مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahnam

New member
سلام به همه دوستای گلم!
کنکور علوم فقط ژنتیک و زبانش بد نبود ا!!! اه بیوشیمیشم خوب نزدم! کلا روابط من با بیو تعریفی نداره!!!!!!!!!!:smiliess (2):
دوستایی که تازه به جممون اضافه شدن خوش اومدن! نگران نباشن هنوز وقت هست ولی باید مفید خوند!:smiliess (11):

بچه ها من از درسیدن خسته شدم پیشنهادتون چیه! ؟؟؟ اصلا انگیزه ندارم دیگه! دست و دلم به کار نمیره!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

فرناز جونم خستگی اصلا معنی نداره
به این فک کن که تو تا حالا چه قد خوب خوندی فقط 3 ماه مونده عزیزم
حیفه!
خستگی این 3 ماه رو تحمل کن تا مجبور نشی 1 سال دیگه این اوضاع رو تحمل کنی :13:

mahnam

New member
مهنام جان اشکال نداره
هر چند نسبت ب بقیه سرعت کمتری داریم ولی درعوض مطالب رو با دقت میخونیم وعلاوه براین هر چی رو که بخونیم
فقط به ی مرور ساد نیاز داره تا تثبیت بشه :a2d3:
پس نگران نباش ایشالا حتما قبول میشی:bunnyearsmiley:

مرسی
آره درسته
ایشالا همه با هم :4d564ad6::a2d3:

hamed7

New member
من اومدم
از فردا گزارش میدم
علومم خیلی خوب زدم اگه تک رقمی نشم حتما 6 رقمی میشم:image170:

baran1001

New member
باران امید سپیده جان به جمعمون خوش آمدین. بچه ها اصن ناامید نباشین حتما میرسین فقط یه شرط داره اونم اینکه هر روز حداقل 8 ساعت بخونین.موفق باشین:smiliess (8):
مرسی مریم عزیز شما هم موفق باشین
با توکل به خدا می خونیم

sepideh07

New member
مرسی بچه ها که انقد روحیه میدیییییییییییین:4d564ad6::4d564ad6:
اګه شما مثه لاک پشت هستیت حتما منم مثه لاکپشت چلاقم!:25r30wi:
امید برای اینکه میخواستم توی شهر خودم باشم و شهر ما این رشته ها که میګی رو نداشت.

omid9030

New member
بچه ها ببخشید کسی کتاب چکیده ژنتیک پزشکی امری (سبز رنگ) مترجم وتالیف:نجات مهدیه رو دیده ؟:smiliess (11):
خیلی جالبه بچه ها از مطالب اصلی کتاب امری چیزی رو از قلم نینداخته "فقط چیز های اضافی رو حذف کرده
من این کتاب رو به بچه هایی که عقب هستن توصیه می کنم:riz277:
در ضمن ترجمه این کتاب نسبت به ترجمه نوری دلویی خیلی بهتره:4d564ad6:

آخرین ویرایش:

leila00

New member
بچه ها ببخشید کسی کتاب چکیده ژنتیک پزشکی امری (سبز رنگ) مترجم وتالیف:نجات مهدیه رو دیده ؟:smiliess (11):
خیلی جالبه بچه ها از مطالب اصلی کتاب امری چیزی رو از قلم نینداخته "فقط چیز های اضافی رو حذف کرده
من این کتاب رو به بچه هایی که عقب هستن توصیه می کنم:riz277:
در ضمن ترجمه این کتاب نسبت به ترجمه نوری دلویی خیلی بهتره:4d564ad6:
اميد جان به نظر من کتاب خيلى خوبيه ولى کافى نيست البته اگه ويرايش 14 اومده باشه من نديدم .چون ويرايش 14 امرى خيلى مطالب اضافه کرده ....ولى کنار :shocked:امرى خيلى عاليه .با آرزوى موفقيت همگى

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
امید جان کتاب شما ویرایش 14 هست نه؟اخه من ویرایش 13 امری نجات مهدیه رو دارم جلدش بنفشه

leila00

New member
سلام دوستاى گل ...اميدوارم که خوب درسهاتون را بخونيد من چون امروز تعطيل بودم تونستم يک کم بخونم ...امرى 3 ساعت ...زبان هم 3 ساعت مرور روزهاى قبل ....واقعا لاک پشتى دارم پيش مىرم ...:sarma:

DNA.2013

New member
بله لیلا جون متاسفانه 14 اومده و من دو تا امری 13 دارم! نمیدونم تا کی باید پول کتاب بدم :whistle:

DNA.2013

New member
بچه ها سعی کنید امسال قبول بشید وگرنه سال دیگه باید ویرایش جدید لودیش رو بخونید! قیمتشم حتما خدا تومن خواهد بود با دلار 4000 تومن!!!!:smiliess (2)::smiliess (2)::smiliess (2):

mahnam

New member
بله لیلا جون متاسفانه 14 اومده و من دو تا امری 13 دارم! نمیدونم تا کی باید پول کتاب بدم :whistle:

وااای دوباره کتاب :1dco2x0p1lilzhfpg1t
من که تا ایناارو نخونم عمرا کتاب دیگه ای بخرم
اما فک کنم ویرایش 14 رو مجبورم :ph34r-smiley:

DNA.2013

New member
اخه بدیش اینه که من پارسال 13 رو خوندم و کلی هایلایت کردمو ... حالا باز کارای پارسالو باید رو یه کتاب جدید ریپیت کنم !:14:

leila00

New member
اما فک کنم ویرایش 14 رو مجبور:smilies-azardl (12)
مهنام جان ..آره عزيزم ويرايش 14 را حتما بخون البته به نظر من اگه خط ميخى ترجمه مىکردم بيشتر از اين امرى 14مىفهميدم ...

leila00

New member
:sdasdasd:
اى واى باز کتاب يعنى مىشه از دست اين کتاب خريدن نجات پيدا کنيم ......شما مىدونيد چه انتشاراتى هست ؟ ولى بهر حال ممنون از اينکه اطلاع داديد ..

mahnam

New member
اما فک کنم ویرایش 14 رو مجبور:smilies-azardl (12)
مهنام جان ..آره عزيزم ويرايش 14 را حتما بخون البته به نظر من اگه خط ميخى ترجمه مىکردم بيشتر از اين امرى 14مىفهميدم ...

چشم عزیزم ممنون که گفتی
اما دیگه فک نکنم ترجمه ی دلویی رو بگیرم!
ترجمه های دیگه واسه 14 نیومده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا