مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rasmi

New member
این کتاب دارو شناسی رو کی میتونه 2فصلشو بزاره تو سایت؟؟

sam shenasi95

New member
واااااااااااااااای چرا بیوشیمی اینقد سخته هرچی میخونم هیچی یادم نمیمونه!
رسمی جان منم هنوز دارو رو ندارم

rasmi

New member
من بیو رو کم کم قطره قطره میخونم تا کتاب ضروریات برسه دستم

skafild

New member
سلام دوستان منم امسال هستم امسال دیگه می خوام بخونم برا منم کمک کنید

sam shenasi95

New member
بچه ها شیمی الی رو چیکار کنیم؟! بخونیم یانه؟! پارسال که ازش سوال نیومده

skafild

New member
ایشالا, اینجاییم که بهم کمک کنیم

خانم سمشناسی 95 از این که منو حمایت میکنید بینهایت تشکر میکنم اما نمی دونم از کجا شروع کنم یه خورده اضطراب دارم چون قبولی خیلی برام مهمه راستی شما ها برای دارو و سم تست سراغ دارین؟ با سپاس و التماس دعا

sam shenasi95

New member
خانم سمشناسی 95 از این که منو حمایت میکنید بینهایت تشکر میکنم اما نمی دونم از کجا شروع کنم یه خورده اضطراب دارم چون قبولی خیلی برام مهمه راستی شما ها برای دارو و سم تست سراغ دارین؟ با سپاس و التماس دعا

نه ولی این دو درس خیلی اسونن مخصوصا سم, دارو هم فقط حفظ کردنیه اگه سوالارو ببینین میفهمین که راحت سوال میاد ازشون

rasmi

New member
سلام در چه حالین؟؟ امیدوارم خوب باشین.این کتاب درسنامه جامع امیر قادری داروشناسی و سمشناسی باهم داره؟
درسای دانشگاه نمیزارن آدم برا ارشد بخونه :-(

sam shenasi95

New member
سلام در چه حالین؟؟ امیدوارم خوب باشین.این کتاب درسنامه جامع امیر قادری داروشناسی و سمشناسی باهم داره؟
درسای دانشگاه نمیزارن آدم برا ارشد بخونه :-(
سلام میسی ,اره داره !منم درست نمیخونمو زمان داره میگذره ولی اصن حس درس خوندن نمیاااد

rasmi

New member
سلام من ک دارم میخونم تا ببینم چی پیش بیاد.زیست و شیمی و زبان دارم میخونم بیوشیمی که وایسادم کتاب ضروریات برسه دستم.یکی این 2فصل داروشناسی بزار در اختیارمون pdfش رو من که میخرم هرکی بزاره

Hobbit

New member
سلام من ک دارم میخونم تا ببینم چی پیش بیاد.زیست و شیمی و زبان دارم میخونم بیوشیمی که وایسادم کتاب ضروریات برسه دستم.یکی این 2فصل داروشناسی بزار در اختیارمون pdfش رو من که میخرم هرکی بزاره

سلام.اگه بیوشیمی بار اولتونه و برای شروع میخاین بخونید فک میکنم بهتر باشه ک از ضروریات شروع نکنید.ضروریات کاملا نکته ای و کنکوری هس و برای بار اول خوندن ادمو از بیوشیمی دل زده میکنه.برای کسانیکه پایه ندارن میتونن کتاب احسانی رو بخونن.کاملا پایه ای توضیح داده.موفق باشید

rasmi

New member
تست زیست شناسی هرچی تست سال قبل و هرکتاب تستی باشه فکر کنم خوبه

sam shenasi95

New member
بچه ها بنظرتون بعترین کتاب تست بیوشیمی چیه؟؟؟ رفتم کتاب جعفرنژادو بگیرم حجمش خیلی زیاد بود عمرا بتونم بخونمش,کتاب تست دیگه ای شما سراغ دارید؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا