مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
خلاصه روانپزشکى سادوک سادوک, همون کاپلان خودمونه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ کسى اطلاعى درموردکتاب مصاحبه تشخيصى آتمر داره!!!!

henri

New member
سلاااااااام به همه دوستای گلم خوبید؟ نمیدونین چقدر دلم براتون تنگ شده بود ی هفته نتم قطع شده بود الان اومدن درست کردن دارم بال درمیارم زود اومدم اینجا
چ خبرا ؟ اوضاع خ.به ؟
ذوق کردم دیدم دوستای جدیدی بهمون پیوستن به تمامی تازه واردها خوش آمد میگم موفق باشید
:thumbsupsmileyanim:

henri

New member
دارم سکته میکنم منابع رو دیدم همش جدید بود برام چی کلر کنم بخدا اشکم داره درمیاد شما تا حالا اینارو خوندید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من حتی همون شخصیت و روان درمانیشم نخوندم اما برا این جدیدا استرس گرفتم برا آمار 5 تا منبع معرفی کردن شما تا حالا خوندیدشون ؟
توروخدا بگید چیکار کنم علومم از دست رفت بهداشتم اینجوری شد

- - - Updated - - -

منابع کی اعلام شد دقیقا ؟؟؟؟؟؟

henri

New member
چی کار کنم خدایااااااااا؟ جای آمار زیستی این چ کتابایی ک گداشتن ؟ برا فیزیولوژیک چی گذاشتن اخه ؟؟؟؟؟!!!!!!! کلا از زندگیم ناامید شدم

vixen

New member
ميشه منابع رو هم برا من بفرستين...از صبح 500 بار دان كردم نشده

henri

New member
2- در اين آزمون برخلاف سالهای گذشته این موقعيت ایجاد شده است که باتوجه به مدرک کارشناسی )و
یا بالاتر( داوطلب میتواند در دو رشته امتحانی از دو گروه مجزا برای كليه دانشگاههاي پذيرنده آن دو رشته
شرکت نماید.
بچه ها منظورش چیه؟ ینی دیگه از رشته های دیگه هم مث علوم میشه بیان برا مارو بزنن ؟؟ اگه اینجوری باشه ک دیگه بدترم هس

oksana

New member
بچه ها میشه اگه کسی لینک منابع را داره بزاره کجای سایت سنجش پزشکی منابع را اعلام کرده؟

فهیمه 1

New member
بچه ها چقد منابع تغییر کرده?
سادوک سادوک همون کاپلانه?
خدایا چرا بامون اینکارو میکنن اینا.اخه این چه وضعیه

rawy

New member
j9bmsgd3x1jhruvq2c3z.png

oksana

New member
وای آمار:14: یکی دوتاشون آمار پیشرفته هستن همه هم 500 صفحه ای. واسه آسیب شناسی روانی هم مشخص نکرده که کاپلان چه فصل ها یی را شامل میشه. امکان اعتراض به منابع اعلام شده هست؟

oksana

New member
میتونیم یک رشته دیگه هم شرکت کنیم یادمه توی کی از دفترچه ها پارسال نوشته بود چه لیسانس هایی میتونن واسه رشته های مختلف شرکت کنن اما برای روانشناسی را یادم نیست

rawy

New member
خلاصه روانپزشکی همون کاپلان خودمونه
با انتشارات ارجمند تماس گرفتم گفتند کتاب دیگه ای به این اسم نیست

mojnia

New member
6.jpg

7.jpg

. البته ظاهرا رفرنس دو تا از کتاب ها تغییری کرده که باید دقت کنید تو آمار و روش تحقیق قسمت دو و سه و مثلا روانشناسی بالینی یک کتاب دیگه اضافه شده و........

فقط می تونید تو دو گروه آزمون بدین

2.jpg

آخرین ویرایش:

rawy

New member
6.jpg

7.jpg

برای شما نسبت به 93 تغییری نکرده

فقط می تونید تو دو گروه آزمون بدین

سلام
مرسی از لطفتون ولی خوب دقت بفرمایید تغییر کرده لطفا پستتون رو ویرایش کنید که دوستان به اشتباه نیفتند
همین الان بدیهی ترین کتاب روان شناسی مسئله ساز شده!!!

تو کدوم دوگروه می تونیم آزمون بدیم؟؟؟!!!

rawy

New member
ممنون عزیزم. کاپلان خودمون ینی دی اس ام 4؟

کاپلان عزیزم کاپلان
خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک که اسم دوتا نویسنده اش اینه : بنیامین جیمز سادوک و ویرجینیا آلکوت سادوک
برای همین نوشتند, سادوک و سادوک
تا به حال تو هیچ کدوم از منابع اعلام شده از وزارت بهداشت من اسمی از دی اس ام ندیدم!!!!!!!!!! :33:

saharpsych

New member
درسته. منظورم اینه ک کاپلان بر اساس دی اس ام 5 کامل ترجمه نشده و در حال حاضر آخرین ویراست براساس دی اس ام 4. درسته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا