مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

mira kosari

New member
مثل اینکه قرار نیس کسی کمکمون کنه دنبال یه برنامه ریز و مشاور باشم بهتر از وقت تلف کردن تو نته موفق باشین بچه ا

من هنوز شروع نکردم میخوام اما نه برنامه ریزی درس حسابی دارم نه حال و هواشو قبولیای امسال بیخیال ماها شدن راهنماییمون کنید خب حسود نباشین لزگیو میبینم سوت میکشه مغزم بین گرایشا میرم و میام اخلی جراحی میخوام اما با این ظرفیتا کودکانم چون رفرنسش کمتره به نظرم بهتر میاد چون دیر شروع میکنم میگم گرایشی باشه که رفرنسش کمتر باشه بچه ها در این زمینه چه نظری دارین
ب نظظر من لزگی رو پیوسته بخون هر روز دو سه ساعت بهش اختصاص بده من دارم همینکارو میکنم.
من خودم میخوام داخلی شرکت کنم.ببین به هر کدوم علاقه ات بیشتره دنبال همون برو.هنوز ک دیر نشده.ینی الان وقتشه دیگه شروع کنی.
بشین برنامه ریزی کن و شروع کن.رفرنسای کودکان هم هموناس.فقط ضریبا متفاوته.
من هم تازه شروع کردم.ناامید نشو.:smiliess (3):

سلام میشه رفرنساتونو اعلام کنین تبریک میگم قبولیتونو موفق باشین دست مارو هم بگیرین لطفا
رفرنسای امسال ک هنوز اعلام نشده ولی احتمالا همونای پارسال باشه.تو سایت سنجش هم رفرنسا و هم ضرایب دروس رو زدن.سایت سنجش پی.
هر گرایشی ک شرکت کننده هاش کمتر باشه به همون نسبت ظرفیتای پذیرش کمتره.واسه گرایش به نظر من فقط به علاقه ات نگاه کن.

رفرنسای امسال ک هنوز اعلام نشده ولی احتمالا همونای پارسال باشه.تو سایت سنجش هم رفرنسا و هم ضرایب دروس رو زدن.سایت سنجش پی.
هر گرایشی ک شرکت کننده هاش کمتر باشه به همون نسبت ظرفیتای پذیرش کمتره.واسه گرایش به نظر من فقط به علاقه ات نگاه کن.

بچه ها بیاین با علاقه و جدیت درس بخونیم.
ما باید قبول شیم.:bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

بچه ها بیاین با علاقه و جدیت درس بخونیم.
ما باید قبول شیم.:bunnyearsmiley:

lidalida

New member
سلاااااااااااام..اره بچه هااابیاین باجدیت بخونیم تاانشالله قبول شیم:ad54ad:

lidalida

New member
سلام..بچه هابه نظرتون همه درساروخلاصه برداری کنیم؟؟؟؟من داخلی جراحی وکودکان وفقط خلاصه برمیدارم.

mira kosari

New member
سلام بچه ها من دی ار اس دارم با درسنامه میترا ذوالفقاری با کدومش شروع کنم به نظر شما جزوات سنا میتونن کمکم کنن :smilies-azardl (181داخلی جراحی با 13 سرفصل نمیتونم برونر بخونم اما امسال باید قبول شم

mira kosari

New member
ب نظظر من لزگی رو پیوسته بخون هر روز دو سه ساعت بهش اختصاص بده من دارم همینکارو میکنم.
من خودم میخوام داخلی شرکت کنم.ببین به هر کدوم علاقه ات بیشتره دنبال همون برو.هنوز ک دیر نشده.ینی الان وقتشه دیگه شروع کنی.
بشین برنامه ریزی کن و شروع کن.رفرنسای کودکان هم هموناس.فقط ضریبا متفاوته.
من هم تازه شروع کردم.ناامید نشو.:smiliess (3):

ممنون بابت راهنماییتون شما لزگی چطور میخونین فقط لغات یا متنا رو هم

lidalida

New member
خلاصه برداری خیلی وقت ادمومیگیره:dadad4: دوسندارمش ولی مجبوریم

lidalida

New member
من فعلاکتاب تست نخریدم این 5شنبه ازنمایشگاه میگیرم.منم میخوام قبول بشم ولی میترسم.سنامگه هم داره؟!!من فقط ازموناشوشنیده بودم.

آخرین ویرایش:

mira kosari

New member
من فعلاکتاب تست نخریدم این 5شنبه ازنمایشگاه میگیرم.منم میخوام قبول بشم ولی میترسم.سنامگه هم داره؟!!من فقط ازموناشوشنیده بو
اره عزیزم داره من دیدم پارسال رفتم سنا تبریز اونجا دیدم اما نخریدم ازموناشم شرکت نکردم

فعلا چون زیاد لغت بلد نیستم رو لغات کار میکنم.ولی در ادامه متن هارو هم میخونم.البته 504 هم فک کنم باید بخونیم

- - - Updated - - -

فعلا چون زیاد لغت بلد نیستم رو لغات کار میکنم.ولی در ادامه متن هارو هم میخونم.البته 504 هم فک کنم باید بخونیم

سلام بچه ها من دی ار اس دارم با درسنامه میترا ذوالفقاری با کدومش شروع کنم به نظر شما جزوات سنا میتونن کمکم کنن :smilies-azardl (181داخلی جراحی با 13 سرفصل نمیتونم برونر بخونم اما امسال باید قبول شم
نمیدونم والا:21:
من که دارم کتابای برونر رو فعلا میخونم.

- - - Updated - - -

نمیدونم والا:21:
من که دارم کتابای برونر رو فعلا میخونم.

بالا