حجم مطالب زیاد شده مرورشون وقت میگیره امروز سیتو وبیو خوندم ساعت نزدیک یازده شبه هنوز مرور ژنتیکم مونده زبان بیست لغتم مونده شیطونه میگه ول کنم برم بخوابم بچه ها یه سوال ولی بهم نخندین شما هم وقتی فصل سرطانو میخونین فکرای عجیب غریب به ذهنتون میرسه آیا؟؟؟؟!!!

ای بابا من که تا امروز همه مریضیایی که خوندم
فکردم گرفتم رفتم آزمایش دیدم سالمم:whistle:
هنوز سرطان و نخوندم خدا بخیرکنه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا