مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahnam

New member
ممنون ک خبر دادی...حالا امسال چاپ جدید جز منابع هست یا همون چاپ اول؟؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟

مرجان جان 1% فک کن مطالب جدیدی بهش اضافه نکرده باشه!!!
باز !% فک کن از مطالب جدید سوال نده :mad_majidonline:
معلومه دیگه چاپ جدید رو باید بخریم

shahrzad67

New member
من با کلی بدبختی تازه 1 هفته پیش قدیمی رو پیدا کردم ازش کپی کردم یعنی باید 2باره جدید بگیریم
پس چرا تمومییییی نداره خدااااااااااااااااااااااا
:13::13:

mehdi_b

New member
كتاب قبلي اگه اشتباه نكنم مال سال 88 بود و اين يكي مال امسال هست با اين نرخ دلار خوبه كه باز سه برابر نشده! اون چاپ قبلي كه اصلا توي بازار نيست و طبيعتا وقتي كتاب چاپ دوم مي شه بهتر مي شه. البته معمولا اينطوريه!!! به هر حال كتاب رفرنس هست و بايد تهيه كرد. معمولا اگه مستقيم از خود انتشارات تهيه بشه يه تخفيفي مي دن. اين انتشارات را نمي دونم!!!

mahnam

New member
كتاب قبلي اگه اشتباه نكنم مال سال 88 بود و اين يكي مال امسال هست با اين نرخ دلار خوبه كه باز سه برابر نشده! اون چاپ قبلي كه اصلا توي بازار نيست و طبيعتا وقتي كتاب چاپ دوم مي شه بهتر مي شه. البته معمولا اينطوريه!!! به هر حال كتاب رفرنس هست و بايد تهيه كرد. معمولا اگه مستقيم از خود انتشارات تهيه بشه يه تخفيفي مي دن. اين انتشارات را نمي دونم!!!

ترسیده احتمالا بچه ها به خاطر پول کتاب از کنکور ژنتیک انسانی بگذرن کلا ضرر کنه !!! :riz481:
فک کنین واسه این کتاب نچسب آدم 60 تومن بده!!! :smiliess (2): هزینه ی پستشم بذار روش

DNA.2013

New member
من چاپ قبلیشو دارم .همون یه فصل که اضافه شده رو کپی میکنم.
اصن تو کتم نمیره باز پول کتاب بدم همه ی اتاقم شده کتاب!!!!
خسته شددددددددددمممممممممممم:p7977cujr38iyymsu8:

mehdi_b

New member

اگه فقط همون فصل اضافه شده باشه مي توني اينكار را بكني. ولي بعيد مي دونم فقط همين اتفاق باشه!!!!

DNA.2013

New member
اگه فقط همون فصل اضافه شده باشه مي توني اينكار را بكني. ولي بعيد مي دونم فقط همين اتفاق باشه!!!!

آخه این چه زندگیه که ما داریم؟:p7977cujr38iyymsu8:
اون امری رو هم پارسال خریدم حالا میگن ویرایش جدید باید بگیری!100 تومان واسه این دو تا باید پول بدم!
اینم که میگین بعید میدونین فصلای قبلش تغییر نکرده باشه!

این همه هزینه ی کتاب و وقت و جوونی کنی آخرش آیا قبول بشی یا نه!
بعدش که قبول شدی آیا کار بتونی بکنی یا نه.روز به روزم که وضعیت تحریم داره بدتر میشه!!
میگن اخر دنیا وقتیه که گرونی شده باشه.
توی ایران الان آخر دنیاست فک کنم!! نمیخوام انرژی منفی بدم ولی ما ایرانیا چقدر بدبختیم.:smiliess (12):

mahnam

New member

مریم جان مطمئنی فقط یه فصل اضافه شده؟؟!!!

sepehr jk

New member
سلام ممنون از خبرتون.
ولی چقدررررر گرون شده! یه فصل اضافه شده قیمتش 60 هزار تومان شده!!چه خبره واقعا؟!!! :14:
پارسال قیمتش 36500 بود!!!!!آخه گرونی تا چه حد؟چرا باید ریال در بیاریم و دلار خرج کنیم؟مملکته داریم؟؟

:smiliess (11):
چون یه کشور وابسته ایم و اکثرا نیاز به واردات داریم و واردات هم با دلاره. پس اگه دلار بالا بره قیمت همه ی کالاها و خدمات خارجی بالا میره و نتیجش اینه که قیمت همه چی باید بالا بره تا تولید کننده یا نویسنده یا ناشر همون قدر که قبلا میتونسته با فروش محصولش خرید کنه الان هم بتونه خرید کنه!

اونها این گرونی ها رو احساس نمیکنن(البته فروششون کم میشه) و این قشر کارگر و کارمند هستند که حقوقشون اونقدر زیاد نمیشه و ضرر میکنن.:sad:
اما علت همه ی اینها چیه؟مدیریت غلط! افراد بیصلاحیت مدیر شدن و افراد باارزش بیکار موندن!:smiliess (2):

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
من دیروز بهداشت 74 رو ارزیابی کردم ( چون تستاشو قبلن زدم ) سه ساعتی ژنتیک دوره کردم .
سلولی ارزیابی و مرور فصل 19 لودیش .
بیوشیمی هم ارزیابی و ساختمان آمینواسید .
زبان هم علوم 83 .

میخوام روزی 20 تا تست میکروب بزنم و نکاتش رو بخونم چون هم به درد مجموعه میخوره هم میتونم یه کمی هم میکروب بزنم !

نکته : جهش در بعضی ژنها موجب افزایش انحراف کروموزومی میشه . به این اختلالات، سندرمهای(یا بیماریهای) ناپایداری کروموزومی هم میگن . مثل
xeroderma pigmentosa ,ataxia telangiectasia ,bloom syndrom ,fanconi anemia
و در سندرم بلوم ما افزایش( Sister chromatid exchange (SCE رو داریم در xp هم در اثر عامل القایی مثل نور یو وی SCE افزایش پیدا میکنه .( بهداشت 86)

از کجا تست میکروب می زنی هادی جان؟

amirreza

New member
سلام برو بچه درسخون :bunnyearsmiley:
من یه 3 روزی تو ترک بودم شارژ نتم تمومیده بود
این گرونی به جیب بابای منم اثر کرده و مانی نداشتم یعنی داشتما گذاشتم روز مبادا :riz277:
بالاخره خواهرم با کارت بانک خودش شارژ کرد حالیدم :a2d3:
اخه منم میخام کتاب تست بخرم میدونم الان یه 20 تومنی باید کنار بذارم شایدم بیشتر :shocked:

amirreza

New member
یه توصیه دارم به شمااااااااااا:riz277:
این دلویی کتابش چاپ هزارمشم بگیری با چاپ اول و حتی نسخه دست نویسش تفاوتی نداره :tsimuzpzwoap1t9y3o7

نگیرینش گنگه

بقیه مطالبو خوب بخونید جبران میکنه حالا کی میخاد مارک کنه همه این صفحات پر از خالیو و چرت و پرتو :eek:fftopic:

اتفاقا اگه بگیری اون فکر 60 تومنه نمیذاره خوب بخونین اون مطالب بعدیم از دستتون میره

البته این نظر منه ......بچه مایه ها میتونن بخرن ......خواستن برا بقیه مستمندانم تهیه کنن برفستن :black_eyed:ثواب داره

amirreza

New member
منم این 3 روز یه روزشو رفتم کتابخونه :smiliess (11):

لازم به توضیحه بنده یکم جوگیرم .......منی که دم به دقیقه گرسنم میشه از 7 صب رفتم کتابخونه

تا 2:30 فقط اب خوردم و باز میدرسیدم اخه تو جو بودم :smilies-azardl (181

یهو بخودم اومدم گفتم همینجا حان به جان افرین تسلیم میکنم حالا بیا درس کن :j58r36j3gcr4suxymup

اومدم خونه 1روز بیهوش شدم ......کور شدم چشم نمیدید...ستون فقراتم خورد خمیر خاک شیر شده بود :wacsmiley:

mahnam

New member
مهنام تا الان چقدر خوندی (کلا)؟

هاااااااا؟؟؟؟!!!! :(50): حامد جان یه چیزی می پرسیدی که خودمم بدونم
من نتیجه مو سال بعد اعلام می کنم :65d6a5d6s:
امسال منتظر جواب من نباشین بچه ها :bunnyearsmiley:

hirkania

New member
سلام دوستان خوبین؟؟؟قدر سلامتیو بدونین بیماری خیلی بده...من چند روزه نتونستم چیزی بخونم...امروز به زور یکم ژنتیک مندلی و یکم سلولی خوندم..موفق باشید.

hadi330

New member
امروز بهداشت 75 و ارزیابیش . وقت نکردم زبان و میکروب بخونم که فردا جبران میکنم !

من هم دیگه خجالت میکشم به مامان بابام بگم کتاب میخام ! آخه من کتاب غیر درسی هم زیاد دارم ! همیشه گفتم این دیگه آخرین کتابه و آخریش نبوده ! فکر نمی کنم چندان تغییر کرده باشه و اگرم سوال بیاد، از 60 تا سوال ژنتیک 5 تاش هم نزنید میشه 88 درصد ! باز هم اگه دوستان کتاب رو مقایسه کردن اطلاع بدن ...
نکته : شایع ترین جابجایی رابرتسونین بین کروموزوم های آکروسنتریک :
13q14q 75%
14q21q 10%

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
امیررضا جان خیلی باحال تعریف کردی :25r30wi:
ولی رهرو آن نیس که گهی تند و گهی خسته رود رهرو آن است که اهسته و پیوسته رود...

منم کتابه رو نمیگیرم چون دارمش خیلی زورم میاد خب:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا