مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

NaaNa

New member
فهیمه جان متاسفانه ارتباط ادمین با پیام ها و اوضاع انجمن قطع یا یک طرفه است, من خیلی وقته درخواست کردم کسی رو جایگزین من کنند اهمیتی ندادند
علی رغم اینکه بالا نوشتن مشکل ایمیل رفع شده اما همچنان پابرجاست و دوستان از جمله باشو که از بچه های قدیمی اینجا بود نه با کاربری خودشون می تونن وارد بشند نه با کاربری جدید
جایگزین یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی میخوای ما رو تنها بذاری؟؟:sad::sad:
نکنی این کار رو یه موقع راوی جونم ها!!ما چکار کنیم بدون شما آخه؟؟:sadsmiley::sadsmiley:

فهیمه 1

New member
فهیمه جان متاسفانه ارتباط ادمین با پیام ها و اوضاع انجمن قطع یا یک طرفه است, من خیلی وقته درخواست کردم کسی رو جایگزین من کنند اهمیتی ندادند
علی رغم اینکه بالا نوشتن مشکل ایمیل رفع شده اما همچنان پابرجاست و دوستان از جمله باشو که از بچه های قدیمی اینجا بود نه با کاربری خودشون می تونن وارد بشند نه با کاربری جدید

مرسی راوی جون که پاسخ دادین.
ان شاالله که هر چه زودتر مشکل حل شه و دوستان جدید بتونن عضو شن

rawy

New member
جایگزین یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی میخوای ما رو تنها بذاری؟؟
نکنی این کار رو یه موقع راوی جونم ها!!ما چکار کنیم بدون شما آخه؟؟:

نه نسیم جان هستم :28::dadad4:
منتها انجمن یه مدیر فعال باید داشته باشه که مطلب بزاره و بچه ها رو برای فعالیت به شوق بیاره, من عملا مفید نیستم ولی نه اینکه نیام
(دوستان ببخشید به خاطر اسپم :riz513:)
راستی امضات خیلی خوشگله

NaaNa

New member
نه نسیم جان هستم :28::dadad4:
منتها انجمن یه مدیر فعال باید داشته باشه که مطلب بزاره و بچه ها رو برای فعالیت به شوق بیاره, من عملا مفید نیستم ولی نه اینکه نیام
(دوستان ببخشید به خاطر اسپم :riz513:)
راستی امضات خیلی خوشگله
خب خدا رو شکر ترسوندی منو راوی جان.
در مورد مدیر،به نظرم ما خودمون باید تلاش کنیم که تاپیک رو فعال نگه داریم،مدیر هر چی هم فعالیت کنه تا ما همکاری نکنیم فایده ای نداره.در ضمن شما همیشه لطف میکنین و جواب سوال هامون رو میدین و راهنمایی میکنین و در کل حضورتون تو تاپیک باعث دلگرمیه پس لطفا همیشه باش:28:

zahramirmohamad

New member
سلام دوستان
همونطور ک بچه ها لطف کردند و نوشتن تایم مطالعه ی هر روز رو توصیه کردند تا باعث افزایش زمان مطالعه بشه ب نظر من نوشتن نکات در هر روز هم باعث میشه هر روز بیشتر بخونیم و ب علاوه برای مرور راحت تر باشیم :a2d3:

marzieh88

New member
سلام دوستان
همونطور ک بچه ها لطف کردند و نوشتن تایم مطالعه ی هر روز رو توصیه کردند تا باعث افزایش زمان مطالعه بشه ب نظر من نوشتن نکات در هر روز هم باعث میشه هر روز بیشتر بخونیم و ب علاوه برای مرور راحت تر باشیم :a2d3:

منم فکر میکنم باید همبستگی و هماهنگی مون بیشتر بشه ،
در مورد نکته نویسی پیشنهاد میکنم هرکس که مایله یه کتاب رو به عهده بگیره و مسئول نکته نویسی اون بشه ، اگه موافقید من رشد رو به عهده میگیرم
(چون دارم کتاب به کتاب پیش میرم و از رشد شروع کردم )

zahramirmohamad

New member
منم فکر میکنم باید همبستگی و هماهنگی مون بیشتر بشه ،
در مورد نکته نویسی پیشنهاد میکنم هرکس که مایله یه کتاب رو به عهده بگیره و مسئول نکته نویسی اون بشه ، اگه موافقید من رشد رو به عهده میگیرم
(چون دارم کتاب به کتاب پیش میرم و از رشد شروع کردم )
عالیه عزیزم، من چون همزمان میخونم از همه ی کتاب ها نکته می نویسم :smilies-azardl (113

taraane

New member
مرضیه جون اگه اشتباه نکنم شما رواندرمانی رو بالا زده بودی...
میشه درباره نحوه مطالعت یخورده توضییح بدی...

marzieh88

New member
مرضیه جون اگه اشتباه نکنم شما رواندرمانی رو بالا زده بودی...
میشه درباره نحوه مطالعت یخورده توضییح بدی...
man ravandarmani ro 70 zadam ,
ke madyoon e kholase nevisi am , chekide ye har safhe ro too hashie ye hamoon safhe mineveshtam , vase moroor rahat boodam

zahramirmohamad

New member
سلام دوستان
تو این جمله: برخلاف مردان توزیع سنی اسکیزوفرنی در زنان دو وجهی است.
دو وجهی ب چ معنیه؟
:riz304:

marzieh88

New member
سلام دوستان
تو این جمله: برخلاف مردان توزیع سنی اسکیزوفرنی در زنان دو وجهی است.
دو وجهی ب چ معنیه؟
:riz304:

سلام
بیشترین سن شروع اسکیزوفرنی تو مردا 10تا25 ساله ، و بین خانوما بیشترین سن شروع یک بار بین 25تا35سال و یکبار بالای 40ساله ، به این 2 تا نقطه اوج داشتن اسکیزوفرنی بین خانوما میگن توزیع دو وجهی

zahramirmohamad

New member
سلام
بیشترین سن شروع اسکیزوفرنی تو مردا 10تا25 ساله ، و بین خانوما بیشترین سن شروع یک بار بین 25تا35سال و یکبار بالای 40ساله ، به این 2 تا نقطه اوج داشتن اسکیزوفرنی بین خانوما میگن توزیع دو وجهی

مرسی عسل..:thanks:

*سما*

New member
سلام

سلام دوستان..بله جواب همینه البته من توی کتاب خلاصه روانپزشکی که مترجمش گنجی هست (dsm_5)دیدمش....ممنون مرضیه جون..:riz304:

آخرین ویرایش:

seeta

New member
سلام دوستان...همگی خسته نباشید...درساچطورپیش میرن؟
من که خداروشکرخوب دارم میخونم امیدوارم بتونم تا اخرش همین جورپیش برم.
البته ازامار وروش تحقیق فعلا گریزانم.

taraane

New member
سلام دوستان...همگی خسته نباشید...درساچطورپیش میرن؟
من که خداروشکرخوب دارم میخونم امیدوارم بتونم تا اخرش همین جورپیش برم.
البته ازامار وروش تحقیق فعلا گریزانم.

راستش من یه مشکلی واسم پیش اومد نتونستم......صفر صفرم
بچه ها امیدی هست به نظرتون؟کسی هست منو دلداری بده؟!:sadsmiley:
چرا اینجا اینقد سوت و کوره بچه های انجمن پارسال خیلی اکتیو بودن آدم دلش میخواست همش درس بخونه!!!!

payammarabi

New member
راستش من یه مشکلی واسم پیش اومد نتونستم......صفر صفرم
بچه ها امیدی هست به نظرتون؟کسی هست منو دلداری بده؟!:sadsmiley:
چرا اینجا اینقد سوت و کوره بچه های انجمن پارسال خیلی اکتیو بودن آدم دلش میخواست همش درس بخونه!!!!
چرا که نه. اره هست مهم کیفیت خوندن هستش نه کمیت. خیلی ها هنوز شروع نکردن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا