مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

nurse 82

New member

nurse 82

New member
برای مادران که همین کتابرو خوندم، کودکان ونگ،بقیه رو درسنامه ذوالفقاری و کتاب بانک سوالات پرستاری،زبانم که گفتم،تکرار خیلی مهمه من 3 دور دوره کردم که فراموش نکنم:rose:

mira kosari

New member
برای مادران که همین کتابرو خوندم، کودکان ونگ،بقیه رو درسنامه ذوالفقاری و کتاب بانک سوالات پرستاری،زبانم که گفتم،تکرار خیلی مهمه من 3 دور دوره کردم که فراموش نکنم:rose:
ممنون بهداشت جامعه و روانم از درسنامه خوندین میشه بگین برنامه ریزیتون چجوری بود؟

ماتاتا

New member
سلام احوال دوستان پرستارچطوره؟ عالیه ...عالیه....رنگ گل قالیه:25r30wi:
شیفت شب شاعرم کرده...

ازشوخی گذشته.....یه توصیه دوستانه.... شاید باشند دوستانی مثل من که مشغله زیادی دارندو توی روز فرصتی برای مطالعه نداشته باشند. شاید شما هم توی خوندن مثل من این پا و اون پا کنید یا هی برنامه ریزی کنید یا منتظرفراهم شدن شرایط ایده آل برای مطالعه باشید...بعد چندسال خوندن به این نتیجه رسیدم اصلا وقت خودموبا برنامه ریزی برای مطالعه تلف نکنم.ازهرفرصتی هرچندکوتاه برای مطالعه استفاده کنم .یک صفحه هم یک صفحه است.مهم حرکت کردنه...پس با قدرت پیش به سوی ارشدپرستاری:a2d3::4d564ad6::thanks:

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
سلام ممنون از لطفتون بهداشت پارک بخونم انقدر رفرنسای متفاوت گرفتم از کتاب گرفتم خسته شدم دی ار اس خوب نیس؟رتبتون چند شد لغات ضروری تافل ناشر و مولف متفاوت که نداره؟

اگه ضريب بهداشت تو اون گرايشي كه ميخوايد شركت كنيد بالاس آره يا پارك بخون يا لانگستر.
لغات ضروري تافل مترجماي زيادي داره . من كتاب ترجه شده از رضا دانشوري رو گرفتم كه بهتر از بقيه بود

obunto

New member
سلام دوستان ، چه خبر؟

- - - Updated - - -

دوستان من هم شیفت میرم و هم کارآموزی دارم ، چطوری بخونم؟

hebe.nurse

New member
سلام دوستان ، چه خبر؟

- - - Updated - - -

دوستان من هم شیفت میرم و هم کارآموزی دارم ، چطوری بخونم؟

سلام
عه مگه مجبوری شیفت بری؟؟؟ حالا کارورزیت دست خودت نیس ولی کار که با خودته. اگه میخوای درس بخونی کار نکن فعلا. ایجور باید درسو ببوسی بذاری کنار

سلام بچه ها:bunnyearsmiley:
کجایین؟
حوصلم سر رفت:65d6a5d6s:
ماتاتا،لیدا،نرس 82،اوبنتو... کجایین شماها؟
یا خیلی درس میخونین فرصت واسه انجمن ندارین یا اینکه خیلی درگیر کارین

hamsayeabr

New member
همین جام ببخشید صدام کردن،من رتبم 29 شد دانشگاه ایران پرستاری کودکان قبول شدم'

- - - Updated - - -

میشه لطفادرصداتون روهم بفرمایید؟ورودی شماچندنفر دانشگاهتون گرفته؟ممنونم:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181

hamsayeabr

New member
من فقط تا امروز لزگی خوندم الان مهارت چهارمم.شما خیلی جلوتر از منید:sadsmiley:

lidalida

New member
سلام.نه باورکن درس گذاشتم کنار...خیلی گرفتارم.بیمارستان خیلی وقته ادمومیگیره چون فعلااولای طرحمه وتازه واردم تا یادبگیرم روتین و...خیلی طول میکشه:sadsmiley: دعام کنین تاهرچه زودترمنم شروع کنم..

سلام.نه باورکن درس گذاشتم کنار...خیلی گرفتارم.بیمارستان خیلی وقته ادمومیگیره چون فعلااولای طرحمه وتازه واردم تا یادبگیرم روتین و...خیلی طول میکشه:sadsmiley: دعام کنین تاهرچه زودترمنم شروع کنم..
سلام.اگه شیفتات خلوت باشه و کم،خوبه.تا وقت بیشتری واسه درس خوندن داشته باشی.به سرپرستارت بگو که تا حد امکان واست موظفی بریزه.

lidalida

New member
اره.بایدیه کاری بکنم.ممنون بهم روحیه میدین :) شماچقدخوندین؟کدوم درسارو؟حداقل بگین تامنم حس رقابت پیداکنم منم شروع کنم.مرسی

obunto

New member
سلام دوستان عزیز یک روش جدید واسه مطالعه یاد گرفتم که خیلی باحاله و علمی هم هست.
این روش به این صورته که دوره های 25 دقیقه ای می خونیم ، بعد هر 25 دقیقه 5 دقیقه استراحت می کنیم و بعد 4 تا از این 25 دقیقه ها 15 دقیقه استراحت. زمانی که 5 تا 25 دقیقه رو خوندیم بعدش یک درس دیگه می خونیم.

اره.بایدیه کاری بکنم.ممنون بهم روحیه میدین :) شماچقدخوندین؟کدوم درسارو؟حداقل بگین تامنم حس رقابت پیداکنم منم شروع کنم.مرسی

من برونرای پوست سوختگی کلیه گوارش چشم و گوش اعصاب و الان تنفس رو دارم میخونم.زبان درس چهارم تافل.و لزگی رو همزمان دارم میخونم.البته خودم از خوندنم راضی نیستم.ینی کند پیش میرم.بعضضی روزا هم ک حس درس خوندن نیس نمیخونم.
شما چی؟

hamsayeabr

New member
من برونرای پوست سوختگی کلیه گوارش چشم و گوش اعصاب و الان تنفس رو دارم میخونم.زبان درس چهارم تافل.و لزگی رو همزمان دارم میخونم.البته خودم از خوندنم راضی نیستم.ینی کند پیش میرم.بعضضی روزا هم ک حس درس خوندن نیس نمیخونم.
شما چی؟

عالیه.خوش به حالتون.سرکارهم میرید.من تازه مهارت ششم لزگی ام.هنوز کتابارو شروع نکردم.:sadsmiley:

lidalida

New member
واااای..خیلی خوب خوندین افرین:thumbsupsmileyanim: من زیادنمیتونم جلوبرم بخاطربیمارستانم.چون بیمارستانی که هستم مخصوص ارتوپدی هس کتاب ارتوپدی خوندم قبلاهم پوست قلب وکمی اعصاب.:25r30wi::tonguesmiley::wacsmiley:ولی بایداونیکیام بخونم.مرسی ازروحیه که بهم میدین زبانمک کم وبیش تافل دارم میخونم ولی لزگی نه.متاسفانه.

واااای..خیلی خوب خوندین افرین:thumbsupsmileyanim: من زیادنمیتونم جلوبرم بخاطربیمارستانم.چون بیمارستانی که هستم مخصوص ارتوپدی هس کتاب ارتوپدی خوندم قبلاهم پوست قلب وکمی اعصاب.:25r30wi::tonguesmiley::wacsmiley:ولی بایداونیکیام بخونم.مرسی ازروحیه که بهم میدین زبانمک کم وبیش تافل دارم میخونم ولی لزگی نه.متاسفانه.
خوبه دیگه.با اینکه سر کار میرین بازم خوبه.
تو تافل بدجور گیر کردم.خیلی سخته.
بچه ها تست چی بزنیم بهتره به نظرتون؟
کتایایersک اصلا خوب نیس.

yas126

Member
سلام منم دانشجوی ارشدم کمک خواستین در خدمتم فقط زیاد نمیتونم بیاممممممممممممممممم

بالا