مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nourmah

New member
دوستان عزیز من الان دارم میرم مسافرت بگید خوب!!!!!!!
خوب قراره تو مسافرت انشالله کلمات زبان رو مرور کنم به اینجا هم سر میزنم
دلم واسه همتون یه عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالمه میتنگه
دوستون دارم خداحافظ
khosh begzare azizam:riz304:
safar khubi dashte bashi va be salamat bargardi

fagoli

New member
سلام بچه ها.میشه من در موردرشته ژنتیک انسانی راهنمایی کنید.این که چقدر ظرفیت داره.کدوم شهرا پذیرش دارن.منابعش چین؟و......ممنون میشم راهنماییکنید.رو

حسان

Well-known member
سلام بچه ها عید همتون مبارک . ببخشید من اینجا مینویسم ولی من میخوام از الان واسه ارشد ژنتیک انسانی بخونم . میشه یکم راهنماییم کنین که چیکار کنم؟ اول چیو شروع کنم؟
و اینکه زبان چی بخونم؟
ممنونم از همتون :rolleyessmileyanim:

سلام
خوش اومدید
شما برای شروع اول ژنتیک و زبان رو بخونید.. ژنتیک امری رو تقسیم بندی کنید کم کم بخونیدش...
برای زیان هم لغات تافل و لزگی رو خیلی از بچه ها معرفی کردن
موفق باشی

maSa

New member
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط امیدوارم که دیر نشده باشه . چون اینجا که همه خیلی وقته که شروع کردن
ایشالا از فردا شروع میکنم
بازم ممنون:rolleyessmileyanim:

genetics-92

New member
سلام بچه ها عید همتون مبارک . ببخشید من اینجا مینویسم ولی من میخوام از الان واسه ارشد ژنتیک انسانی بخونم . میشه یکم راهنماییم کنین که چیکار کنم؟ اول چیو شروع کنم؟
و اینکه زبان چی بخونم؟
ممنونم از همتون :rolleyessmileyanim:

سلام دوست عزیز . اول ازهمه اینکه به زبان خیلی خیلی اهمیت بده چون واقعا تعیین کننده س. زبان essensial word for the toffle و لزگی رو حتما بخون. به نظرم اول با امری و زبان شروع کن . سلولی وبیوشیمی رو از آبان یا آذر شروع کنی خوبه.

maSa

New member
سلام . ممنون از راهنماییتون . الان کلی امیدوار شدم اینجا اومدم فکر نمیکردم که قبول شم امسال
بازم ممنونم دوست عزیز حتما همین کارو میکنم :)

dilak

New member
دوست خوبم، امسالو خبر ندارم هنوز !!! اما سال قبل که نجما جان هم جز قبولی هاش بود که دانشگاه اصفهان قبول شد ، می گفت که بچه های کلاسشون گفتن که واسه سلولی اینو خوندن
شما به قبولی های سال قبل اصفهان نگاه کنین میانگین درصداشون میاد دستتون ، یه چیزی تو اون مایه ها...
سلولیش خوبه به نظرم ...
اونو نمی تونم بگم! بستگی به خوندنه طرف داره ! ممکنه یکی اینو بخونه درصد بالایی بزنه و یکی دیگه نه
ضمن اینکه من اول از همه جز و ه ی دکتر عبادی رو پیشنهاد میدم
بعدش میگم اگه خود لودیش سنگینه براتون، از 2e استفاده کنین
البته من خودم که هنوز قبول نشدم ! اما چون زیاد کتاب خریدم و از محتواشون خبر دارم خواستم تجربه هامو بگم که بچه ها دیگه مثه من کلی کتاب نخرن ...
همین و بس ...
انتخاب با خودتونه ...
مهنام جان شما که کتابارو دارین مقایسه کردین به نظرتون کدوم بهتره؟
من تصمیم گرفتم بخشی رو که با زنتیک همپوشانی داره از لودیش اصلی بخونم یعنی فصل 4 تا 8 به بقیه رو از کتاب دیگه به نظرتون تصمیم درستیه؟

Zendegi

New member
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط امیدوارم که دیر نشده باشه . چون اینجا که همه خیلی وقته که شروع کردن
ایشالا از فردا شروع میکنم
بازم ممنون:rolleyessmileyanim:

سلام گلم،نه دیر نشده،با خیال راحت شروع کن به خوندن.

mandy

New member
سلام امروز ژنتیک پایه +20 تا تست .بیوشیمی اسید آمینه +سلولی 2صفحه رونویسی !!! حوصلشو نداشتم و زبان 504 یک فصل تافل یک فصل

serin

New member
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام دوستاااااااااااااااااای خوب و فعالم.
بعد 1 ماه دوباره اومدم.
تو این مدت غیر از 2 تا رمان و چنتا کتاب داستان چیزی نخوندم :whistle:
فصل 1و2 امری و 6 لودیش رو که قبلا خوندم و اخیرا تعطیلم.
دیگه چیزی برای گفتن ندارم.فعلا بای بای

dilak

New member
10 صفحه لنینجر 5 صفحه امری یک درس 504 داشتم نتونستم بخونم :)):smiliess (2):

shokoofeh

New member
من کلی گزارش میدم
امروز فصل 18لودیش رو تموم کردم
فصل 19 هم که تموم بشه سلولی رو میذارم کنار

baharnarenj16

New member
منم گزارش بدم که 8صفحه امری فصل 21 و 8صفحه سلولی اسید نوکلئیک و 8صفحه هم بیوسیمی قند و 1صفحه ی ناقابل درس اخر 504 تقریبا 6ساعت درسیدم بچه ها بگید هر روز چند ساعت درس خوندید اخه شاید یکی 4صفحه اساسی میخونه و میشه 2ساعت یکی مثل من 6صفحه سرسری میخونه میشه 1 ساعت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا