مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leila00

New member
خسته نباشيد همگى دوستايى که کنکور علوم داديد.ايشاا.. که موفق باشيد ....من هم اصلا از خوندنم راضى نيستم و تقريبا بى انگيزه شدم...باآرزوى موفقيت همگى

omid9030

New member
سلام خدمت دوستای گلم
ببخشید میشه منو تو جمع گرمتون بپذیرین؟
نمیخام بهم امیدواری الکی بدین من میخام ازالان شروع کنم ایا شانس قبولی دارم؟

marjan_h67

New member
سلام و خسته نباشید به همه ی کسایی که کنکور علوم دادن ؛ امسال که زحمت کشیدن تعداد سوالای اختصاصی رو کم کرده بودن سوالای مزخرف تنه هم که 50 تا بود! هر چی جلوتر میریم سوالای کنکور وزارت علوم به رشته ی زیست شناسی عمومی نزدیکتر میشه و از رشته ی ژنتیک دورتر میشه. ما هم که شدیم موش آزمایشگاهی !

سلام...واقعا باهات موافقم عزیزم....من ک سر جلسه کلا ارور دادم با دیدن سوالا...واقعا خسته نباشن...

marjan_h67

New member
سلام خدمت دوستای گلم
ببخشید میشه منو تو جمع گرمتون بپذیرین؟
نمیخام بهم امیدواری الکی بدین من میخام ازالان شروع کنم ایا شانس قبولی دارم؟

سلام امید جان:rose:
خ خوشحال میشیم ک ب جمعمون اضافه بشی...
:smilies-azardl (113
به نظر من ک اگه با پشتکار بخونی حتما موفق میشی...
منتظر گزارشات هستیم
:28:

fatima22

New member
سلام دوستای گلم،واقعا خسته نباشید:ad54ad:
بچه ها میشه چندتا کتاب تست بهم معرفی کنید(ژنتیک،بیوشیمی وسلولی مولکولی)

baran1001

New member
سلام دوستای عزیز...
منم تو جمع گرم و دوستانتون بپذیرین.
من که واسه ژنتیک انسانی امیدی ندارم چون هیچی نخوندم و کاملا بی انگیزه شدم نمیدونم تو 3ماه باقی مونده چی میشه خوند:smilies-azardl (181
بهتون خدا قوت میگم و امیدوارم که موفق باشین.

omid9030

New member
سلام امید جان:rose:
خ خوشحال میشیم ک ب جمعمون اضافه بشی...
:smilies-azardl (113
به نظر من ک اگه با پشتکار بخونی حتما موفق میشی...
منتظر گزارشات هستیم
:28:

مرسی مرجان جان:rose:
قول میدم خوب بخونم وهرچی خوندم گزارش بدم:البته من دانشگاه ازاد یزد قبول شدم اما دیگه حالم از یونی ازاد بهم می خوره
]دیگه ناامید شده بودم میاخستم برم سربازی که یهویی با تایپیک شما دوستای فعال اشنا شدم
شاید باور نکنید اونقدر انگیزه پیدا کردم که باخودم گفتم که :اخه پسر امید که نا امید نمیشه با امید خدا قبول میشی
ایشالا بتونم دوست خوبی برا همه شما ها باشم :

sepideh07

New member
خدا رو شکر یکی هم درد من پیدا شد منم مشکل تو رو دارم ارشد آزاد میخونم و حالم از آزاد به هم میخوره دلم میخواد کنکور بدممم :)

DNA.2013

New member
باران امید سپیده جان به جمعمون خوش آمدین. بچه ها اصن ناامید نباشین حتما میرسین فقط یه شرط داره اونم اینکه هر روز حداقل 8 ساعت بخونین.موفق باشین:smiliess (8):

marjan_h67

New member
همگی خ خ خوش اومدین:riz304:
من ایشالا از امشب باز گزارش میدم
منتظر گزارش بقیه هم هسنم:smilies:
نمیدونم هــــادی - امیــــــر-حامـــــد-شهرزاااااد-فرنـــااااز و بقیه کجااااان؟؟؟؟؟:dadad4:
مهنام جونم تو هم دیگه جــــــون من گزارش بده!!!:thanks:

omid9030

New member
خدا رو شکر یکی هم درد من پیدا شد منم مشکل تو رو دارم ارشد آزاد میخونم و حالم از آزاد به هم میخوره دلم میخواد کنکور بدممم :)[/QUOT
سپیده جان منو هم تو دردت شریک بدون
خسته شدم که هی اطرافیانم بهم کنایه میزدن که شمابچه های دانشگاه ازاد سواد ندارین :13:
حالا میخام توکنکور بهداشت قبول بشم وثابت کنم ما هم کسی هستیم
سپیده شما که به ژنتیک علاقه دارین چرا ارشد ازاد ژنتیک نرفتین ؟لا اقل سلولی می خوندی
امیدوارم بتونیم به این هدف مشترک با کمک بقیه بچه برسیم:bunnyearsmiley:

omid9030

New member
مریم مرسی بابت انگیزه تون
هر چند که من لاک پشتی درس میخونم
قول میدم تا میتونم تلاش کنم والبته گزارش:ahi5slcgm04mi8jqqkl
بدم

mahnam

New member
همگی خ خ خوش اومدین
من ایشالا از امشب باز گزارش میدم
منتظر گزارش بقیه هم هسنم
نمیدونم هــــادی - امیــــــر-حامـــــد-شهرزاااااد-فرنـــااااز و بقیه کجااااان؟؟؟؟؟:dadad4:
مهنام جونم تو هم دیگه جــــــون من گزارش بده!!!:

بچه ها خوش اومدین :riz304:
خخخخخخ مرجان جونم چشم سعیمو می کنم :bunnyearsmiley:

leila00

New member
آفرین به همه درسخونها و لاک پشتی خونها مثل خودم:smilies-azardl (113
مهم این ه که بخونیم کم کم سرعتمون بالا میره البته نباید بزاریم چند روز مونده به امتحان ....:smilies-azardl (113
من که دارم قاطی می کنم همه اش کلمه ها ی زبان از تو ذهنم میپره...:sdasdasd:

DNA.2013

New member
لیلا جون انشالا یکی از قبولیای امسال شما هستی نبینم انگیزتو از دست بدیاااا :rose:

omid9030

New member
مهنام جان اشکال نداره
هر چند نسبت ب بقیه سرعت کمتری داریم ولی درعوض مطالب رو با دقت میخونیم وعلاوه براین هر چی رو که بخونیم
فقط به ی مرور ساد نیاز داره تا تثبیت بشه :a2d3:
پس نگران نباش ایشالا حتما قبول میشی:bunnyearsmiley:

arpameh

New member
سلام بچه ها کسی هست که کنکور علوم داده باشه و تازه بخواد واسه بهداشت شروع کنه؟؟؟ من فک میکنم خیلی عقبم :(

*فرناز*

New member
سلام به همه دوستای گلم!
کنکور علوم فقط ژنتیک و زبانش بد نبود ا!!! اه بیوشیمیشم خوب نزدم! کلا روابط من با بیو تعریفی نداره!!!!!!!!!!:smiliess (2):
دوستایی که تازه به جممون اضافه شدن خوش اومدن! نگران نباشن هنوز وقت هست ولی باید مفید خوند!:smiliess (11):

بچه ها من از درسیدن خسته شدم پیشنهادتون چیه! ؟؟؟ اصلا انگیزه ندارم دیگه! دست و دلم به کار نمیره!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mahnam

New member
سلام بچه ها کسی هست که کنکور علوم داده باشه و تازه بخواد واسه بهداشت شروع کنه؟؟؟ من فک میکنم خیلی عقبم :(

عزیزم اگه واسه علوم خوندی پس واسه بهداشت وقتت مناسبه
اما اگه واسه علوم نخونده باشی که نیاز به تلاش بیشتری داری
اما شدنی هست
نگران نباش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا