مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

.se7en

New member
اگر برای یکیش (علوم یا بهداشت) وقت بزاری شک نکن که قبول میشی با یه رتبه خوب،البته این نظر شخصی منه... آخه معمولا وقتی واسه یکیش سرمایه گذاری میکنی برای اون یکیش انرژی نداری دیگه.ولی خوب استثنا هم هست،کسانی هم بودن که تودوتاش رتبه آوردن.بستگی به خودتون داره...
درمورد خلییلی بنده اطلاعی ندارم.ولی برای سنا جامعه آماری حدود400 نفر بود

- - - Updated - - -
درسته،خودم كه بهداشت دوست دارم ولي همه ميكن ريسكه فقط بهداشت بخوني٠٠٠٠(@@)
براي علوم هم بخونيم خيلي ضرر نمي كنيم به نظرم تازه از يك لحاظ خوبه كه تا بهمن حداقل يك دور منابع خونديم بعضي هاش هم كه مشتركه:)) فقط مي مونه زبان يا بايد از الان شروع كنيم كه شايد نرسيم جون براي علوم داريم ميخونيم يا از همون بهمن شروع كنيم كه اميدوارم برسيم:))))

.se7en

New member
یه پیشنهادی که میتونم بهتون بکنم اینه که سعی کنید تمام منابعی که خود وزارت بهداشت اعلام کرده بخونید نه چیز دیگه،چون یه سری سوالات کنکور دقیقا عین متن کتابه!ولی برای آمار میتونید از کتابهای کمکی و تست استفاده کنید که خیلی هم خوب بهتون جواب میده. من خودم برای آمار اصلا منابع اصلی رو نداشتم،چون اصلا شکل کتاب امار زیستی رو میدیدم حالم بد میشد!!!
ممنون،درسته،شما براي امار جي خوندي؟

sara.sharifi

New member
ممنون،درسته،شما براي امار جي خوندي؟
من برای آمار رفتم چند جلسه و احتمال رو کار کردم و تاحدودی روی مطالب کتا آمار زیستی دنیل مسلط شدم.بعدش هم خودم تست های سال قبل علوم و بهداشت رشته ی خودمون رو کار کردم طبق کتاب آماروروش تحقیق داوطلبان رواشناسی انتشارات فرهنگ.

crazy 4 u

New member
سلاممم دوستای خوبم

من ی سوال دارم دارو ها رو تو اسیب چ جوری حفظ کنیم؟؟؟:shocked:

- - - Updated - - -

سلاممم دوستای خوبم

sepideeee

New member
سلاممم دوستای خوبم

- - - Updated - - -

سلاممم دوستای خوبم

تک تک داروها رو که نمی خواد حفظ کنی .. یه سری داروها که تو متن بهش اشاره ی واضح تری شده .. مثل لیتیوم . والپراوات و کاربامازپین واسه اختلال دو قطبی 1 مثلا
یا مثلا داروی ترک الکل ....
من یه جمع بندی یی واسه کاپلان کرده بودم تو یه جدول که کار دوره رو خیلی برام راحت تر کرده بود .که توش همه چیو نوشته بودم برای هر بیماری .. درصد شیوع..طول بیماری .. داروها.. روشهای درمانی .. منطقه ی مغزی آسیب دیده . تفاوت مرد و زن .. کلا همه چی رو راجع به هر بیماری توش نوشته بودم .. به نظرم شما هم اگه یه همچین جدولی درست کنید تو دوره خیلی بهتون کمک می کنه . اگه خواستین بگین نمونشو براتون بزارم

.se7en

New member
من برای آمار رفتم چند جلسه و احتمال رو کار کردم و تاحدودی روی مطالب کتا آمار زیستی دنیل مسلط شدم.بعدش هم خودم تست های سال قبل علوم و بهداشت رشته ی خودمون رو کار کردم طبق کتاب آماروروش تحقیق داوطلبان رواشناسی انتشارات فرهنگ.
مرسي جند درصد زديد تو كنكور؟

- - - Updated - - -

تک تک داروها رو که نمی خواد حفظ کنی .. یه سری داروها که تو متن بهش اشاره ی واضح تری شده .. مثل لیتیوم . والپراوات و کاربامازپین واسه اختلال دو قطبی 1 مثلا
یا مثلا داروی ترک الکل ....
من یه جمع بندی یی واسه کاپلان کرده بودم تو یه جدول که کار دوره رو خیلی برام راحت تر کرده بود .که توش همه چیو نوشته بودم برای هر بیماری .. درصد شیوع..طول بیماری .. داروها.. روشهای درمانی .. منطقه ی مغزی آسیب دیده . تفاوت مرد و زن .. کلا همه چی رو راجع به هر بیماری توش نوشته بودم .. به نظرم شما هم اگه یه همچین جدولی درست کنید تو دوره خیلی بهتون کمک می کنه . اگه خواستین بگین نمونشو براتون بزارم
اكر بزاريد كه عالي ميشه دستتون هم درد نكنه

sepideeee

New member
Photo0302 - Copy.jpg
این جدولیه که درست کردم یه چند تا صفحه اینجوری شده .. اما هر وقت اطلاعات بیماری ها یا داروها رو قاطی می کردم تنها کاری که می کردم این بود که بین هفت یا هشت صفحه جستتجو می کردم نه کل کتاب

crazy 4 u

New member
واقعا ممنون سپیده جون فوق العادس،موفق باشی عزیزم

ی سوال دیگه: Icd-10 هم تو کاپلان جدید عوض شده یا ن؟؟؟

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
واقعا ممنون سپیده جون فوق العادس،موفق باشی عزیزم

ی سوال دیگه: Icd-10 هم تو کاپلان جدید عوض شده یا ن؟؟؟

خواهش می کنم .. ایشاله که شما و همه بچه ها که قصد خوندن دارن هم موفق باشن .. icd ده که اگه عوض بشه یا میشه ای سی دی تجدید نظر شده یا میشه ای سی دی 11 . .. ولی تو همون کاپلان قبلی هم بود نمی خوندیمش

آخرین ویرایش:

adambarfi

New member
سلام منم از امروز همراهیتون می کنم .

سپیده جون خیلی ممنون ... می دونم خودخواهیه اما میشه از تمامی صفحاتت کپیشو اینجا بذاری ... خدا خیرت بده ... خیلی می تونه به ما ها که از صفر داریم شروع می کنیم کمک کنه ... ثواب داره مادر:riz513:

adambarfi

New member
نگفتید بالاخره از چی شروع می کنید به خوندن ؟؟؟

منم زبانم خوب نیست ... باید از صفر شروع کنم

sepideeee

New member
سلام منم از امروز همراهیتون می کنم .

سپیده جون خیلی ممنون ... می دونم خودخواهیه اما میشه از تمامی صفحاتت کپیشو اینجا بذاری ... خدا خیرت بده ... خیلی می تونه به ما ها که از صفر داریم شروع می کنیم کمک کنه ... ثواب داره مادر:riz513:
راستش اینکه همه صفحاتشو بزارم مشکلی واسه من نداره .. ولی این یه جورایی چون دست نوشته ی خودمه اولش که ممکنه بدخط باشه خونده نشه .. بعدشم اینکه یه جاهایی شو یه جوری نوشتم که فقط خودم منظورمو می فهمم :)) بعدشم اینکه من اینارو تو دوره نوشتم اشتباه محضه که قبل از خوندن کتاب بخوای این چیزارو بخونی چون بیشتر گیچ میشی ..

sepideeee

New member
نگفتید بالاخره از چی شروع می کنید به خوندن ؟؟؟

منم زبانم خوب نیست ... باید از صفر شروع کنم

واسه خوندن منتظر بقیه نمون .. تو اگه یه روزم زودتر بخونی یه روز جلویی !! دم کنکور که وقت دوره می رسه ( اینو چون خودم تو دوره وقت کم اوردم میگم) تازه قدر این روزای هدر رفته رو می فهمی
خوب زبانم از صفر شرو کن.. بالاخره چه امروز یا چه یه ماه دیگه باید از اول شرو کنی ..

konjkav

New member
برای معرفی اجمالی خودم:
دانشجوی سال آخر کارشناسی بالینی ام
من از دوستانی که سالهای قبل در ارشد بهداشت رتبه های خوب آوردن سوالاتی کردم و جوابهایی هم شنیدم که به فراخور مباحث، درباره آنها باهم صحبت خواهیم کرد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا