مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

psychology93

New member
سلام
این تاپیک تندیس خلوت ترین تاپیکو ب خودش اختصاص داده[emoji4] [emoji3]

NaaNa

New member
سلام دوستان امیدوارم سلامت و شاد باشید و درس هاتون خوب پیش بره.
اوضاع چطوره بچه ها؟من خیلی خیلی کند پیش میرم خیییییییییلی کند یه روز میخونم و یه روز نمیخونم دلم میخواد خودمو خفه کنم:13:
یکی بیاد منو دعوا کنه لطفا :sadsmiley:
راستی من چند روزه شروع کردم برای اولین بار تافل رو میخونم هنوز درس یک هستم.(Big Surprise!!!!!)
فقط خواستم یه نکته ای در مورد تافل بگم حتما فصل 4 و 5 کتاب رو یه نگاه بندازید که ریشه و پیشوند و پسوند ها رو اورده که خیلی کاربردی و مهم هستن این نکته رو یاداوری کردم چون اکثرا میبینم بچه ها از فصل 6 که درس 1 لغات هستش شروع میکنن.اگرم خودتون خوندینش خیلی خوبه و فکر کنم من فقط وقتتون رو گرفتم:riz513:
راستی اگر 5 فصل اول رو خونده باشید میدونید که توی هر فصل تاکید زیادی کرده که فلش کارت درست کنید و لغات رو با فلش کارت بخونید اینو گفتم چون یه دوستی که زبان پارسال رو 100 زده بود میگفتن استفاده از فلش کارت وقت تلف کردنه!!!!!

rawy

New member
سلام دوستان امیدوارم سلامت و شاد باشید و درس هاتون خوب پیش بره.
اوضاع چطوره بچه ها؟من خیلی خیلی کند پیش میرم خیییییییییلی کند یه روز میخونم و یه روز نمیخونم دلم میخواد خودمو خفه کنم
یکی بیاد منو دعوا کنه لطفا
راستی من چند روزه شروع کردم برای اولین بار تافل رو میخونم هنوز درس یک هستم.(Big Surprise!!!!!)
فقط خواستم یه نکته ای در مورد تافل بگم حتما فصل 4 و 5 کتاب رو یه نگاه بندازید که ریشه و پیشوند و پسوند ها رو اورده که خیلی کاربردی و مهم هستن این نکته رو یاداوری کردم چون اکثرا میبینم بچه ها از فصل 6 که درس 1 لغات هستش شروع میکنن.اگرم خودتون خوندینش خیلی خوبه و فکر کنم من فقط وقتتون رو گرفتم
راستی اگر 5 فصل اول رو خونده باشید میدونید که توی هر فصل تاکید زیادی کرده که فلش کارت درست کنید و لغات رو با فلش کارت بخونید اینو گفتم چون یه دوستی که زبان پارسال رو 100 زده بود میگفتن استفاده از فلش کارت وقت تلف کردنه!!!!!

نانااااااااااااااااااااااااااااااااا, درررررررررررررسسسسسسس بخووووووووووووووون ببییییییییییییینم :mad_majidonline::13::smiliess (2)::p7977cujr38iyymsu8:
آفرین که شروع کردی, آدمای موفق می گن هر کاری شروعش سخته, سعی کن هر روز یه ذره هم که شده پیشرفت داشته باشی
برای نکاتی که لطف کردی و گفتی ازت ممنونم, وقتی لطف می کنی و از زمان خودت صرف می کنی که یه نکته رو به دوستات یادآوری کنی این اسمش گرفتن وقت نیست, محبته
ممنون برای تذکر های مهمی که دادی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NaaNa

rawy

New member
سلام دوستان
یک خبر نسبتا تازه, اینکه سه فصل از کتاب نظریه های شخصیت فیست تغییر کرده و همینطور ترتیب فصول و پژوهش های مربوط آخر هر فصل (من صرفا از روی فهرست چک کردم و در قسمت های دیگه کتاب هیچ گونه تغییری ایجاد نشده)

فصل یک تا هفت دقیقا به همون صورت هست (فقط پژوهش های مربوط آخر هر فصل تغییر داره)
فصل هشت >>> اریکسون

بخش سوم : نظریه های انسان گرا
فصل نه >>> مزلو
فصل ده >>> راجرز
فصل یازده >>> روانشناسی وجودی می

بخش چهارم: نظریه های آمادگی
فصل دوازده >>> آلپورت
فصل سیزده >>> نظریه ی صفت پنج عاملی مک کری و کاستا

بخش پنجم: نظریه های زیستی تکامی
فصل چهارده >>> نظریه ی عاملی زیستی آیزنک
فصل پانزده >>> نظریه ی تکاملی شخصیت

بخش ششم: نظریه های یادگیری شناختی
فصل شانزده: اسکینر
فصل هفده: بندورا (تیترهای این فصل کمی جا به جا شده)
فصل هجده: راتر و میشل
فصل نوزده: کلی
فصل بیست: سالیوان

آخرین ویرایش:

*سما*

New member
سلام دوستان
یک خبر نسبتا تازه, اینکه سه فصل از کتاب نظریه های شخصیت فیست تغییر کرده و همینطور ترتیب فصول و پژوهش های مربوط آخر هر فصل (من صرفا از روی فهرست چک کردم و در قسمت های دیگه کتاب هیچ گونه تغییری ایجاد نشده)

فصل یک تا هفت دقیقا به همون صورت هست (فقط پژوهش های مربوط آخر هر فصل تغییر داره)
فصل هشت >>> اریکسون

فصل نه >>> مزلو
فصل ده >>> راجرز

فصل دوازده >>> آلپورت

سلام راوی عزیز..ممنون از اطلاعاتی که میدی..:bunnyearsmiley:یعنی باید یه کتاب جدید گرفت؟کتابی که من دارم هجده فصل هستش:smiliess (12):

rawy

New member
سلام راوی عزیز..ممنون از اطلاعاتی که میدی..:bunnyearsmiley:یعنی باید یه کتاب جدید گرفت؟کتابی که من دارم هجده فصل هستش:smiliess (12):

سلام سماجون, خواهش می کنم, تغییرات جزیی هست به جز سه فصل که تغییر اساسی داره و به هر حال باید مطالعه بشند
اگه کتابی که دارید رو نخوندید به نظرم بهتره کتاب جدید رو بگیرید, من کتابم کلی نکته و نوشته داره خیلی سخته برام دوباره بخوام از روی کتاب جدید بخونم, آخه این چه کاریه سه تا فصل تغییر می دن که صرفا مجبور بشی برای کتاب جدید هزینه کنی
:smiliess (2)::mad_majidonline:

zahraba

New member
سلام دوستان
امیدوارم که اوضاع درس خوندنتون مثل من نباشه، و تند تند کتاب ها رو تموم کنید و برید جلو
نمایشگاه تحصصی کتاب های دانشگاهی از23 آبان برگزار میشه،به دانشجوها بن خرید کتاب میدن...گفتم اطلاع رسانی کنم شاید بخواید کتاب بخرید
اینم آدرس سایت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

psychology93

New member
سلام دوستان

فصل هشت >>> اریکسون

فصل نه >>> مزلو
فصل ده >>> راجرز

فصل دوازده >>> آلپورت

سلام
از این فصلایی ک تغییر کرده ای وجود نداره ک همونو بگیرم و باکتاب قدیمی تطبیق بدیم.
بابا چقد باید منابع رو تغییر بدیم افتاب پرست شدیما[emoji3] [emoji3]

rawy

New member
سلام
از این فصلایی ک تغییر کرده ای وجود نداره ک همونو بگیرم و باکتاب قدیمی تطبیق بدیم.
بابا چقد باید منابع رو تغییر بدیم افتاب پرست شدیما[emoji3] [emoji3]

سلام, اگر هم باشه من اطلاع ندارم
اگه می خوای از شر تغییر منابع راحت بشی چاره ای نداری جز اینکه امسال قبول بشی :a2d3:

balzak

New member
سلام دوستان

فصل هشت >>> اریکسون

فصل نه >>> مزلو
فصل ده >>> راجرز

فصل دوازده >>> آلپورت

خیلی ممون راوی که اطلاع رسانی کردی.
دیگه کم کم همه کتابا دان عوض میشنااا.هی خدااااا.
این یعنی زووود باشیم و دیگه درجا نزنیم.امسال هرجوری هست باید قبول شد.انشالاااااااا:p7977cujr38iyymsu8::bunnyearsmiley:

crazy 4 u

New member
واقعا ممنون راوی جوون ، ان شاالله قبول میشیم :heart:

کاش کتابای دیگه تغییری نداشته باشن...

crazy 4 u

New member
راستی دوستان من کتاب لزگیم براسال92هستش، کسی تغییراتشو تاحالا مقایسه کرده اگه بگین ممنون میشم

rawy

New member
راستی دوستان من کتاب لزگیم براسال92هستش، کسی تغییراتشو تاحالا مقایسه کرده اگه بگین ممنون میشم

واقعا ممنون راوی جوون ، ان شاالله قبول میشیم :heart:

کاش کتابای دیگه تغییری نداشته باشن...

نه عزیزم بقیه ی کتابها تغییری نداشته, اگر منابع رو تغییر ندن تغییراتی که باهاشون مواجه هستیم همیناست

کتاب لزگی به عنوان منبع از طرف سنجش پزشکی اعلام نشده, منتها توصیه ی اول هست برای بالا بردن مهارت زبان, بنابراین اگر تغییری هم داشته باشه مسئله ای ایجاد نمی کنه
و تا جایی که من اطلاع دارم تغییری که داشته شامل اضافه کردن کنکورهای سالهای گذشته است

فهیمه 1

New member
سلام بچه ها.تغییرات تو همین 3 تا فصل فقط? یا کل کتاب تغییر کرده?
یعنی بخاطر این 3 تا فصل دوباره باید بریم کتاب جدید بخریم!!!!!!!:5::5:

henri

New member
مرسی راوی جان بابت اطلاعت ... شانس منو من تازه کتاب فیستمو بردم دادم سیمی کردم و کلی ذوق داشتم حالا عوض شده!!!! من ب خاطر سیمیم ک کردم نمیرم کتاب جدید بخرم باید پولامو جمع کنم برا کاپلاناااااااا خخخخخخخخخ راستی پژوهش های اخر فصل مهم بود من تا حالا نخونده بودمشون ؟؟؟؟

henri

New member
کاش تغییرات اعمال شده رو یا زودتر بگن یا بذارن برا کنکور سال بعد میترسم کتابا پشت سر هم تغییر کنن :sadsmiley::shocked::1dco2x0p1lilzhf

فهیمه 1

New member
دوستای عزیز کسی هست که لینک این سه فصل جدید شخصیت رو بزاره ,تا اونایی که کتاب قدیمی رو دارن مجبور نشن بخاطر 3 تا فصل,کتاب جدیدو تهیه کنن.

henri

New member
دوستای عزیز کسی هست که لینک این سه فصل جدید شخصیت رو بزاره ,تا اونایی که کتاب قدیمی رو دارن مجبور نشن بخاطر 3 تا فصل,کتاب جدیدو تهیه کنن.[/quote

سلاااام من از یکی از هم کلاسیام ک برا اولین بار میخاد امسال کنکور بده و تازه کتابارو خریده برا اون 3 فصل پرسیدم گفتش اون 3 فصل حجمشون ک از همه کمتره و حدودا بین 20 تا 30 صفس !!! پس در مقابل بقیه نظریه اونقدرام نمیتونن مهم باشن البتع من فقط حجمشون رو پرسیدم ازش فعلا و ازش خاهش کردم هروقت شرو کرد ب خوندن و خلاصه هاشو نوشت اون 3 فصل رو عکسشو بفرسته بذاریم انجمن

فقط ی چیزی ک ذهنمو درگیر کرده اینه که اصلا از کجا معلوم وزارت بهداشت از کتاب شخصیت جدید سوال بده شاید مث پارسال ک از آسیب فقط دی اس ام 4 بود در حالی ک آزاد و علوم از 5 هم داده بودن شاید اصلا شخصیتم از کتاب قبلیش بده ... نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا