مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام بچه ها ،خوبی خوشین سلامتین ایشالا؟ خستیه نباشیا انشالا و رحمان والرحیم😁 من بهداشت عمومی خوندم و الانم ترم پنجم از الان میخام برا ارشد سم بخونم!😎 به نظرتون میتونم قبول بشم یا به فکر یه رشته دیگه باشم؟(به این علاقه دارم😆) تورخدا راهنمایی کنین دوستون دارم هوارتا🙌😗

saniiii

New member
سلام دوستیا
من فقط یبار بیوشیمی رو خوندم اونم روزنامه وار
هنوز دارم منابع رو جمع میکنم میدونم دیر شروع کردم ول من میتووووووووونم:a2d3: بنظرتون فقط کتاب خوندن کافیه یا هم باید خوند؟
اوناییکه زودتر از منم شروع کردن به خوندن بیان بگن چقد پیشرفتین؟؟؟؟
ایشالا هممون بعد اعلام نتایج میایمو میگیم قبول شدیم:thanks:

آخرین ویرایش:

saniiii

New member
چرا هیشکی نیس؟من شیمی رو شروع کردم فصل ۳رو هم خوندم ولی چرا فصل ۱اینقد سخته؟!فقط من باهاش مشکل دارم عایا؟

zahra.e

New member
اینجا کسی نمیاد. بچه ها اصلا فعال نیستن؟؟؟؟
سم شناسی برای سراسری فقط 4 تا 6 نفره .اما علوم دارویی هم هست اما من نمیخوام

Ana67

New member
اینجا کسی نمیاد. بچه ها اصلا فعال نیستن؟؟؟؟
سم شناسی برای سراسری فقط 4 تا 6 نفره .اما علوم دارویی هم هست اما من نمیخوام

خسته نباشی عزیزم
ظرفیت دولتی سم کلا 21 نفره( البته پارسال )فکر کنم علوم پزشکی تهران 4 تا 6 نفر بود

saniiii

New member
کسی میدونه که کی ظرفیت دانشگاهها رو اعلام میکنن؟قبل از آزمونه یانه ؟میخوام بدونم تربیت مدرس میگیره یانه

sam shenasi

New member
واااااااااااااااای امتحان 31 اردیبهشت و اول خرداده
چرا این قدر زود ؟؟؟؟؟؟؟

چرا دانشگاهها رو اعلام نکردن توی دفترچه

:sad:

saniiii

New member
چرا اینقد زود آخه:14:
من هنوز خیلی از درسام موندن:sadsmiley:

سم شناسی جان شما همه منابع رو خوندی؟؟؟؟؟

Ana67

New member
خسته نباشین بچه ها
نگرانی و ناراحتیتونو درک میکنم.پارسال وزارت بهداشت جون ما رو بالا آورد.از اعلام زمان آزمون گرفته تا اعلام ظرفیتا و......
اصلا استرس نداشته باشین این کارای وزارت بهداشت عادی شده دیگه

saniiii

New member
کسی میدونه بهترین ترجمه گایتون کدومه؟؟؟اخه تعداد مترجمای این کتاب خیلی زیاده

shapur68

New member
بچه ها یه روشنگری میخام بکنم امیدوارم کسی ازدسم دلخور نشه و راهنمایی باشم تا بتونید راه درستترو انتخاب کنید.
من ترم 3 هسم و درسم دیگه تموم. سم شناسی برخلاف اون تصوری که داشتم خبری نیس. من کاراموزیامو تو ارگانای مختلف گذروندم از جمله پزشکی قانونی، معاونت غذا و دارو و بیمارستان و حتی میخاسم برم محیط زیست که اصنقبولمون نکردن و از نزدیک باهمه مسایل کار اشنا شدم. متاسفانه متاسفانه رشته سم شناسی تو هیچکدوم از این ارگانا جایی واس حرف زدن نداشت در واقع کاریه سمشناسو یه کارشناس علوم آزمایشگاه داره انجام میده و این رشته اصلا تو کشورما شناخته شده نیس. همه کارای رشتمونو رشته های دیگه دران انجام میدن از اندازه گیری سموم گرفته و انالیز داده ها با دستگاه جی سی و اچ پی ال سی تا .... بنظرم اگه رشتتون علومآزمایشگاه یا بیهوشی یا کلا مرتبط با پزشکیه تو همون رشتتون بمونید واقعا سم شناسی هیچی نداره. من اصلا نفمیدم این دوسال چطوری گذش و میبینم ضرر کردم مخصوصا اینکه دانشگاه آزاد درس میخونم الانم اگه یه مسموم بذارن جلوم نمیدونم باید چکار کنم

Ana67

New member
بچه ها یه روشنگری میخام بکنم امیدوارم کسی ازدسم دلخور نشه و راهنمایی باشم تا بتونید راه درستترو انتخاب کنید.
من ترم 3 هسم و درسم دیگه تموم. سم شناسی برخلاف اون تصوری که داشتم خبری نیس. من کاراموزیامو تو ارگانای مختلف گذروندم از جمله پزشکی قانونی، معاونت غذا و دارو و بیمارستان و حتی میخاسم برم محیط زیست که اصنقبولمون نکردن و از نزدیک باهمه مسایل کار اشنا شدم. متاسفانه متاسفانه رشته سم شناسی تو هیچکدوم از این ارگانا جایی واس حرف زدن نداشت در واقع کاریه سمشناسو یه کارشناس علوم آزمایشگاه داره انجام میده و این رشته اصلا تو کشورما شناخته شده نیس. همه کارای رشتمونو رشته های دیگه دران انجام میدن از اندازه گیری سموم گرفته و انالیز داده ها با دستگاه جی سی و اچ پی ال سی تا .... بنظرم اگه رشتتون علومآزمایشگاه یا بیهوشی یا کلا مرتبط با پزشکیه تو همون رشتتون بمونید واقعا سم شناسی هیچی نداره. من اصلا نفمیدم این دوسال چطوری گذش و میبینم ضرر کردم مخصوصا اینکه دانشگاه آزاد درس میخونم الانم اگه یه مسموم بذارن جلوم نمیدونم باید چکار کنم

من ترم اولمو پشیمونم که رشته خودمو ادامه ندادم
همه حرفاتون درسته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا