مطالعه گروهی ارشد میکروب پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asalmasal

New member
حداقل این موضوع باعث شد بچه هایه میکروب دوره هم جمع بشن.و بعضی ها که فقط خواننده بودن خودشونو نشون بدن.هه.خوشبختم دوستان.

ع ل ی رضا

New member
احتمال اینکه کرم شناسی هم جزو سوالات باشه خیلی زیاده درحد 99%.اگه دفترچه منابع سال93 رو بخونین نوشته درس تک یاخته شناسی اما امسال نوشته انگل شناسی پس کرم شناسی هم داره.البته فک نکنم حشره شناسی هم در اون حدی ک فک میکنین باشه.کتاب مارکل رو نگاه بکنید در حد 30 صفحه در مورد بندپایان نوشته که فک کنم اگه ضریب انگل همون یک بمونه از این قسمت سوالی نمیدن ولی بدن هم نهایت یه سوال.
بله درسته حشره نیست...الان سوالات ارشد انگل شناسی سال قبل رو نگاه کردم..نصفش کرم بود و نصفش تک یاخته..

hanas68

New member
سلام دوستان ی سوال دارم، بیوشیمی برای میکروب حذف شده، توروخدا زود جواب بدین

hanas68

New member
کسی نیست جواب مراااااااا بدهد عایااااااااا؟ اورژانسی دوستان

love virology

New member
بچه ها تعداد سوالات چطوریه مثلا من که ویروسم تعداد سوالات باکتری 45 هست برای من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojnia

New member
بچه ها تعداد سوالات چطوریه مثلا من که ویروسم تعداد سوالات باکتری 45 هست برای من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز هیچی مشخص نیست. تعداد سوال ها یا ضرایب دروس که صفر هم هست یا نه
مثلا سایت علوم پزشکی در رشته های زیر مجموعه همچین نظری داره :

oloooo.jpg

love virology

New member
اگر اینجوریه ظلمه 45تا باکتری 45 قارج 45 انگل اخه انصافتونو شکر مثل پارسال هر رشته جداگونه میزاشتید بعد تغییر میدادید

sara77

New member
اگر اینجوریه ظلمه 45تا باکتری 45 قارج 45 انگل اخه انصافتونو شکر مثل پارسال هر رشته جداگونه میزاشتید بعد تغییر میدادید

ظلم؟؟؟بدبختیه بدددددددددددددددبختی
اینجوری خو دهنمون سرویس میشه فک نکنم بخان همچین کاری بکنن مگه مسخره بازیه با روح ملت بازی میکنن

- - - Updated - - -

ظلم؟؟؟بدبختیه بدددددددددددددددبختی
اینجوری خو دهنمون سرویس میشه فک نکنم بخان همچین کاری بکنن مگه مسخره بازیه با روح ملت بازی میکنن

zahra.e

New member
سلام ب هگی.
بچه ها من لیسانس زیستم از الان میخوام شروع کنم. چی باید بخونم؟؟؟
برا باکتری جاوتز یا مورای ؟؟؟ کل کتابو باید بخونم؟؟؟ برا بقیه درسا کتاب برای کنکور انتشارات خسروی کافیه؟؟؟ اگه نه .پس چی بخونم؟؟؟

love virology

New member
بچه ها اگر مثل وزارت علوم باشه مجموعه ایی و بخوان از 160 سوال تبعیت کنن / 40 تا زبان بدن و 6 درس داریم هرکدوم 20 تا / خیلی فاجعه میشه

milan94

New member
دوستان بدبخت شدیمو رفت
کسی میدونه اطلاعیه بعدی سنجش پزشکی کی اعلام میشه؟

SH!LA

New member
سلام ب هگی.
بچه ها من لیسانس زیستم از الان میخوام شروع کنم. چی باید بخونم؟؟؟
برا باکتری جاوتز یا مورای ؟؟؟ کل کتابو باید بخونم؟؟؟ برا بقیه درسا کتاب برای کنکور انتشارات خسروی کافیه؟؟؟ اگه نه .پس چی بخونم؟؟؟

سـلام

چه رشته ای میخواید شرکت کنید؟

رشته ی مورد علاقه تون رو نوشتید: بیوشیمی بالینی.

:33:

دوستان بدبخت شدیمو رفت
کسی میدونه اطلاعیه بعدی سنجش پزشکی کی اعلام میشه؟

10/21 دفترچه راهنمای ثبت نام میـاد.

milan94

New member
سـلام

چه رشته ای میخواید شرکت کنید؟

رشته ی مورد علاقه تون رو نوشتید: بیوشیمی بالینی.

:33:

10/21 دفترچه راهنمای ثبت نام میـاد.

مرسی شیلاجان
اگه قرار باشه سلولی مولکولی بخونیم بنظرم خیلی از بیوشیمی راحتره
ولی حجمش زیاده واقعا وقت و حوصله زیاد میخواد

zahra.e

New member
اره بیوشیمی مورد علاقمه. اما تصمیم گرفتم ویروس شرکت کنم.
چی باید بخونم برا ویروس و باکتری؟؟؟؟

zahra.e

New member
اینجوری که مجموعه کردن در آخر من میتونم از بین باکتری و ویروس و قارچ و انگل انتخاب کنم؟؟؟ یا از همون اول مشخصه کدوم رشته ؟
اگه مثله وزارت علوم باشه که در آخر انتخاب رشته باشه عالیه فقط اول مجموعه ای رو که امتحان میدیم مشخص کنیم.
اینجوریه آیا؟؟؟؟

SH!LA

New member
مرسی شیلاجان
اگه قرار باشه سلولی مولکولی بخونیم بنظرم خیلی از بیوشیمی راحتره
ولی حجمش زیاده واقعا وقت و حوصله زیاد میخواد

خواهش می کنم.

بله؛ به نظر منم سلولی و مولکولی از بیوشیمی خواندن بهتـر هست.

باید منتظر روز اعلام ضرایب دروس بود تا ببینید چه کتاب هایی رو با توجه به ضریبش مطالعه کنیـد.

SH!LA

New member
اره بیوشیمی مورد علاقمه. اما تصمیم گرفتم ویروس شرکت کنم.
چی باید بخونم برا ویروس و باکتری؟؟؟؟

درس اصلی رشته تون رو باید از پذیرفته شده ها و داوطلب های ویروس شناسی سوال کنید.

برای باکتری شناسی؛ کتاب دکتـــر بهــادر.

maryam92

New member
اینجوری که مجموعه کردن در آخر من میتونم از بین باکتری و ویروس و قارچ و انگل انتخاب کنم؟؟؟ یا از همون اول مشخصه کدوم رشته ؟
اگه مثله وزارت علوم باشه که در آخر انتخاب رشته باشه عالیه فقط اول مجموعه ای رو که امتحان میدیم مشخص کنیم.
اینجوریه آیا؟؟؟؟
حتما اینجوریه کلا علت مجموعه ای کردن همین بوده
-----------------------------------------------------------------
بچه ها اینجا کسی رشته علوم آزمایشگاهی هست انگار همه زیست شناسین؟
----------------------------------------------------------------
مجموعه ای کردن،نه تنها بد نیست خوب هم هست،حذف بیوشیمی هم که خیلی منو خوشجال کرد سلولی مولکولی اصلا درس سنگینی نیست ناراحت نباشین
در مورد کرم ها هم احتمال خیلی زیاد ضریبش واسه رشته ما صفر هست(امیدوارم:smiliess (3):)سوالات تک یاخته و کرم همیشه جدا بوده
فکر کن 45 سوال باکتری ما رو بخوان بچه های انگل و قارچ و ویروس جواب بدن یا بقیه درسا واسه خودمون.....اگه اینجوری باشه که فاجعه ست.اگر هم سوالا جدا باشه یعنی باکتری برای رشته باکتری و باکتری برای سایر رشته ها که بعید میدونم،اونوقت دفترچه خیلی قطور میشه:rolleyessmileyanim:
پس اونحرفی که دوستمون love virilogy زدن درست درمیاد متاسفانه:
مثل وزارت علوم باشه مجموعه ایی و بخوان از 160 سوال تبعیت کنن / 40 تا زبان بدن و 6 درس داریم هرکدوم 20 تا

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا