مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Hobbit

New member
سلام ب همگییییییییی
بچه ها خاهش میکنم جوابمو بدین!!
بالاخره کنکور 95 سم شناسی پزشکی هس یا سم شناسی محیط؟؟؟
اگه کنکور 95 همون سم شناسی پزشکی باقی بمونه بازم امکانش هس از سال بعدش اجرایی بشه و محیطش کنن یا نه؟؟لدفن کمکم کنین:33::33::33:

rasmi

New member
سلام ب همگییییییییی
بچه ها خاهش میکنم جوابمو بدین!!
بالاخره کنکور 95 سم شناسی پزشکی هس یا سم شناسی محیط؟؟؟
اگه کنکور 95 همون سم شناسی پزشکی باقی بمونه بازم امکانش هس از سال بعدش اجرایی بشه و محیطش کنن یا نه؟؟لدفن کمکم کنین:33::33::33:
خیالت راحت سم شناسی محید زیر رشته بهداشت محیطه به ما مربوط نمیشه سم شناسی پزشکی رشته جدای هست

Hobbit

New member
ولی من ی چیز بگم؟؟؟
من ی جا خونده بودم ک وقتی طریقت منفرد وزیر بوده این قانون رو اونموقه گذاشتن ک تا چن سال دیگه ک احتمالا الان رو میگن اجراش کنن و اون قانونم اینه ک قراره بجای ارشد سم شناسی پزشکی سم شناسی محیط بذارن و بدتر اینکه کسی با مدرک ارشد سم شناسی محیط نمیتونه دکتری سم شناسی شرکت کنه.وفقط سم شناسان پزشکی میتونن دکتری سم شناسی هم شرکت کنن.ک خب سم شناسی پزشکی رو هم کردن سم محیط تا ی جورایی عملا نسل سم شناسان پطشکی رو منقرض کنن و درواقع دست سم شناسارو از دکتری دارو سازی و جامعه داروسازی کوتاه کنن.:sad:

آخرین ویرایش:

Hobbit

New member
من کارشناسیمو بهداشت محیط بودم .ی وقت برای ارشد منو نندازن سم شناسی محیط.من سم شناسی پزشکی میخااااااام:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8::dadad4:

rasmi

New member
اعلام کردن سم شناسی پزشکی جدا هست.سم شناسی محیط مال بهداشت محیط هست

Hobbit

New member
واقعا؟ ببخشید ی سوال دیگه.پس یعنی رشته ی سم شناسی پزشکی سال های دیگه هم با همین عنوان سم شناسی پزشکی شرکت کننده میگیره دیگه درسته؟

sam shenasi95

New member
سلاااااااااااااام
بچه ها من میخوام امسال کنکور سم رو شرکت کنم. و میخوام زودتر بخونم کس دیگه ایم پایه هست که شروع کنیم؟؟؟؟
دوستای عزیزی که رتبشون خوب شده میشه بیاین بگین واسه بیوشیمی و زیست از چه منابعی استفاده کردید؟؟؟؟؟؟

sam shenasi95

New member
رسمی جان شمام امسال کنکور سم شرکت میکنید؟

- - - Updated - - -

بچه ها چرا این تاپیک تو قسمت انجمن سم شناسی نیست؟؟؟؟؟؟

Hobbit

New member
[SIZE=3]
بله دیگه 2رشته متفاوتن

ببخشید اگه دو رشته متفاوتن پس چرا دیگه اسم سم شناسی پزشکی تو لیست رشته های کارشناسی ارشد ب چشم نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181[/SIZE][/COLOR
]

Hobbit

New member
راستی بچه ها من ی جا خونده بودم ک با مدرک دکتری سم شناسی میشه داروخونه تاسیس کرد البته با ی سری شرایط.بچه ها صحت داره؟؟ممنون میشم بیاین نظراتونو در این باره بگین.خواهش میکنم منم ازین سردرگمی در آرین.آخه من موندم ارشدمو چ رشته ای شرکت کنم.کارشناسیم بهداشت محیطه اما واقعا از درساش مث ریاضی و مکانیک و استاتیک اصن خوشم نمیاد..تحقیق کردم از بین رشته های ک میتونم برم فقط ب بیو تکنولوژی و سم شناسی علاقه دارم.آخه واقعا عاشق زیست و بیوشیمی هستم.اما بیوتک مث اینکه قبولیش خ سخته و سم شناسی رو هم ک میگن بازارکار نداره.از طرفی اگه پی اچ دی سم رو هم بگیری میشی رقیب داروسازا ک واس استخدام فک کنم متخصصین با پایه ی داروسازی رو ترجیح میدن.بچه ها خاهش میکنم راهنماییم کنین.راستی رسمی جان مرسی ک جواب سوالامو دادی.اگه امکانش هس بازم تنهام نذارین بذارین ب ی نتیجه ای برسم:ad54ad::riz304:

karshenasgh

New member
سلام دوستان..
این لینک رو دانلود کنید و ببینید:
آموزشي.دبيرخانه شوراي عالي برنامه ريزي علوم پزشكي - اخبار > جدول رشته‌هاي مصوب شورايعالي برنامه‌ريزي آبان 1392  
اینجا لیست رشته های مصوب شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت مربوط به سال 92 اومده...
اگه دقت کنید می بینید که در قسمت کارشناسی ارشد ناپیوسته هم اسم سم شناسی اومده هم سم شناسی محیط.. و این به نظر من احتمالا به این معنی هست که سم شناسی حذف نشده..

karshenasgh

New member
ضمنا تا جایی که من اطلاع دارم مجوز تآسیس داروخانه فقط به افرادی داده میشه که پایه آنها، رشته داروسازی عمومی باشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا