مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leila00

New member
سلام دوستهای خوب ....
من تو این دو روز خوب نخوندم فقط تونستم لودیش بخونم و زبان 504 و یک کم بیوشیمی سرجمع 6 ساعت نشد :wacsmiley:.. ولی امیدوارم که بتونم جبران کنم ..................امیر رضاو مرجان :mad_majidonline: چه معنی داره شما درس نخونید؟ باید بشینید پای درسهاتون ..درسته این دو روز من هم خوب
نبودم ولی خوب من بیشتر روز سرکارم البته اینم بگم که برای خودم هم این توجیه کننده نیست ....چون آدم باید برای هدفش تلاش کنه .....شما باید بخونید
همانطور که قبلا هم گفتم هیچ توجیهی پذیرفته نیست:sdasdasd: ..بهر حال همه روز که درگیر نیستیم(با خودم هم هستم)اگه از بیداری تا خواب شب 12 ساعت میانگین حساب کنید کلی فرصت دارید حداقل 4 ساعت را بخونید نبینم دوباره بگید نخوندید ..::.:sdasdasd:

آخرین ویرایش:

shahrzad67

New member
بچه ها من اصلا از خودم راضی نیستم "یکی باید منو کتک بزنههههههه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

فصل 8 مهدوی و گلژی از فصل اندامک
فصل 4 امری
زبان
تست بیو یه کوچولو :65d6a5d6s:

نکته " موکو اوزید ها و موکوپلی اوزید ها در سطح ترانس گلژی فراوانترند
غشا دیکتوزوم ها در گیاهان بر خلاف جانوران قند پنتوز هم داره "ولی اسید سیالیدیک نداره

marjan_h67

New member
من بالاخره چک کردم...به معنای واقعی گند زدم....:smiliess (2):
باید تو ازمون بعد حتما جبران کنم:a2d3:
نمیدونم چی بگم...شوکه شدم:33:
ایندفعه نه درصد ازم بخاین نه رتبه !!!:New (6):

hadi330

New member
من امروز برای 6 هفته برنامه ریختم و فردا میزنم به دیوار اتاقم ! میخام هر روز تست یه سال رو بزنم (با ارزیابی) که در مجموع 30 دوره(بهداشت و علوم و سنجش طلایی) میشه .
امروز فقط زبان خوندم .

نکته : کوآنزیم a شکل فعال اسد پانتوتنیک . پیریدوکسال فسفات شکل فعال ویتامین b6 . و fadh2 شکل فعال ویتامین b2 یا ریبوفلاوین .

بچه ها شما لغات ضروری برای تافل رو به انگلیسی میخونید ؟! یا ترجمه شده ؟ من ترجمه اش رو ندارم و با خودش مشکل ندارم اما ریدینگاش لغتهایی داره که نمی دونم و وقت ندارم بگردم پیدا کنم . به نظرتون ترجمه دارشو بگیرم ؟

mahnam

New member
من امروز برای 6 هفته برنامه ریختم و فردا میزنم به دیوار اتاقم ! میخام هر روز تست یه سال رو بزنم (با ارزیابی) که در مجموع 30 دوره(بهداشت و علوم و سنجش طلایی) میشه .
امروز فقط زبان خوندم .

نکته : کوآنزیم a شکل فعال اسد پانتوتنیک . پیریدوکسال فسفات شکل فعال ویتامین b6 . و fadh2 شکل فعال ویتامین b2 یا ریبوفلاوین .

بچه ها شما لغات ضروری برای تافل رو به انگلیسی میخونید ؟! یا ترجمه شده ؟ من ترجمه اش رو ندارم و با خودش مشکل ندارم اما ریدینگاش لغتهایی داره که نمی دونم و وقت ندارم بگردم پیدا کنم . به نظرتون ترجمه دارشو بگیرم ؟

اگه دوس داشتی میلتو بده برات کتابشو سند کنم که یکی لغتای ریدینگاشم درآورده و با استیکی نوت کنارش نوشته
البته اگه فک میکنی به دردت می خوره و با ebook مشکلی نداری!!!
دوستای دیگه هم اگه خواستن میلشونو بذارن تا براشون بفرستم
هم این و هم 504 رو با ترجمه

leila00

New member
امروز فقط زبان خوندم .

سلام .
من هر دوتاش را دارم ولى از ترجمه اش شده استفاده مىکنم .چون هر جا که گير مىکنم سريع از ترجمه اش استفاده مىکنم ازش راضى هستم . کمتر وقتم گرفته مىشه ..

marjan_h67

New member
امروز هیچی نخوندم!!!!:riz513:همون ازمونی ک دادم واسه هفت پشتم کافی بود!!!!:thumbsdownsmileyaniهنوز میگرنم ولم نکرده از بعد از ازمون!!!!:13:

ولی از فردا باید حسابی بخونم....
:dadad4:

hadi330

New member
اگه دوس داشتی میلتو بده برات کتابشو سند کنم که یکی لغتای ریدینگاشم درآورده و با استیکی نوت کنارش نوشته
البته اگه فک میکنی به دردت می خوره و با ebook مشکلی نداری!!!
دوستای دیگه هم اگه خواستن میلشونو بذارن تا براشون بفرستم
هم این و هم 504 رو با ترجمه

ممنون میشم میل کنی . میلمم تویه مشخصات کاربری هست .

mahnam

New member
ممنون میشم میل کنی . میلمم تویه مشخصات کاربری هست .

خواهش میشه
فرستادم
دوستایی که براتون فرستادم اگه نرسیده باشه اطلاع بدین
اما من آدرس میلی که خودتون گفتین رو دقیقا کپی کردم

DNA.2013

New member
سلام بچه ها آزمونم خیلی بد شد.سلولی همش از لودیش بود.ژنتیکشم که من واسه علوم میخونم بلد نبودم.فقط بیوشیمی توپ بود.خدا به خیر بگذرونه این کنکورو! :sad:
من از امروز مرور رو شروع میکنم واسه علوم.:thumbsupsmileyanim:

sepehr jk

New member
سلولی و ژنتیک و زبان خوب
بیو 42! نوکئوتید رو نخونده بودم و 5 تا از اونجا اومده بود.2-3 تا هم اشتباه داشتم.

marjan_h67

New member
:ad54ad:
دیروز
ریبوزوم + تست
فسفریلاسیون اکسیداتیو +تست
مرور 4 اکرمی +تست
شروع فصل 18 امری
:idea_majidonline:

hadi330

New member
من دیروز بهداشت 74 رو ارزیابی کردم ( چون تستاشو قبلن زدم ) سه ساعتی ژنتیک دوره کردم .
سلولی ارزیابی و مرور فصل 19 لودیش .
بیوشیمی هم ارزیابی و ساختمان آمینواسید .
زبان هم علوم 83 .

میخوام روزی 20 تا تست میکروب بزنم و نکاتش رو بخونم چون هم به درد مجموعه میخوره هم میتونم یه کمی هم میکروب بزنم !

نکته : جهش در بعضی ژنها موجب افزایش انحراف کروموزومی میشه . به این اختلالات، سندرمهای(یا بیماریهای) ناپایداری کروموزومی هم میگن . مثل
xeroderma pigmentosa ,ataxia telangiectasia ,bloom syndrom ,fanconi anemia
و در سندرم بلوم ما افزایش( Sister chromatid exchange (SCE رو داریم در xp هم در اثر عامل القایی مثل نور یو وی SCE افزایش پیدا میکنه .( بهداشت 86)

mehdi_b

New member
من امروز مطلع شدم گفتم بيام اينجا هم يه اطلاع رساني كنم براي دوستان. كتاب ژنتيك مولكولي در هزاره سوم كه توصيه شده خود سازمان سنجش هست، چاپ دومش وارد بازار شده. اينم آدرس سايت ناشر.
انتشارات سامر

DNA.2013

New member
سلام ممنون از خبرتون.
ولی چقدررررر گرون شده! یه فصل اضافه شده قیمتش 60 هزار تومان شده!!چه خبره واقعا؟!!! :14:
پارسال قیمتش 36500 بود!!!!!آخه گرونی تا چه حد؟چرا باید ریال در بیاریم و دلار خرج کنیم؟مملکته داریم؟؟

آخرین ویرایش:

hamed7

New member
13 , 14 امری خوندم
ژنتیک بیوشیمیایی رو دارم فلش کارت میکنم تو همون برنامه ی لایتنر که براتون گذاشته بودم
اگه خواستید ایمیل کنم براتون بهم بگید

marjan_h67

New member
من امروز مطلع شدم گفتم بيام اينجا هم يه اطلاع رساني كنم براي دوستان. كتاب ژنتيك مولكولي در هزاره سوم كه توصيه شده خود سازمان سنجش هست، چاپ دومش وارد بازار شده. اينم آدرس سايت ناشر.
انتشارات سامر

ممنون ک خبر دادی...حالا امسال چاپ جدید جز منابع هست یا همون چاپ اول؟؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟

mahnam

New member
سلام ممنون از خبرتون.
ولی چقدررررر گرون شده! یه فصل اضافه شده قیمتش 60 هزار تومان شده!!چه خبره واقعا؟!!! :14:
پارسال قیمتش 36500 بود!!!!!آخه گرونی تا چه حد؟چرا باید ریال در بیاریم و دلار خرج کنیم؟مملکته داریم؟؟

آخه چه خبره؟؟؟!!!!! :p7977cujr38iyymsu8:
بیچاره کردن مارووووو
این کتاب خوب و کامل نیست یکی دیگه بخر
اون یکی چاپ جدیده حتما اونو بخر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا