مطالعه گروهی ارشد زیست فناوری پزشکی _ 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

226

New member
می گم يه سال دوباره خوندن برای کنکور بهتر از تلف کردن عمره :smilies-azardl (181 پس زنده باد خودم که امروز 5 ساعت سلولی و 2 ساعت زبان خوندم
من که هر دفعه ساعت های مطالعه شما رو می بینم هم خوشحال میشم هم ی جورایی انرژی میگیرم .
جدا آفرین به این تلاش و پشتکار شما . هر چی باشه شما فارغ التحصیل بهترین دانشگاه کشورید .
اینم که در پست های قبلیم گفتم انقد دانشگاهتون رو تبلیغ نکنید جنبه شوخی و فان داشت هر چی باشه با هر وضعیتم باشه دانشگاه تهران بهترین و معتبرترین دانشگاه کشور هست و مسلمن شما در دوره تحصیلتون خیلی کوشا بودید که به چنین مهمی دست پیدا کردید.
حضور شما در بین ما و تلاش شما هم مجوب افتخار هم دلگرمیه ماست.
البته همونطوریم که اینجا اعلام کردم منم استارت رو زدم ولی به دلایلی زیاد این استارته قوی نبوده و زمان مطالعاتم خیلی کمتر از اونیه که روم بشه اینجا بخوام بنویسم . حالا با شروع ماه مبارک هم باید ببینم چه برنامه ای میشه واسه این ماه ریخت . آیا توانی برای مطالعه میمونه یا ...انشاله که میمونه:thumbsupsmileyanim::smiliess (3):

.Nazanin

New member
خیلی ببخشیدا من عذر می خوام ولی یعنی اون افرادی که تو وزارتخونه نشستن و 4 سال پیش این رشته رو در انتقال خون تصویب کردن انقدر درک نداشته و انقدر بی اطلاع بودن که امروز من و شما بخواییم بیاییم با ی مدرک کارشناسی حالا از دانشگاهی که داره به دلایلی تو بعضی شاخه های علوم پزشکی حرف اول رو میزنه راجب اساتید انتقال خون نظر بدیمو شدیدا انتقاد کنیم ؟!
شما همون درس ژنتیک رو که میگی استادش بیوشیمی بیوفیزیک هست که اینجا اشتباه نوشته بیوشیمی فیزیک و منظورش بیوفیزیک بوده توضیحات دنبالشم خوندی ؟!
آقای دکتر سمیعی (ژنتیک) :ph.D بیوشیمی فیزیک از دانشگاه تهران ( زمینه کاریشون روی استفاده از سلول های بنیادی در درمان بیماری های ژنتیکی در ناحیه چشم
در مورد بیماری عفونی که شما می فرمایید چظور ژنتیک میکروارگانیسم درس میده تعریف شما از بیماری عفونی و عامل و مسبب بیماری عفونی چیه ؟!!!
مگه غیر این هست که میکروب ها شامل باکتری انگل ویروس موجب بیماری عفونی میشند ؟! خوب کسی که داره متخصص بیماری های عفونی که اسم کاملش بیماری های عفونی و گرمسیری هست میشه چه چیز مهمتر از اینه که از بیوشیمی و ( ژنتیک ) میکروارگانیسم ها بدونه تا بدونه چگونه در سطح ژن میشه میکروب ها رو مهار کرد . فک کنم فکر شما از ژنتیک همون ژنتیک انسانی هست!!
در مورد کشت سلولی شما مطلعید که کسی که متخصص هماتولوژی هست به خاطر اهمیتی که سلول های بنیادی در خون شناسی دارن و کشت سلول های مغز استخوان خبره ترین گروه تخصصی در این زمینه هستند. اگر باور ندارین ی زحمت بکشید زنگ بزنید مووووسسسه انووووووار دانش با ریییس موووسسسسسه آقای دکتر بششششاش که از متخصصین برجسته کشور در هماتولوژی هستند و بنده خودم ی روز با ایشون حضوری 2 ساعت و نیم صحبت داشتم بپرسین ببینید من اشتباه به عرضتون دارم میرسونم !!!!
اساتید شما در دانشگاه تهران خدمت شما عارض نشدند که در ارشد اصل کار محتوی پایان نامه شماست نه محل تحصیل و نه چیزای دیگه !!!
من خودم در یکی از بهترین و از لحاظ آزمایشگاه یکی از مجهزترین دانشگاههای کشور درس خوندم . اونوقت شما که از انتقال خون ایراد می گیرید خود دانشگاه تهران آزمایشگاه دانشکده فناوری های نوینشو تشیف بردید و امکاناتشو دیدید ؟!!
دانشکده بهترین دانشگاه کشور هنوز از نظر ساختمان از نظر آزمایشگاه دچار کمبود جدی هست و مشکلات عدیده ای داره به طوری که شاگرد اول فوق لیسانس نانوتک همون دانشگاه تهران که از دوستان بنده هستند در وصف امکانات آزمایشگاهی دانشگاه تهران به عنوان بزرگترین و معتبرترین دانشگاه میگه مثل آزمایشگاه دبیرستان میمونه !!! شما چقدر از حقایق دانشگاهتون مطلعید . من نه عرغی به سازمان انتقال خون دارم نه حمایت از انتقال خون به سود منه کما اینکه میتونه به ضرر من باشه چون موقع انتخاب رشته ممکنه رقیبهام بیشتر بشن . نه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ضمنا نازنین خانوم انقد دانشگاهتون رو تبلیغ نکنید یکی از عزیزان من سال هاست تو همون دانشگاه و هم دانشکده فناوری های نوین و هم دانشکده دیگه تدریس می کنند و ی مقامی هم دارند در دانشگاه شما که اینجا صلاح نمی بینم ذکر کنم . پس بدونید اطلاعات بنده آپ تودیت و موثق هست.
ضمن اینکه هیچ جا کامل نیست و ضعف های خودشو داره . چه انتقال خون چه تهران . ولی نباید بدون آگاهی و اطلاع دقیق و کامل و استناد به حرف یکی دو تا استاد بگین فلان جا اله بله ... اصلا صحیح نیست و وجه خوبی هم نداره .
امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه ضمن اینکه امیدوارم سازمان انتقال خون امسال هم و سال بعد هم پذیرش در بیوتک داشته باشه
می دونيد من اصلا قصد بحث و... ندارم فقط نظر شخصيم رو گفتم و اما اينکه يه استادی بارشته غير مرتبط در يه کار ديگه پژوهش می کنه يه کم بيشتر خنده داره ....هيچ جای دنيا اينطوری نيست چون پژوهش يعنی استفاده از سوادی که د مقاطع مختلف کسب شده حالا اين که يه بيوفيزيک چطوری در مورد سلولهای بنيادی کار می کنه جای خود دارد !!!
در ضمن خدمت شما عرض کنم که برای پذيرش در مقطع دکترا فقط موضوع پايانه مهم نيست 
1-موضوع پايان نامه مرتبط با موضوع رشته 
2-دانشگاه محل تحصيل 
اينها جز بالاترين امتيازات لحاظ شده توی مصاحبه هستن 
من به شخصه با مشورتی که از اعضای بورد گرفتم اونجا رو انتخاب نمی کنم و اين نظر منه حالا شما که خوشتون مياد اميدوارم اونجا قبول بشيد
اما در مورد پست بعديتون کمی نسبت به حقايق ديد بازتری داشته باشين و عمقی تر فکر کنيد
به نظر شما مگه همه کارايی که توسط وزارتخونه انجام می شه درسته؟؟تا اونجايی که من می دونم ممکنه...و اما در مورد رشته هماتولوژی اگر سری به رويان بزنيد می بينيد که چه کسايی دارن کشت بافت انجام می دن نه هماتوها...
در مورد ژنتيک ميکروارگانيسمها هم تا جايی که رشته ژنتيک مولکولی و ژنتيک پروکاريوتها هست نبايد و امکان نداره که يه دکترای متخصص عفونی که بيشتر کارش بالينيه و تشخيص بيماری بياد درس بده که دوتا مقوله جداست  

- - - Updated - - -

خیلی ببخشیدا من عذر می خوام ولی یعنی اون افرادی که تو وزارتخونه نشستن و 4 سال پیش این رشته رو در انتقال خون تصویب کردن انقدر درک نداشته و انقدر بی اطلاع بودن که امروز من و شما بخواییم بیاییم با ی مدرک کارشناسی حالا از دانشگاهی که داره به دلایلی تو بعضی شاخه های علوم پزشکی حرف اول رو میزنه راجب اساتید انتقال خون نظر بدیمو شدیدا انتقاد کنیم ؟!
شما همون درس ژنتیک رو که میگی استادش بیوشیمی بیوفیزیک هست که اینجا اشتباه نوشته بیوشیمی فیزیک و منظورش بیوفیزیک بوده توضیحات دنبالشم خوندی ؟!
آقای دکتر سمیعی (ژنتیک) :ph.D بیوشیمی فیزیک از دانشگاه تهران ( زمینه کاریشون روی استفاده از سلول های بنیادی در درمان بیماری های ژنتیکی در ناحیه چشم
در مورد بیماری عفونی که شما می فرمایید چظور ژنتیک میکروارگانیسم درس میده تعریف شما از بیماری عفونی و عامل و مسبب بیماری عفونی چیه ؟!!!
مگه غیر این هست که میکروب ها شامل باکتری انگل ویروس موجب بیماری عفونی میشند ؟! خوب کسی که داره متخصص بیماری های عفونی که اسم کاملش بیماری های عفونی و گرمسیری هست میشه چه چیز مهمتر از اینه که از بیوشیمی و ( ژنتیک ) میکروارگانیسم ها بدونه تا بدونه چگونه در سطح ژن میشه میکروب ها رو مهار کرد . فک کنم فکر شما از ژنتیک همون ژنتیک انسانی هست!!
در مورد کشت سلولی شما مطلعید که کسی که متخصص هماتولوژی هست به خاطر اهمیتی که سلول های بنیادی در خون شناسی دارن و کشت سلول های مغز استخوان خبره ترین گروه تخصصی در این زمینه هستند. اگر باور ندارین ی زحمت بکشید زنگ بزنید مووووسسسه انووووووار دانش با ریییس موووسسسسسه آقای دکتر بششششاش که از متخصصین برجسته کشور در هماتولوژی هستند و بنده خودم ی روز با ایشون حضوری 2 ساعت و نیم صحبت داشتم بپرسین ببینید من اشتباه به عرضتون دارم میرسونم !!!!
اساتید شما در دانشگاه تهران خدمت شما عارض نشدند که در ارشد اصل کار محتوی پایان نامه شماست نه محل تحصیل و نه چیزای دیگه !!!
من خودم در یکی از بهترین و از لحاظ آزمایشگاه یکی از مجهزترین دانشگاههای کشور درس خوندم . اونوقت شما که از انتقال خون ایراد می گیرید خود دانشگاه تهران آزمایشگاه دانشکده فناوری های نوینشو تشیف بردید و امکاناتشو دیدید ؟!!
دانشکده بهترین دانشگاه کشور هنوز از نظر ساختمان از نظر آزمایشگاه دچار کمبود جدی هست و مشکلات عدیده ای داره به طوری که شاگرد اول فوق لیسانس نانوتک همون دانشگاه تهران که از دوستان بنده هستند در وصف امکانات آزمایشگاهی دانشگاه تهران به عنوان بزرگترین و معتبرترین دانشگاه میگه مثل آزمایشگاه دبیرستان میمونه !!! شما چقدر از حقایق دانشگاهتون مطلعید . من نه عرغی به سازمان انتقال خون دارم نه حمایت از انتقال خون به سود منه کما اینکه میتونه به ضرر من باشه چون موقع انتخاب رشته ممکنه رقیبهام بیشتر بشن . نه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ضمنا نازنین خانوم انقد دانشگاهتون رو تبلیغ نکنید یکی از عزیزان من سال هاست تو همون دانشگاه و هم دانشکده فناوری های نوین و هم دانشکده دیگه تدریس می کنند و ی مقامی هم دارند در دانشگاه شما که اینجا صلاح نمی بینم ذکر کنم . پس بدونید اطلاعات بنده آپ تودیت و موثق هست.
ضمن اینکه هیچ جا کامل نیست و ضعف های خودشو داره . چه انتقال خون چه تهران . ولی نباید بدون آگاهی و اطلاع دقیق و کامل و استناد به حرف یکی دو تا استاد بگین فلان جا اله بله ... اصلا صحیح نیست و وجه خوبی هم نداره .
امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه ضمن اینکه امیدوارم سازمان انتقال خون امسال هم و سال بعد هم پذیرش در بیوتک داشته باشه
می دونيد من اصلا قصد بحث و... ندارم فقط نظر شخصيم رو گفتم و اما اينکه يه استادی بارشته غير مرتبط در يه کار ديگه پژوهش می کنه يه کم بيشتر خنده داره ....هيچ جای دنيا اينطوری نيست چون پژوهش يعنی استفاده از سوادی که د مقاطع مختلف کسب شده حالا اين که يه بيوفيزيک چطوری در مورد سلولهای بنيادی درو بيماريهای ژنتيک چشم کار می کنه جای خود دارد !!!
در ضمن خدمت شما عرض کنم که برای پذيرش در مقطع دکترا فقط موضوع پايانه مهم نيست 
1-موضوع پايان نامه مرتبط با موضوع رشته 
2-دانشگاه محل تحصيل 
اينها جز بالاترين امتيازات لحاظ شده توی مصاحبه هستن 
من به شخصه با مشورتی که از اعضای بورد گرفتم اونجا رو انتخاب نمی کنم و اين نظر منه حالا شما که خوشتون مياد اميدوارم اونجا قبول بشيد
اما در مورد پست بعديتون کمی نسبت به حقايق ديد بازتری داشته باشين و عمقی تر فکر کنيد
به نظر شما مگه همه کارايی که توسط وزارتخونه انجام می شه درسته؟؟تا اونجايی که من می دونم ممکنه...و اما در مورد رشته هماتولوژی اگر سری به رويان بزنيد می بينيد که چه کسايی دارن کشت بافت انجام می دن نه هماتوها...
در مورد ژنتيک ميکروارگانيسمها هم تا جايی که رشته ژنتيک مولکولی و ژنتيک پروکاريوتها هست نبايد و امکان نداره که يه دکترای متخصص عفونی که بيشتر کارش بالينيه و تشخيص بيماری بياد درس بده که دوتا مقوله جداست  

.Nazanin

New member
گزارش امروز 5 ساعت سلولی 1ساعت زبان تازه می خوام بيوشيمی بخونم يه کم تنبل شدم
دوست عزيز 226 چراغ خاموش می ری گزارش مطالعه شما کو؟

226

New member
گزارش امروز 5 ساعت سلولی 1ساعت زبان تازه می خوام بيوشيمی بخونم يه کم تنبل شدم
دوست عزيز 226 چراغ خاموش می ری گزارش مطالعه شما کو؟

به به فک کنم اینطوری که شما دارین پیش میرین رتبه 1 سال آینده متعلق به شما باشه :thumbsupsmileyanim:
بزارید ما هم به پای شما برسیم:ad54ad:
چشم . گزارش هم میدم به وقتش البته هر وقت سرعت منم به گرد پای شما رسید[/COs-azardl (181:smiliess (3):
البته دیروز و امروز به خاطر ی سری کارها از جمله دندان پزشکی میزان مطالعم 0 دقیقه بود:14:

آخرین ویرایش:

.Nazanin

New member
به به فک کنم اینطوری که شما دارین پیش میرین رتبه 1 سال آینده متعلق به شما باشه :thumbsupsmileyanim:
بزارید ما هم به پای شما برسیم:ad54ad:
چشم . گزارش هم میدم به وقتش البته هر وقت سرعت منم به گرد پای شما رسید:smilies-azardl (181:smiliess (3):
اختيار دارين توکل بخدا ...
شما هم همون مقدار رو که می خونيد گزارش بدين راستش من با درسخوندن تفريح می کنم يعنی عاشق مطالعه هستم و لذت می برم

226

New member
شما هم همون مقدار رو که می خونيد گزارش بدين راستش من با درسخوندن تفريح می کنم يعنی عاشق مطالعه هستم و لذت می برم

جدا خوشا به حالتان

- - - Updated - - -

جدا خوشا به حالتان

سلام ...من میام توی مرور گر پی ام میزارم چون رمز عبورمو فراموش کردم ولی همواره گفتگوهای شما رو از روی tapatalمیخونم ...هنوز درس خوندنو شروع نکردم ....ولی به نامزدم قل دادم یک تا ده بشم ک دیگه خونواده هامون مشکلی برا ازدواجمون نداشته باشن واراحت تهران قبول شم پس لطفا سره رتبه یک بحث نکنین .....
اوکی ؟؟؟؟؟؟؟؟نازنین جون و 226بزرگوار ؟؟؟؟اوکی ؟؟؟حرفم نباشه

- - - Updated - - -

سلام ...من میام توی مرور گر پی ام میزارم چون رمز عبورمو فراموش کردم ولی همواره گفتگوهای شما رو از روی tapatalمیخونم ...هنوز درس خوندنو شروع نکردم ....ولی به نامزدم قل دادم یک تا ده بشم ک دیگه خونواده هامون مشکلی برا ازدواجمون نداشته باشن واراحت تهران قبول شم پس لطفا سره رتبه یک بحث نکنین .....

.Nazanin

New member

- - - Updated - - -

جدی :smiliess (11):؟!!شما که قول رتبه يک تا ده رو به نامزدتون دادين! دوست عزيز مشک ان است که خود ببويد نه انکه عطار بگويد !!:thanks:

Roda

New member
صرفا جهت اطلاع
دوستان جسارت منو ببخشید
من فک نمیکنم این تاپیک مکان مناسبی واسه رجز خونی و کل کل و مشاجره باشه ، لطفا رعایت کنید

:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

226

New member

سلام دوست گرامی و پر انگیزه . احسنت بر شما و احسنت بر همت و انگیزه شما.
بنده اطلاعی نداشتم که رتبه 1 سال آینده از آن شماست وگرنه ابراز امیدواری برای دیگر دوستان نمی کردم . جسارت بنده رو نادیده بگیرید هر چند ایشون ( نازنین خانوم ) هم مدتیست که خوب دارن تلاش می کنند .
از اینکه رقابت و انگیزه علمیتون رو با عشق همراه و توام کردید تحسینتون می کنم . با انگیزه ای که در شما می بینم مطمین هستم جزو رتبه های برتر شما هم خواهین بود و میتونید موانع آیندتون رو با قدرت از همین راه پشت سر بگذارید.
شخصا و قلبا برای شما و همسر آیندتون آرزوی سلامت و موفقیت و خوشبختی دارم .

love virology

New member
میگن جواب ی سری خاموشیست ...!!!منم با همین استدلال سکوت میکنم .

پاسخ اخر بنده در رابطه با دوستان خودم انقدر بهشون افتخار میکنم که از دانشگاه کوجیک بدون ج ز ک ل اس بهترین جا قبول شدند که همون دانشگاه تهرانیا در حسرتشند امسالم بیو بالینی و بیوتک دوباره قبولی میدیم رتبه 9 و 3 و 5 وزارت علوم داشتیم / من نه در صدد عصبانیت کسی هستم نه چیزی / همه چیز واضح و روشن در رابطه این رشته پس نیازی به سخن بنده یا کسی دیگه نیست / روز گار خوش

baran-

New member
چرا اینجا هر چند وقت یه بار باید یه دعوای درست وحسابی بشه!!!!!
قراره همو کمک کنیم...
اینجا یه محیط فرهنگیه مثلا....
اخه چه وضعیه؟؟
چرا هرکی اصرار داره بگه من درست میگم؟؟
یه درصد هم احتمال بدید شاید اطلاعاتتون 100 درصد نیست....
به خدا سعه ی صدر هم خوب چیزیه....
همه اصرار دارن بگن"من"درست میگم!!!
تا وقتی اینقدر"من"،"من"،داریم به هیج کجا نمی رسیم...
(روی سخنم با شخص خاصی نیست،واقعا اعصابم خورد شد)

marynas

New member
من یچیز بگم و برم بقیه امتحان فردامو بخونم :13:
بنظرم موفق کسیه ک هیچوقت بخاطر حرف دیگران نه هدفش عوض شه نه انگیزش کم شه!باید خودمونو اونقد بالا ببینیم ک حرف بقیه رومون هیچ اثری نداشته باشه وقتی با تحقیق ب ی چیزی رسیدیم ب خودمون اطمینان کنیم و بقیه هرچی گفتن مهم نباشه برامون
ایشالا هممون موفق میشیم :))

• Like

Mohammad gh

New member
من که توصيف بعضی دانشگاهها رو می شنوم بيشتر انگيزه می گيرم بخونم ...والا بخدا وقتی می شنوم متخصص عفونی ,ژنتيک درس می ده يا پاتولوژی ,بيوشيمی درس می ده يا دکترای بيوشيمی فيزيک ,ژنتيک درس می ده می گم يه سال دوباره خوندن برای کنکور بهتر از تلف کردن عمره :smilies-azardl (181 پس زنده باد خودم که امروز 5 ساعت سلولی و 2 ساعت زبان خوندم

بله متاسفانه خیلی از اساتید در رشته ی تخصصی خودشون تدریس نمیکنن
مسئله اینجاس که وزارت خونه یه چارت داره که اولویت تدریس رو نشون میده مثلا اولویت تدرس ژنتیک در درجه اول با یه ژنتیسین هست و اولویت دوم با ایکس و سوم با y... اما انگاری همیشه قحطی اولویت اول تو این کشور حاکمه البته از نظر مسئولین اموزش و روسای دانشگاها

مطمینم اگر شما همینجور به درس خوندن ادامه بدید سال بعد جزو دو سه نفر اول خواهید بود.اگرچه حس میکنم هدفتون فقط 1 هست

انچمنتون جای خورد کردنه اعتما ب نفسه
خب دوست عزیز اینجا همه میخوان رتبه تک و اول بشن
نمیشه که شما بگی من اولم تموم شد و رفت
وقتی ما اعتماد به نفس شمارو تشویق میکنیم که همت و تلاشتون رو ببینیم وگرنه حرف زدن عادی که اسونه
انشالله که اگر رتبه ی تک رقمی میخواید به اندازه ی لازمش تلاش و همت هم بکنید و موفق هم بشید
در ضمن یادتون نره که کنکور یک رقابته...
مطمین هم باشید وقتی بخواید شروع کنید به خوندن همین انجمن بسیار به شما کمک خواهد کرد همونجور که به همه کرده

• Like

226

New member
معاون آموزشی دانشگاه تهران خبر داد
کاهش ظرفیت پذیرش ارشد دانشگاه تهران
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94032715486
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۲
n00092111-b.jpg
معاون آموزشی دانشگاه تهران از کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد خبر داد.

سیدمهدی قمصری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درمورد ظرفیت پذیرش این دانشگاه در مقاطع مختلف اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی، نسبت به سال گذشته افزایش یا کاهش نداشته است، اما ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نسبت به سال گذشته کاهش دارد. در واقع دانشکده‌ها ظرفیت اولیه را به دانشگاه اعلام می کنند و دانشگاه بر اساس معیارهای مختلفی مانند تعداد اعضای هیات علمی،پایان‌نامه‌های در نوبت دفاع و... ظرفیت‌های اعلام شده را در کمیته‌ای که زیر نظر ریاست دانشگاه است بررسی می‌کند و سپس ظرفیت‌ها را به سازمان سنجش اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: دانشگاه امسال ظرفیت اعلامی بخش ها را با حدود 600 نفر کاهش به سازمان سنجش اعلام کرد و در کل انتظار داریم ظرفیت پذیرش در مقطع ارشد کاهش یابد.

معاون آموزشی دانشگاه تهران در ادامه درمورد فرآیند انجام مصاحبه‌ دکتری در این دانشگاه، گفت: مصاحبه‌های دکتری در بسیاری از دانشکده‌ها انجام شده و هنوز هم در جریان است. ظرفیت اعلام شده از سوی دانشگاه حدود 1000 نفر است اما اینکه چه تعدادی برای ثبت‌نام اقدام کنند مشخص نیست، چون برخی از پذیرفته شدگان در نوبت دوم دانشگاه تهران پذیرش می‌شوند و ممکن است این افراد نوبت روزانه دانشگاه دیگری را ترجیح دهند بنابراین نمی‌توان تا ثبت‌نام نهایی آماری ارائه کرد.

آخرین ویرایش:

226

New member
مثل اینکه صدای طبل کاهش ظرفیت ها داره بلند میشه! فقط خدا کنه مثل طبل های واقعی تو خالی باشه !!!:smiliess (13):

آخرین ویرایش:

226

New member
با عرض شرمندگی میزان دقیق مطالعه من در 60 ساعت گذشته 0 دقیقه بله 0 دقیقه بوده.
اینم به خاطر گل روی نازنین خانوم که گفته بودن اگه نمی خونید هم بگید تا موجب تنبه و تنبیه بشه .
امیدوارم تنبیه شده باشم امروز از خجالت خودم در بیام:rolleyessmileyanim:
:smilies-azardl (181

.Nazanin

New member
با عرض شرمندگی میزان دقیق مطالعه من در 60 ساعت گذشته 0 دقیقه بله 0 دقیقه بوده.
اینم به خاطر گل روی نازنین خانوم که گفته بودن اگه نمی خونید هم بگید تا موجب تنبه و تنبیه بشه .
امیدوارم تنبیه شده باشم امروز از خجالت خودم در بیام:rolleyessmileyanim:
:smilies-azardl (181
ممنون انشاا.. از امروز تنبلی تعطيل می شه ...
منم فعلا 3ساعت بيوشيمی خوندم

• Like

226

New member
چه سکوووتی !!
معلومه ماه رمضون همه رو برده...از جمله خودمو.
وای خدا امان از تشنگی . مغز من ویندوزش بالا نمیاد:65d6a5d6s:

The Guy

Well-known member
بچه ها منم شروع کردم به خوندن تکست لودیش. البته واسه دل خودم...

امروز preface...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا