مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamed7

New member
واسه زبان؟؟؟؟؟؟؟
خداییش نمیدونم چه جوری بخونم.
روزی سه تا متن بسه؟؟؟؟
کمک
لطفا بهم بگین شماها چه جوری زبان میخونین؟
چه جوری لغت ها رو حفظ میکنین؟؟؟/
مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور مرور

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: estel

mahnam

New member
مهنام جان دکتر احسانی کتابش تا چه حدی با لنینجر فرق می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو چه قسمت هایی با هم فرق دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

خب لنینجر خیییلی کامله دیلاک جان
ایناا سرفصلای بیوشیمی دکتر احسانیه با یه کم از توضیحات کتاب
خودت یه نگاه بنداز بببین به نظرت چطوره؟!
فکر کنم با مقایسه ی سر فصلاش با لنینجر خودت بهتر نتیجه بگیری تا من بگم

http://www.pouran.net/fa/index.php?module=download&section=product&fid=437

mahnam

New member
من حلزونی نمیخونم اتفاقا دور اول رو همیشه سریع میحونم 40-50% می فهمم ولی از دور دوم دیگه وضعم بهتر میشه!البته روش هرعکس یه جوره! حتما دور اولت رو انقدر توپ میخونی که 80% بشه:a2d3:

من گفتم که سرعتم حلزونیه واسه همین نگرانه وقتم خیلی
امیدوارم بتونم این ضعف رو پوشش بدم
وقتی گاهی یه ساعت رو یه صفحه بمونی :13: دیگه اون صفحه شرمندت میشه خب :25r30wi:

mahnam

New member
واسه زبان؟؟؟؟؟؟؟
خداییش نمیدونم چه جوری بخونم.
روزی سه تا متن بسه؟؟؟؟
کمک
لطفا بهم بگین شماها چه جوری زبان میخونین؟
چه جوری لغت ها رو حفظ میکنین؟؟؟/

زبان رو از چی می خونی؟
لغاتو تو جمله بخون و اگه تونستی بنویس، هر جور که تو ذهنت میمونه با مترادف انگلیسی یا معنیه فارسی
هر جو که راحتی و بهتر تو ذهنت میمونه
فردا که مبحث جدید می خونی اون لغت های قبلی رو تکرار کن
سعی کن اون لغتاارو چند روز پشت سر هم تکرار کنی
روش لایتنر هم خوبه
من از لایتنر هم راضی بودم
اما حالا که حجمه لغتای جدیدم رفته بالا، اونم خیلی بالا و امکان اینکه لغتای زیادی تو خونه ی اول بمونه وجود داره دیگه از روش اول استفاده میکنم بعد 3 ، 4 روز که لغتا بیشتر تپبیت شدن می تونم ببرم تو جعبه لایتنر
روش من اینه و ازش راضیم

arash909

New member
zaban loghataro say kon tu matn yad begiri avval az hame ...dar marhale bad loghataro tarif kon ba dictionary va mesali ke tu oon dictionary has badesh ba talafoze sahih benevis tu flash kart va poshte flash kart bara har loghatt 2 ta synonym benevis ba ye antonym ..........age in kaaro kardiyo kam tatr az 70 zadi bad begoo aarash adame badi bood
man xodam in karo kardam ...alanesham zabanam xoobe ba inke 1 sale zaban naxundam...!
:))

DNA.2013

New member
آرش خان فلش کارت که اینطوری خیلییییی زیاد میشه!شما با روش لایتنر میخوندید؟

mahnam

New member
zaban loghataro say kon tu matn yad begiri avval az hame ...dar marhale bad loghataro tarif kon ba dictionary va mesali ke tu oon dictionary has badesh ba talafoze sahih benevis tu flash kart va poshte flash kart bara har loghatt 2 ta synonym benevis ba ye antonym ..........age in kaaro kardiyo kam tatr az 70 zadi bad begoo aarash adame badi bood
man xodam in karo kardam ...alanesham zabanam xoobe ba inke 1 sale zaban naxundam...!
:))

وااااای من اگه اینجوری بخونم که کل یه روزو باید یه درس زبان بخونم فقط!!!!!!!!!!!! :wacsmiley:
من همینجوریم حداقل 3 ساعت واسه یه درس زبان وقت می ذارم!!!!!!!!!
خیلی روشه خوبیه اما خیلی وقت گیره :14:

dilak

New member
خب لنینجر خیییلی کامله دیلاک جان
ایناا سرفصلای بیوشیمی دکتر احسانیه با یه کم از توضیحات کتاب
خودت یه نگاه بنداز بببین به نظرت چطوره؟!
فکر کنم با مقایسه ی سر فصلاش با لنینجر خودت بهتر نتیجه بگیری تا من بگم

موسسه فرهنگی و انتشاراتی پوران پژوهش
مرسی مهنام جونم خیلی کتاب اسونی به نظر می رسه نسیبت به لنینجر من توصیه های ایمنی رو جدی می گیرم و می خرمش مرسی دوستان که راهنمایی می کنید

mahnam

New member
مرسی مهنام جونم خیلی کتاب اسونی به نظر می رسه نسیبت به لنینجر من توصیه های ایمنی رو جدی می گیرم و می خرمش مرسی دوستان که راهنمایی می کنید

خواهش عزیزم
دیلاک جان واسه من که اصلا کم نیست، همینم واسه من خیلی زیاده :smilies-azardl (181

yyy

New member
عزیزم با حرفاتون موافقم . به جز مطالعه هزاره قبل از امری به این دلیل که امری از هزاره سنگین تره .
از اونجایی که هزاره در بر گیرنده امری هست و تقریبا تمام مباحث امری رو در برمیگیره ، نمیشه گفت خوندنش از امری آسون تره یا بهتره ابتدا از هزاره شروع کرد .
دوستانی که در خوندن این دو کتاب به مشکل بر میخورید ، نگران نباشید این مشکل همه ما هم بود . به قول دوستمون با تکرار و مطالعه عمیق همه چیز حل میشه .
نجما جان یعنی اول امری بخونیم بعد هزاره؟

حسان

Well-known member
سلام
من لزگی میخونم
الان روزی سه تا متن میخونم
لغتاشو یاد بگیرم...
خدا یا خودت کمک کن

یا علی

yyy

New member
سلام بچه ها
من سیستم ندارم زود ب زود بیام:sad:
منو یادتون نره..................
من ی درس دیگه از تافل مونده ک تمومش کنم.
150تا تست ژنتیک و100تا تست سلولی زدم.
غصل 3 هزاره تموم شد.
فصل 27لنینجر داره تموم میشه
لودیش فصل21رو دارم میخونم/
هارپر جلد دوشو شروع کردم!
برام دعا کنین توروخدا...
بچه ها من هیچوقت ب خابگاه عادت نمیکنم.
خیلی افسردم میکنه....................
:thumbsupsmileyanim:عالیه

yyy

New member
سلام بچه ها
من فصل 22 لودیش رو تموم کردم دارم مرورش میکنم.
مهندسی ژنتیک وتکنیک ها رو هم خوندم که میشه 2 فصل امری.
بیوشیمی هم امینو اسید رو شروع کردم
برام خیلی دعا کنین
یا علی
لودیش ترجمه کدوم استاد رو میخونین؟

yyy

New member
من تا حالا 350 صفحه از ژنتیک پایه خوندم+5تا متن زبان
کتاب امری ویرایش 14 رو امروز گرفتم ولی تا پایه تموم نکنم شروع نمیکنم!
واسه همه دوستای خوبم آرزوی موفقیت دارم!:thumbsupsmileyanim:

melodi6908

New member
سلام
بچه ها برای سلولی چه کتابایی پیشنهاد میکنین؟
غیر از لودیش:riz277:

*فرناز*

New member
چرا غیر از لودیش؟؟؟ لودیش درسته وقت میبره در عوض نیازی به خوندن چند تا کتاب نیس!

DNA.2013

New member
منم با لودیش خوندن موافق نیستم.در واقع برای کسی خوبه که از سال دوم سوم لیسانس شروع به خوندنش کنه!نه واسه ما که تازه سال کنکور یادمون افتاده بخریمش!!!

*فرناز*

New member
ولی همه قبولی های ارشد این کتاب رو توصیه کردن!
البته من قبل از لودیش جزوه حمید نقوی رو خوندم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا