مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Zahra7069

New member
:smilies-azardl (18121نفر امسال پذیرفته شد..ولی با اعتراضات که انجام دادن ظرفیت برگشت به سال قبل.اامیدوارم برا ما هم ظرفیت مثه سابق باشه...

آخرین ویرایش:

Zahra7069

New member
دیروز تماس گرفتم به مشاورم ایشون گفتن تکمیل ظرفیت ظرفیتا رو برگردوندن ...نمیدونم هر مشاوری یه حرف میزنه..

sam shenasi

New member

Ana67

New member
عزیزم رفتی دانشگاه؟؟؟ چه خبر؟ چند واحد داری ؟ چه درسایی؟

- - - Updated - - -

عزیزم رفتی دانشگاه؟؟؟ چه خبر؟ چند واحد داری ؟ چه درسایی؟

هنوز نه.اون هفته شروع میشن.هنوز واحدا و درسا رو مشخص نکردن

Zahra7069

New member

آنا جان عزیزم امیدوارم شروع خوبی داشته باشین و یهترینها رو برات ارزو دارم امیدورام تا مقطع دکترا پیش بری...

- - - Updated - - -

آنا جان عزیزم امیدوارم شروع خوبی داشته باشین و یهترینها رو برات ارزو دارم امیدورام تا مقطع دکترا پیش بری...

Ana67

New member

- - - Updated - - -

مرسی عزیزم.خیلی لطف داری.♥♥♥
موفقیت تک تک شما رو از خدا میخوام....

zy zy

New member
امام علی(ع) می فرماید:
آرام باش ،توکل کن،تفکر کن،آستین ها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را میبینی که زودتر از تو دست به کار شده اند.

Zahra7069

New member
سلام دوستای گلم
خوب پیش میرین؟ من یه سوالی داشتم بیوشیمی من خیلی ضعیف درصدش برا سم خیلی مهمه ... بدون ک ل اس رفتن میشه خوند...

آخرین ویرایش:

rasmi

New member
سلام خیلی خوشحالم که تو انجمنتونم من میخوام واسه ارشد سمشناسی 95شرکت کنم از کسانی که قبول شدن درخواست میکنم برای قبولی کمک کنن که بگن از چه کتاب یا های استفاده کنم من بیوشیمی اصلا نخوندم چه کتاب های برای کسی که به زبان ساده بیوشیمی توضیح داده استفاده کنم ممنون؟؟؟؟

امینی

New member
سلام دوستای گلم
خوب پیش میرین؟ من یه سوالی داشتم بیوشیمی من خیلی ضعیف درصدش برا سم خیلی مهمه ... بدون ک ل اس رفتن میشه خوند...
سلام دوست خوبم،حتی اگه 1واحد بیوشیمی هم نخونده باشی با یک منبع خوب و خوندن زیاد خودت میتونی بیوشیمی رو خوب بزنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا