مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shiren

New member
دیلاک جان تازه شروع نکردم که هزاره رو میشه گفت با نخفیف 50درصد خوندم ولی هزاره رو جنبه های بالینی بیشتر کار کرده از این نظر با استانسفیلد فرق میکنه امری رو هم که فعلا نمی رسم انشا ا...بعد عید فرزانه واسه ماهم تو دانشکده استانسفیلدو معرفی کرده بودن من همون موقع خریدمش ولی امتحانو از رو خوندم استانسفیلد نسبت به هزاره و امری بیشتر رو ژنتیک کمی کار کرده خوندش یه خورده وقت گیره.

آخرین ویرایش:
برنامه ی این هفته
زنتیک= نکته برداری زنتیک سرطان و مرور فصل های ۷و ۱۰و ۱۹ امری
زبان=درس ۳۰ تا ۳۵ کتاب ۵۰۴
سلولی=گلزی و اندوپلاسمی
بیوشیمی=فصل ۷ لنینجر و مرور:smiliess (4):

mw.ashel

New member
%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnaz.h

shiren

New member
سلام گزارش این هفته از جمعه تا امروز که پنج شنبه س .جمعه 3ساعت شنبه 6ساعت و 40 دقیقه یکشنبه 2ساعت و 45 دقیقه دوشنبه 3ساعت و 20دقیقه سه شنبه 4ساعت و 20 دقیقه چهارشنبه 8ساعت و25دقیقه پنج شنبه 1ساعت و 50دقیقه واقعا برای خودم متاسفم با این وضع خوندن آزادم قبول نمیشم دیلاک تو واقعا میتونی روزی 10 ساعت بخونی؟؟؟؟

Leyli002

New member
سلام گزارش این هفته از جمعه تا امروز که پنج شنبه س .جمعه 3ساعت شنبه 6ساعت و 40 دقیقه یکشنبه 2ساعت و 45 دقیقه دوشنبه 3ساعت و 20دقیقه سه شنبه 4ساعت و 20 دقیقه چهارشنبه 8ساعت و25دقیقه پنج شنبه 1ساعت و 50دقیقه واقعا برای خودم متاسفم با این وضع خوندن آزادم قبول نمیشم دیلاک تو واقعا میتونی روزی 10 ساعت بخونی؟؟؟؟

رک بگم اگه فارغ التحصیلی که فاجعست.اینو گفتم که مثلا ترغیبت کنم زیاد بخونی:riz304:
منم داغون میخونم ولی حداقل اینو میدونم که برا قبولی باس درحدمرگگگگگگگگ خوندومرور کرد...خدا خودش کمکمون کنه

b.nafas

New member
سلامبه همه دوستان عزيز راستش يه سوالي داشتم كه ممنون مي شم جواببدين...
توالي امينواسيد هاي شماره 55تا 80 زنجيره الفا 2 از پروتئينhsp90برنجبه شرحزير است
متيونين /تيروزين/تيروزين /لوسين / پرولين /ارژنين/ارژنين/سرين/ارژنين/لوسين/النين/والين/سرين/الانين/والين/اسپارتيك اسيد/لايزين/هيستيدين/متيونين/فنيل الانين /پرولين /لوسين/ارژنين/گلوتاميك گلوتاميك /پرولين
بر اساس اين توالي يكdegenerate probe با طول 15 نوكلئوتيد طراحي كنيد كه كمترين حالات ممكن جايگزيني را داشته باشد ...
يعني الهي من فداتون شم هر كي چجواب بده ممنون ميشم.
بچه ها من این متنو تو 3 تا تاپیک بچه های ژنتیک گذاشتم ..دم شما گرم یکی یه راهنمایی کنه حداقل ..هم اکنون نیازمند یاریه سبز شما عزیزان هستم ...

Ye Arshadi

New member
دوستان منابعی رو که دارید همه سرفصل ها مربوط به بهداشت رو پوشش میده؟یا همه کتاب رو مطالعه میکنید؟
اگه نه.....
برای تکمیل ازچه کتابای استفاده میکنید؟

آخرین ویرایش:

Maryam.A

Well-known member
این هفته:
خیلی بد بود درس نخوندم
در مجموع 6 ساعت ژنتیک
4ساعت زبان
بقیه تایمم هم کارای دانشگاه و ک ل ا س و سمینارو از اینجور کارا
این دانشگاه کی تموم میشه!!!!! همه انرژیمو ازم می گیره

Maryam.A

Well-known member
میشه کمک کنید!
imprinting کجای امری توضیح داده شده؟
بیماری آنجلمن و بک ویت ودمن و راسل سیلورن کجای کتابه؟

omid9030

New member
سلام دوستای همیشگی خودم
بچه ها برای زبان که گفتن 504 و تافل بخونید
لازمه که متن درسها رو هم بخونیم یا فقط کلمات اصلی رو بخونیم؟؟
اخه کتاب لزگی جدید رو که دیدم خیلی حجیم تر شده وت روش مطالعه این کتاب خود اقای لزگی گفته که دیگه لازم نیست
504و تافل رو بخونید..به خاطر این گفتم

parvaneh.g

New member
میشه کمک کنید!

آخر فصل 7 (الگوهای وراثت) اول نقش گذاری ژنومی رو توضیح داده بعد این بیماری ها روبرای مثال توضیح داده

termeh7

New member
سلام دوستای همیشگی خودم
اخه کتاب لزگی جدید رو که دیدم خیلی حجیم تر شده وت روش مطالعه این کتاب خود اقای لزگی گفته که دیگه لازم نیست

شما اگه بتوني خود لزگي رو بخوني و تموم كني در حد خوب دگ تافل خوندن واست در حد تورق هستش

anital

New member
سلام دوستای همیشگی خودم

برای زبان من از چند تا استاد زبان شنیدم که 504 لازم نیست چون یه سری لغت های محدود ازش می یاد. خودمم خوندم و سوالات کنکور رو نگاه کردم و تا حدودی باهاشون موافقم. ولی اگه می خونی همه ش رو بخون. متن و تمرینات و به خصوص مثال هاش...
تافل رو هم شنیدم که باید حتما بخونیم.
ولی به نظر منم اگه لزگی رو بخونید لازم نیست زیاد رو این کتاب ها وقت بذارید. چون مهم هاش تو خود لزگی اومده.

حسان

Well-known member
میشه کمک کنید!

سلام مریم جلن... انتهای فصل 7 بعد دبزومی تک والدی قبل وراثت میتوکندریایی...

موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا