مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

s.shams

New member
میشه لطفا اسم نویسنه های کتاب راهنماتونو بگید ؟ چون راهنماهای زیادی رو دوستمون گذاشتن من نمیدونم کدومه
جلد1 دکتر داوری
جلد2 دکتر کلان فرمانفرما-لیلامحمدی یاده خو
جلد3 مترجم دکتر کلان فرمانفرما

zy zy

New member
مطالعه زبان باید هر روز فارغ از برنامه ریزی درسی انجام شود.روزی یک ساعت مطالعه زبان ، که بهتر است در اخرین ساعت مطالعه(مثلا ساعات پایانی شب) انجام شود.
یادداشت کردن کلماتی که جدید هستند بسیار مهم است و سعی کنید که انها را آنقدر مرور کنید تا بخاطر بسپارید.هنگامی که احساس کردید کلمه را کاملا یادگرفتید آن کلمه را در دفترچه یادداشتی که به زبان اختصاص داده اید یادداشت کنید. هر هفته این دفترچه را حداقل دوبار مرور کنید.
حتما از حدود دو ماه مانده به کنکور با فرمت و ساختار سوالات زبان کنکور کارشناسی ارشد آشنا شوید.مطالعه متون زبان را فراموش نکنید
مهمترین راهکار برای یادگیری زبان در راستای کنکور ارشد فقط تکرار و تمرین میباشد.

zy zy

New member
من وقتی کتاب لزگی رو شروع کردم متوجه نشدم که سوالات هر مهارت رو آخر مهارت 12 به صورت کلید جواب داده ، همه سوالا رو خودم خوندم و جواب دادم وقتی مهارت 12 تموم شد تازه فهمیدم کلید دارن! و این باعث شد که زبان رو خودم و بدون تکیه بر راهنما یاد بگیرم حتی بعضی وقتا واسه جواب یه سوال کلی دیکشنری رو زیر و رو میکردم و کلی وقت میذاشتم آخرشم که کلیدارو با جوابایی که خودم داده بودم چک کردم فقط یکی دوتاشون اشتباه بود ،برای یادگیری زبان بهتره به راهنما متکی نشید

s.shams

New member
:ممنون از راهنماییهاتون شما با اینکه نامبر وان شدین بازم تو انجمن میاین وبچههای دیگرو کمک میکنید چه خوب:thanks:

sam shenasi

New member
دوستان به نظرتون من برم لزگی جدید رو بگیرم یا همون که دارم (واسه سال 91 ) رو بخونم و بعد سوالات کنکور 92 و 93 رو جدا بخونم ؟؟؟

sam shenasi

New member
“راه حل صحصح موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد.“

karshenasgh

New member
تک جلدیه.....
این کتابو در کنار لزگی بخونین.لزگی واقعا عالیه

من دیروز یه سر رفتم کتاب فروشی شهرمون..کتاب انگلیسی برای دانشجویان پزشکی رو داشت.. نگاهی بهش انداختم اما فعلاً نخردیدمش.. چون میخوام اول لزگی رو بخونم و تموم کنم.. و اینطور که من دیروز متوجه شدم این کتاب ظاهراً 3 جلدی هست...

sam shenasi

New member
“اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد, اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد.”

sam shenasi

New member
دوستان گلم صبح روز اول هفته شما به خیر :(40):
امیدوارم با توکل به خدا هفته خوب و پر از خیری داشته باشید و حسابی درس بخونید:smilies-azardl (181
من هفته پیش خیلی تنبلی کردم ولی این هفته حتما جبران میکنم:thumbsupsmileyanim:

sam shenasi

New member
الان رادیو روشن بود و داشت با یک مشاور ( دکتر شعبان پور ) در مورد درس خواندن صحبت میکرد
ایشون میگفت برای اینکه مطالبی که برای کنکور میخونید در حافظه شما باقی بمونه امروز که مطلبی رو خوندی 24 ساعت بعد و 1 هفته بعد و 3 ماه بعد دوباره باید اون رو مروز کنی تا کامل در حافظت جا بیفته

sam shenasi

New member
آوا جونم شما چه کردی؟
رفتی ثبت نام یا واسه سال بعد میخونی عزیزم؟؟

Zahra7069

New member
سلام دوستان
امیدوارم خوب پیش رفته باشین.من پیش مشاور رفتم گفتن سم شناسی جزو دوروسی شده که ظرفیت پذیرشش 11نفره..پس باید خیلی بخونیم.برا زبان کسی هس که خوب خونده باشه..سم شناسی عزیز شما خوب میخونین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا