مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فهیمه 1

New member
دوستای عزیز کسی هست که لینک این سه فصل جدید شخصیت رو بزاره ,تا اونایی که کتاب قدیمی رو دارن مجبور نشن بخاطر 3 تا فصل,کتاب جدیدو تهیه کنن.[/quote

سلاااام من از یکی از هم کلاسیام ک برا اولین بار میخاد امسال کنکور بده و تازه کتابارو خریده برا اون 3 فصل پرسیدم گفتش اون 3 فصل حجمشون ک از همه کمتره و حدودا بین 20 تا 30 صفس !!! پس در مقابل بقیه نظریه اونقدرام نمیتونن مهم باشن البتع من فقط حجمشون رو پرسیدم ازش فعلا و ازش خاهش کردم هروقت شرو کرد ب خوندن و خلاصه هاشو نوشت اون 3 فصل رو عکسشو بفرسته بذاریم انجمن

فقط ی چیزی ک ذهنمو درگیر کرده اینه که اصلا از کجا معلوم وزارت بهداشت از کتاب شخصیت جدید سوال بده شاید مث پارسال ک از آسیب فقط دی اس ام 4 بود در حالی ک آزاد و علوم از 5 هم داده بودن شاید اصلا شخصیتم از کتاب قبلیش بده ... نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اتفاقا خود منم به این موضوع فکر کردم که شاید منبع جدیدو امسال معرفی نکنن,ولی خب به قول دوستان کار بهداشت غیر قابل پیش بینیه
بهتر اینه که فعلا هیچ اقدامی واسه خرید کتابای جدید نکنیم,تا 20 روز دیگه احتمالا بهداشت منابع امسالشو معرفی میکنه.اون زمان بهتر میشه تصمیم گرفت

فهیمه 1

New member
سلام خوبین دوستان
بچه ها شما کتاب تست رشد رو ک معرفی کردین دارین دیگه همون ک تستاش از لوراست... شما تستاشو خوب میزنین ؟ من حود کتاب لورارو نخوندم و اگرم میخوندم بازم ب این جاهایی ک ازش تست داده توجه نمیکردم البته خیلی ریز تست داهمناصلا خوب نمیزنمشون ی فصل رشد خوندم باذوق گفتم تستشو بزنم اماداغون زدم ینی درحدی ک از هر 50 تا حداقل 25 تاش غ زدم شما چجوری میزنید؟ شمام ب همین ریزی میخونید تک تک سالهای بچه هارو حفظ میکنید ک چ توانایی دارن ؟ خاهشا جواب بدین خیلی نا امید شدم نمیدونم چجوری باید بخونم
دوستای عزیز میشه اسم کامل این کتاب تستِ رشدو بگین?
و اگه واسه بقیه درسا هم کتاب تست خاصی میشناسید که خوبه بی زحمت معرفی کنید تا تهیه کنیم
موفق باشید.

*سما*

New member
سلام فهیمه جون..:bunnyearsmiley:و از دوست خوبم هنری تشکر میکنم بابت اطلاعی که داد..

فهیمه جون اسم کتاب رشد اینه..مجموعه سوالات چهار گزینه ای روا نشناسی رشد

برگرفته از لورا برگ جلد اول ودوم ترجمه یحی سید محمدی
...موفق باشین دوست جوناااا:riz304:

psychology93

New member
دوستای عزیز کسی هست که لینک این سه فصل جدید شخصیت رو بزاره ,تا اونایی که کتاب قدیمی رو دارن مجبور نشن بخاطر 3 تا فصل,کتاب جدیدو تهیه کنن.[/quote

سلاااام من از یکی از هم کلاسیام ک برا اولین بار میخاد امسال کنکور بده و تازه کتابارو خریده برا اون 3 فصل پرسیدم گفتش اون 3 فصل حجمشون ک از همه کمتره و حدودا بین 20 تا 30 صفس !!! پس در مقابل بقیه نظریه اونقدرام نمیتونن مهم باشن البتع من فقط حجمشون رو پرسیدم ازش فعلا و ازش خاهش کردم هروقت شرو کرد ب خوندن و خلاصه هاشو نوشت اون 3 فصل رو عکسشو بفرسته بذاریم انجمن

فقط ی چیزی ک ذهنمو درگیر کرده اینه که اصلا از کجا معلوم وزارت بهداشت از کتاب شخصیت جدید سوال بده شاید مث پارسال ک از آسیب فقط دی اس ام 4 بود در حالی ک آزاد و علوم از 5 هم داده بودن شاید اصلا شخصیتم از کتاب قبلیش بده ... نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان
فکر کنم باید تا زمان اعلام منابع از طرف بهداشت صبر کنیم و بعد تصمیم قطعی برای تغییر کتاب رو بگیریم.

فهیمه 1

New member
سلام فهیمه جون..:bunnyearsmiley:و از دوست خوبم هنری تشکر میکنم بابت اطلاعی که داد..

فهیمه جون اسم کتاب رشد اینه..مجموعه سوالات چهار گزینه ای روا نشناسی رشد

برگرفته از لورا برگ جلد اول ودوم ترجمه یحی سید محمدی
...موفق باشین دوست جوناااا:riz304:
ممنون سما جون
ان شاالله شما هم موفق باشی .

rawy

New member

اگه نگاهی به منابع اعلام شده وزارت بهداشت بندازیم, مشخصه که هر سال آخرین ویرایش منبع مورد نظر اعلام شده, و کاپلان دکتر رضاعی که برای وزرات بهداشت رفرنس محسوب می شه اخیرا چاپ شده

دوست عزیز اتفاقا خود منم به این موضوع فکر کردم که شاید منبع جدیدو امسال معرفی نکنن,ولی خب به قول دوستان کار بهداشت غیر قابل پیش بینیه
بهتر اینه که فعلا هیچ اقدامی واسه خرید کتابای جدید نکنیم,تا 20 روز دیگه احتمالا بهداشت منابع امسالشو معرفی میکنه.اون زمان بهتر میشه تصمیم گرفت

تا 20 روز دیگه منابع اعلام می شه؟؟؟ امسال رو نمی دونم اما معمولا اواخر یا اواسط زمستون منابع اعلام شده

فهیمه 1

New member
اگه نگاهی به منابع اعلام شده وزارت بهداشت بندازیم, مشخصه که هر سال آخرین ویرایش منبع مورد نظر اعلام شده, و کاپلان دکتر رضاعی که برای وزرات بهداشت رفرنس محسوب می شه اخیرا چاپ شده

تا 20 روز دیگه منابع اعلام می شه؟؟؟ امسال رو نمی دونم اما معمولا اواخر یا اواسط زمستون منابع اعلام شده
من از مشاوران یکی از موسسات شنیدم که میگفت تا اواسط یا اواخر اذر احتمالا منابع رو معرفی میکنن.
وزارت علوم که 16 یا 17 اعلام میکنه.
خدا کنه بهداشتم این منابع شاهکارشو زودتر اعلام کنه.

rawy

New member

من از مشاوران یکی از موسسات شنیدم که میگفت تا اواسط یا اواخر اذر احتمالا منابع رو معرفی میکنن.
وزارت علوم که 16 یا 17 اعلام میکنه.
خدا کنه بهداشتم این منابع شاهکارشو زودتر اعلام کنه.

منابع بهداشت منظورشون بود؟ عجیبه, شاید حافظه من درست یاری نمی کنه, ولی اینکه تو زمستون اعلام می شه رو تا درصد خیلی بالایی مطمئنم, قبلا اواخرش بود پارسال فکر می کنم بهمن اعلام شد
وزارت علوم مگه منبع اعلام می کنه؟؟؟؟؟؟؟ :shocked:

seyyed reza

New member
سلام دوستان؛
لطفا این صفحات رو مطالعه بفرمایید البته با تامل.
صفحه اول

صفحه دوم

صفحه سوم

صفحه چهارم

صفحه پنجم

صفحه ششم

صفحه هفتم
صفحه هشتم

صفحه نهم

صفحه دهم

صفحه یازدهم

اصلا کل این سایت رو ملاحظه بفرمایید.
چه خبره واقعا؟؟ چرا این همه بلا تکلیفی و با چشم بسته پیش رفتن در حد ملی؟؟

آخرین ویرایش:

seyyed reza

New member
راستی من سعی میکنم تا چند روز آینده عکس فصل های تغییر یافته کتاب نظریه های شخصیت رو بذارم تو انجمن.

فهیمه 1

New member
منابع بهداشت منظورشون بود؟ عجیبه, شاید حافظه من درست یاری نمی کنه, ولی اینکه تو زمستون اعلام می شه رو تا درصد خیلی بالایی مطمئنم, قبلا اواخرش بود پارسال فکر می کنم بهمن اعلام شد
وزارت علوم مگه منبع اعلام می کنه؟؟؟؟؟؟؟ :shocked:

شاید ایشون اشتباه کرده باشن و به قول شما تو زمستون طبق هرسال اعلام بشه,وشایدم چون امسال هم مثه پارسال کنکور تو اردیبهشت (زودتر از سالهای قبل) برگزار میشه به همین خاطر منابع رو زودتر اعلام کنن.
واسه علوم هم منابع اعلام میکنن.تو یکی از همین سایتا خونده بودم که 17 و 18 همزمان با ثبت نام ,منابع علوم هم اعلام میشه

henri

New member
اصلا کنکور علومی در کار هست آیا؟ اگه بالینی رو فقط بهداشت بگیره اوضاع چجوری میشه من خیلی میترسم با این شرایطم

seyyed reza

New member
اصلا کنکور علومی در کار هست آیا؟ اگه بالینی رو فقط بهداشت بگیره اوضاع چجوری میشه من خیلی میترسم با این شرایطم

دوست عزیز قصد من از قرار دادن اون صفحات تو انجمن به هیچ عنوان وارد کردن استرس مضاعف به شما و بقیه عزیزان نبود. ضمنا شما با 99 درصد اطمینان مطمئن باشید که اگر هم بخواد تغییراتی در شیوه جذب دانشجو صورت بگیره قطعا به این زودی ها و با این سرعت نخواهد بود.دراین روزها و بهتره بگیم در این روز های بسیار ارزشمند بهترین و سازنده ترین کار درس خواندن و تسلط بر مطالب کتب درسی است و بس. خلاصه خیرو برکت فراوان در انتظار همه ماست اگر ناامید نشیم و به درسامون برسیم و در یک جمله: دل به یارده، سربه کار نه ، به پیش تا پیروزی. یا حق....

mosaffa7

New member
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
چاله بکنید.
باران خواهد آمد.

ارادتمند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

rawy

New member
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
چاله بکنید.
باران خواهد آمد.

ارادتمند

به به سلااااااااام, منور فرمودید جناب پرفسورباوفا, :rose: حالتون خوبه؟ کارها رو به راهه؟ جمله عالی و پر انرژی ای بود واقعا لذت بردم, ممنووووووووووووون
کاش بقیه ی دوستای قدیم هم مثل شما معرفت به خرج بدند و سری بزنند, فقط منم که همچنان سنگر رو حفظ کردم, راوی هستم یک ... :dadad4:
دوستان جناب مصفا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی هستند (وزارت بهداشت البته) اگر سوالی دارید از حضورشون استفاده کنید

mosaffa7

New member
سلام راوی عزیز
احوال شریف؟ خوبید شما؟
ممنون...خدا رو شکر...بنده هم خوبم
ممنون از نظر لطف شما... محبت های شما رو از گوشه و کنار و از دوستان قدیمی دریافت می کنیم و از این بابت سپاسگزارم.
باید ببخشید دیگه... مدت زمان مدیدی بود که به اینجا سر نزده بودم، واقعا دیشب که اومدم تجدید خاطره ای شد... راستی از جناب هنری هم معذرت خواهی می کنم که چند ماه پیش یه سوال پرسیده بودن و من چون مراجعه ای نداشتم دیشب تازه سوالشون رو دیدم.
و انتها؛ بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ می زند، رونده باش / امید هیچ معجزی ز مرده نیست، زنده باش...
شاد باشید.

amirali1

New member
قبولی کنکور روانشناسی بالینی بهداشت تضمینی..... پیام بدید .....برنامه . نکات مهم طراحان سوال . تقویت دروس موثر

seyyed reza

New member
ضمن عرض سلام به آقای مصفا و دیگر عزیزان، چند تا سوال آمار هست که نظرتون رو بهشون جلب می کنم:

1. دو طبقه اول توزیعی که دامنه تغییرات ان 50 است مطابق جدول زیر می باشند. تعداد طیقات این توزیع کدام است؟ 15-10
16-21

الف.8 ب. 6 ج. 10 د.5

2.در نمونه ای از 17 دانش اموز معلوم شده است که 7 دختر و 5 پسر دارای هیچ مشکل ژنتیکی نیستند، این داده ها را چگونه می توانیم خلاصه کنیم؟

الف.جدولی یک طرفه ب. جدولی دوطرفه ج.نموداری پیوسته د. نموداری ستونی

3.جایگزین مناسب برای نمودار هیستوگرام کدام است؟

الف.ستونی ب.ساقه وبرگ ج.دایره ای د. نمودار پراکنش

جواب ها:
سوال اول رو کتاب گزینه ج نوشته اما من فکر میکنم درستش گزینه الف باشه.
سوال دوم رو کتاب گزینه د نوشته اما من فکر می کنم درستش گزینه ب باشه.
سوال سوم رو مدرسان نوشته نمودار ستونی ولی آمار زیستی دکتر یوسفی و دکتر محبوب اهری نوشته ساقه برگ. نظرتون رو بگین لطفا..

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا