مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
سلام دوستان...همگی خسته نباشید...درساچطورپیش میرن؟
من که خداروشکرخوب دارم میخونم امیدوارم بتونم تا اخرش همین جورپیش برم.
البته ازامار وروش تحقیق فعلا گریزانم.

سلاااااام ، خدا رو شکر که خوب پیش میری.
من هنوز برنامم تثبیت نشده ، یه روز خوب میخونم و دو روز نمیخونم، خخخخخخخخخخخخ

seeta

New member
راستش من یه مشکلی واسم پیش اومد نتونستم......صفر صفرم
بچه ها امیدی هست به نظرتون؟کسی هست منو دلداری بده؟!:sadsmiley:
چرا اینجا اینقد سوت و کوره بچه های انجمن پارسال خیلی اکتیو بودن آدم دلش میخواست همش درس بخونه!!!!

ایشالله که مشکلت هرچی که هست زودترحل بشه،اگه منظورت ازامید واسه درس خوندنه،هنوزکه خیلی فرصت هست اصلا خیلی از بچه ها هنوز شروع نکردن به خوندن،مهم کیفیت درس
خوندنه ازحالا که نمیشه ناامیدشداستارت خوندن روباهردرسی که دوس داری بزن.درضمن دوست خوبم مشکلات جزو لاینفک زندگین،نبایدمانع از رسیدن به اهداف بشن.

- - - Updated - - -

چرا اینجا اینقد سوت و کوره بچه های انجمن پارسال خیلی اکتیو بودن آدم دلش میخواست همش درس بخونه!!!!

ایشالله که مشکلت هرچی که هست زودترحل بشه،اگه منظورت ازامید واسه درس خوندنه،هنوزکه خیلی فرصت هست اصلا خیلی از بچه ها هنوز شروع نکردن به خوندن،مهم کیفیت درس
خوندنه ازحالا که نمیشه ناامیدشداستارت خوندن روباهردرسی که دوس داری بزن.درضمن دوست خوبم مشکلات جزو لاینفک زندگین،نبایدمانع از رسیدن به اهداف بشن.

marzieh88

New member

ترانه جان واسه این حرف الان خیییییییییییییییییلی زوده ، به قول آقا پیام اکثرا هنوز شروع هم نکردن ،
تجربه ای که من پارسال کسب کردم نشونم میده که اگه فقط روزاییکه ناامید میشدم دست از مطالعه برنمیداشتم شاید الان تو ردیف قبولی ها بودم ،
فقط درس بخون و خوشبینانه پیش برو و از همه مهمتر اینکه از مطالعه ات لذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذت ببر:bunnyearsmiley:

seeta

New member
سلاااااام ، خدا رو شکر که خوب پیش میری.
من هنوز برنامم تثبیت نشده ، یه روز خوب میخونم و دو روز نمیخونم، خخخخخخخخخخخخ

مرسی،سعی کن یه برنامه پیوسته داشته باشی که نتیجه خوبی بگیری.

taraane

New member
ترانه جان واسه این حرف الان خیییییییییییییییییلی زوده ، به قول آقا پیام اکثرا هنوز شروع هم نکردن ،
تجربه ای که من پارسال کسب کردم نشونم میده که اگه فقط روزاییکه ناامید میشدم دست از مطالعه برنمیداشتم شاید الان تو ردیف قبولی ها بودم ،
فقط درس بخون و خوشبینانه پیش برو و از همه مهمتر اینکه از مطالعه ات لذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذت ببر:bunnyearsmiley:

ممنون عزیزم..انشاا.. امسال حتما قبولی

taraane

New member

- - - Updated - - -

مرسی سیتا جون.......

taraane

New member
راووووی جون کجایی؟؟؟میشه امسالم با ما باشی...شروع کنی...حتما قبولی، خیلی از بقیه جلوتری ...درصات خیلی خوب بود...یکم دیگه زحمت میخواد...نا امید نشی یه وقت...انستیتو واس شماس..
بچه ها خب یکی یه برنامه ای بریزه
مثلا فلان روز هفته بیایم گزارش بدیم...اصلا یه جوریه اینجا..کی چی خونده؟؟کی چی میخونه....؟؟؟
اینجوری بقیه م که هنوز شروع نکردن انگیزه میگیرن، انگیزه خودتونم دوبرابر میشه...
خیلی سرده اینجا...
مرضیه جون....زهرا...شما تجربتون بیشتره یه قدم بردارید...
ترکیب راووی و مرضیه و و زهرا واسه گرم کردن اینجا عالی میشه....از ما گفتن بود....

crazy 4 u

New member
سلام دوستان
ب نظرم منتظر امید گرفتن از کسی نباشید و از درون روحیه تونو قوی کنید و رو زبانم کار کنید و قلق خودتونو پیدا کنید من خودم خوب کار کرده بودم مشکلم این بود ک برنامه امو هی عوض میکردم و برنامه ی ثابت نداشتم و در نهایت خودمو باور نداشتم تو درس زبان یکی میگفت لغت حفظ نکنید و یکی میگفت من با لغت حفظ کردن موفق شدم یا تودرسا یکی میگفت من فلان کارو کردم و یکی دیگه روش اون یکی رو نقض میکرد... پس سعی کنید خودتون روش خودتونو پیدا کنید و یه وقتهایی رو هم برا مرور اختصاص بدبد و در درس اسیب هم اسامی بیماری ها رو ک میخونید انگلیسیشم یاد بگیرید و حسابی تلاش کنید و موقعی ک دلسرد میشین از بقیه انتظار نداشته باشین و انگیزه ی درونیتون قوی باشه..
یه جسارتی هم به شما بکنم عزیزانم قرار نیست با اومدن بچه های دیگه تواین تاپیک انگیزه بگیرید..خودتون فقط خودتون میتونید به خودتون انگیزه بدین
و یه چیزه دیگه دوستانم رقیب اصلی شما فقط و فقط خودتونید...
مشکلات برا همه هست من افرادی رو میشناسم ک تواوج مشکلات درس خوندنو موفق شدن
راستی بچه ها سعی کیند زیاد ب تاپیک و اینترنت وابسته نشین
برا زبانم روش تیک 8 هم مفیده...
درنهایت برا همگیتون آرزوی موفقیت دارم
میدونم همه ی اینارو میدونید ولی یه بارم یاد آوری کردم
راستی دووستان اگه از اول دقیق بخونید و یه خلاصه مثلن یا حاشیه نویسی یا مطالب مهمو های لایت کنید یا هر روشی ک براش دارین رو اجرا کنید قطعن موفق میشید ان شاالله:rose:
و یه پیشنهاد موقعی ک دیدین از درس دلسرد شدین قران بخونید من اون روزهایی ک قبل ازمطالعه قران میخوندم کششم خیلی زیاد بود

crazy 4 u

New member
راستی دورران دلسردی برا همه هست اون موقعه ها سعی کنید اون درسایی رو ک اسونه رو بخونید یا هر روشی رو ک میتونین ب کارببرید فقط یه پیشنهادم اینه ک از برنامه ای ک دارین تو دوران دلسردی جدا نشین

از تمام توانتون استفاده بکنید ک بعدن پشیمون نشین

:riz304::riz304::heart:

seeta

New member
راستی دورران دلسردی برا همه هست اون موقعه ها سعی کنید اون درسایی رو ک اسونه رو بخونید یا هر روشی رو ک میتونین ب کارببرید فقط یه پیشنهادم اینه ک از برنامه ای ک دارین تو دوران دلسردی جدا نشین

یه دنیاسپاس ،حرفاتون بوی امیدوانگیزه میدن.

rawy

New member
راووووی جون کجایی؟؟؟میشه امسالم با ما باشی...شروع کنی...حتما قبولی، خیلی از بقیه جلوتری ...درصات خیلی خوب بود...یکم دیگه زحمت میخواد...نا امید نشی یه وقت...انستیتو واس شماس..
مثلا فلان روز هفته بیایم گزارش بدیم...اصلا یه جوریه اینجا..کی چی خونده؟؟کی چی میخونه....؟؟؟
خیلی سرده اینجا...
ترکیب راووی و مرضیه و و زهرا واسه گرم کردن اینجا عالی میشه....از ما گفتن بود....

ممنون ترانه جان از انرژی مثبتی که بهم دادی, من کنکوری نمی خونم عزیزم, ولی اگه امری داشتید که از دستم بربیاد درخدمتم

با نظر crazy 4 u عزیز کاملا موافقم, و ممنونم ازش که تجربیاتش رو با ما شریک شد :rose:

روزهای آخر نزدیک به کنکور یادمه اینجا پرنده پر نمی زد, فدای عزیز, به تنهایی تست های مختلف گذاشت و کم کم ماهم بهش پیوستیم و جو دوستانه تر شد, می خوام بگم همه چی بستگی به خودتون داره, منتظر کسی نباشید, برای قبولی کنکور نیازی نیست که اینجا فعال باشه اما اگه ازش انرژی می گیرید یه فضایی هست که در اختیارمون گذاشتند, خودتون مطلب بذارید و قطعا یکی دیگه از دوستان که بیاد و بخونه چندتا نکته هم اون می گه و همینطور این جو فعال می شه.

پیشنهاد من اینه که در مورد یک نکته بحث و مشورت کنید, با این روش خیلیییییییییی خوب اون نکته تو ذهن می مونه, وقتی با سوالی درگیر می شیم یا وقتی سعی می کنیم جواب سوال کسی رو بدیم خودمون خیلی بهتر یاد می گیریم

برای همتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اواخر این هفته دوستایی که این روزها رو با استرس گذروندند خوشحال ببینم :rose:

taraane

New member
سلام دوستان
ب نظرم منتظر امید گرفتن از کسی نباشید و از درون روحیه تونو قوی کنید و رو زبانم کار کنید و قلق خودتونو پیدا کنید من خودم خوب کار کرده بودم مشکلم این بود ک برنامه امو هی عوض میکردم و برنامه ی ثابت نداشتم و در نهایت خودمو باور نداشتم تو درس زبان یکی میگفت لغت حفظ نکنید و یکی میگفت من با لغت حفظ کردن موفق شدم یا تودرسا یکی میگفت من فلان کارو کردم و یکی دیگه روش اون یکی رو نقض میکرد... پس سعی کنید خودتون روش خودتونو پیدا کنید و یه وقتهایی رو هم برا مرور اختصاص بدبد و در درس اسیب هم اسامی بیماری ها رو ک میخونید انگلیسیشم یاد بگیرید و حسابی تلاش کنید و موقعی ک دلسرد میشین از بقیه انتظار نداشته باشین و انگیزه ی درونیتون قوی باشه..
یه جسارتی هم به شما بکنم عزیزانم قرار نیست با اومدن بچه های دیگه تواین تاپیک انگیزه بگیرید..خودتون فقط خودتون میتونید به خودتون انگیزه بدین
و یه چیزه دیگه دوستانم رقیب اصلی شما فقط و فقط خودتونید...
مشکلات برا همه هست من افرادی رو میشناسم ک تواوج مشکلات درس خوندنو موفق شدن
راستی بچه ها سعی کیند زیاد ب تاپیک و اینترنت وابسته نشین
برا زبانم روش تیک 8 هم مفیده...
درنهایت برا همگیتون آرزوی موفقیت دارم
میدونم همه ی اینارو میدونید ولی یه بارم یاد آوری کردم
راستی دووستان اگه از اول دقیق بخونید و یه خلاصه مثلن یا حاشیه نویسی یا مطالب مهمو های لایت کنید یا هر روشی ک براش دارین رو اجرا کنید قطعن موفق میشید ان شاالله:rose:
و یه پیشنهاد موقعی ک دیدین از درس دلسرد شدین قران بخونید من اون روزهایی ک قبل ازمطالعه قران میخوندم کششم خیلی زیاد بود

سلام کریزی عزیز...
ممنون از راهنماییت...
منم به خاطر همین گفتم یه روز مشخص رو واسه گزارش دادن و رفع اشکال و سوالایی که داریم مشخص کنیم..چون اینطوری تا اون روز با انگیزه میخونیم و اون ساعتی که میدونیم بچه ها هستن میایم جواب سوالامون رو میگیریم و میریم به تایپیک و اینترنتم وابسته نمیشیم...البته منم اونطور که خودمو شناختم منبع کنترلم درونیه..اما ماهیت تایپیک به اینه که از کنار هم درس خوندن انگیزه و انرژی بگیریم...اگه قراره هرکی واسه خودش بخونه و کاری به کار هم نداشته باشیم پس اینجا واسه چیه...؟؟؟:33:

taraane

New member
ممنون ترانه جان از انرژی مثبتی که بهم دادی, من کنکوری نمی خونم عزیزم, ولی اگه امری داشتید که از دستم بربیاد درخدمتم

با نظر crazy 4 u عزیز کاملا موافقم, و ممنونم ازش که تجربیاتش رو با ما شریک شد :rose:

روزهای آخر نزدیک به کنکور یادمه اینجا پرنده پر نمی زد, فدای عزیز, به تنهایی تست های مختلف گذاشت و کم کم ماهم بهش پیوستیم و جو دوستانه تر شد, می خوام بگم همه چی بستگی به خودتون داره, منتظر کسی نباشید, برای قبولی کنکور نیازی نیست که اینجا فعال باشه اما اگه ازش انرژی می گیرید یه فضایی هست که در اختیارمون گذاشتند, خودتون مطلب بذارید و قطعا یکی دیگه از دوستان که بیاد و بخونه چندتا نکته هم اون می گه و همینطور این جو فعال می شه.

پیشنهاد من اینه که در مورد یک نکته بحث و مشورت کنید, با این روش خیلیییییییییی خوب اون نکته تو ذهن می مونه, وقتی با سوالی درگیر می شیم یا وقتی سعی می کنیم جواب سوال کسی رو بدیم خودمون خیلی بهتر یاد می گیریم

برای همتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اواخر این هفته دوستایی که این روزها رو با استرس گذروندند خوشحال ببینم :rose:

ممنون راووی جون...
انشاا.. ما هم بتونیم تا کنکور اینجا رو گرم نگه داریم و در کنار هم موفق بشیم....

taraane

New member

ممنون عزیزم...
تاثیر گذار بود.....

psychology93

New member
سلام
دوستان نتایج اومده هر کسی قبول شده بهش تبریک میگم لطفا بچه های روانشناسی هم اینجا اعلام حضور کنن و از قبولیشون بگن.

zahramirmohamad

New member
خیلی سرده اینجا...

سلام عزیزم.. من هر نکته ای ک میخونم تو نکات میزارم اینکه چند روز نذاشتم چون نخوندم جمعه ها ساعت 10 هم میتونه برای گزارش و رفع اشکال باشه ;)

henri

New member
سلام دوستان عزیزم ... من مدتی اینجا نیومدم چون واقعا اوضاع روحیم بدجوری بهم ریخته از همه چی ناراضیم اصلا افسردگی گرفتم اساسیییییییییییی با اینکه بعد 2 سال میخاستم خوب برا بهداشت شرو کنم اما حال بدب دارم نمیدونم چرا تابستونم تموم شد من هیچی شرو نکردم و کلا میترسم تصمیای اشتباهی گرفته باشم راستش شما خودتون ی پا استاد شدین منم ب عنوان دوست میخام بپرسم آیا میشه خود روانشناسی مشکلی داشته باشه و بتونه روانشناس شه ؟ شما تا حالا این حس رو تجربه نکردین ک مثلا فلان مشکل رو دارین و خودتون نیاز ب مراجعه ب یک روانشناس دارید ؟مدتیه این فکرا ذهنمو بد درگیر کرده و تا میام درس بخونم میگم نکنه من ک خودم مشکلی دارم چجوری بتونم کمکی کنم یا اصلا اگه برم پیش مشاور میتونم درمان شم و ... ک در مراحل بعدی ک خاستم وارد کار بشم این مسایل تاثیر نذاره و .... از طرفیم من هنو دستم ب هیچی بند نیس و 3 ماهمم از دست دادم و درس نخوندم و استرس کنکور دارم خلاصه کارم شده گریه و گریه ... خسته شدم واقعا اگه کسی فرصت داره راهنماییم کنه ... از اینکه طولانی شد پوزش میطلبم :riz513::sadsmiley:

henri

New member
نتیجه علومم پردیس شیراز قبول شدم رتبم خوب نبود خیلی احتمال زیاد نمیرم شیراز ... پردیس شیراز کسی میدونه اصلا چجوریه ؟ شهریشم گویا خیلیه من نمیدونستم تا ی اطلاعیه خوندم زده بود برا ثبت نام 5 میلیون و 800 بریزید ... شیرازم ب ما دوره خلاصه بعید میدونم برم ولی اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا