مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
بچه ها جوووووون من دنبال ی کتابی میگردم ک کنکورای بهداشت سال قبل رو داشته باشه با پاسخ تشریحی درست مثل همین کتابایی ک برا علوم هست کنکور چندسال رو داشته باشه و حتما پاسخ تشریحی نوشته باشه آیا برای بهداشتم هست همچین کتابایی ؟ هرچی سرچ میکنم برا روانشناسی اینجور کتابی پیدا نمیکنم تو سایت جامعه نگرم زدم اما برا مارو نزده بود ..... نمونه سوالای کنکور رو دانلود کردم اما جواب تشریحیشون برام مهمه شما کتابی دارید یا میشناسید بگید ؟؟:smiliess (12):

seyyed reza

New member
بچه ها جوووووون من دنبال ی کتابی میگردم ک کنکورای بهداشت سال قبل رو داشته باشه با پاسخ تشریحی درست مثل همین کتابایی ک برا علوم هست کنکور چندسال رو داشته باشه و حتما پاسخ تشریحی نوشته باشه آیا برای بهداشتم هست همچین کتابایی ؟ هرچی سرچ میکنم برا روانشناسی اینجور کتابی پیدا نمیکنم تو سایت جامعه نگرم زدم اما برا مارو نزده بود ..... نمونه سوالای کنکور رو دانلود کردم اما جواب تشریحیشون برام مهمه شما کتابی دارید یا میشناسید بگید ؟؟:smiliess (12):

سلام؛ می تونید از اینجا بخرید.

marzieh88

New member

من شنیدم "ساد" هم داره ولی خودم ندیدم

marzieh88

New member
به نظرم ادامه بدید،این خلاصه ها یه ماهه آخر خیلی جلوتون میندازه.میشه بگید چه کتابهای رو خلاصه میکنید.

مثلا من کاپلان و کری رو خلاصه کردم

بالینی رو از روش درختی(همین سازماندهی تک کلمه ای نمواری رو میگم)استفاده میکنم

و برا مارنات گزینشی فلش کارت.

منم دقیقا همین دوتا رو !!!

masoumeh90

New member
سلام علیکم دوستان
خدا قوت
خسته نباشیییییییییییییییییییییییییین
اوضاع چطوره

marzieh88

New member
الان مثلا وقت قرار هفتگیمونه:21:
سلام معصومه اوضاعمون واضحه دیگه !!!

saharpsych

New member
سلام بر دوستانه جان.
من از امروز شروع کردم به خوندن.
پرقدرت و امیدوار...
خدا بخواد تا تش هستم.
گزارش:فصل 1و2 کری + نصف فصل 1دلاور

omid1369

New member
سلام
منم از امروز شروع کردم و دوست دارم با شما در ارتباط بام که از شما روحیه بگیرم و اگه بتونم بهتون روحیه بدم.امیدوارم امسال هرکی به حق خودش برسه.از امروز گزارش مطالعم رو بهتون میدم.

saharpsych

New member
سلام
منم از امروز شروع کردم و دوست دارم با شما در ارتباط بام که از شما روحیه بگیرم و اگه بتونم بهتون روحیه بدم.امیدوارم امسال هرکی به حق خودش برسه.از امروز گزارش مطالعم رو بهتون میدم.

برات آرزوی موفقیت دارم امید.
امیدوارتر شدم ؛چن وقتی هستن کسایی ک تازه شروع کردن ینی هنوز دیر نشده؛

z85

New member
سلام بچه هایی که قبول شدن لطف میکنید به ماها که تازه شروع کردیم بگین که از هر کتاب کدوم فصل ها مهم تره ؟

taremi.soha

New member
سلام بچه های درسخوان روانشناسی .من عضو جدیدم .منمتازه شروع کردم به درسخواندن.راهنماییم کنید .ممنون:ahi5slcgm04mi8jqqkl

marzieh88

New member
سلام

سلام . خوش امومدی امید.
قرار بر اینه که جمعه ها ساعت 10شب بیایم گزارش هفته رو بدیم
موفق باشی :rolleyessmileyanim:

marzieh88

New member
سلام بر دوستانه جان.
من از امروز شروع کردم به خوندن.
پرقدرت و امیدوار...
خدا بخواد تا تش هستم.
گزارش:فصل 1و2 کری + نصف فصل 1دلاور

سلام سحر جان ، خوش اومدی .
در مورد کتاب تست:
1-مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت-انتشارات خانه فرهنگ
2-مرور جامع آمار زیستی-نشر جامعه نگر(این کتاب خلاصه درسم داره ، همین انتشارات یه کتاب دیگه هم داره که فقط سوالای آمار سالای گذشتس)
3-کتاب2727آزمون دستنامه ی روان پزشکی بالینی کاپلان و سادوک-نشر ارجمند(این فقط واسه درس آسیبه)
4-مجموعه سوالای 4گزینه ای روان شناسی رشد-نشر ارسباران(اینم طبق لورا برکه و طبیعتا فقط واسه درس رشد)
موفق باشی:riz304:

marzieh88

New member
سلام بچه های درسخوان روانشناسی .من عضو جدیدم .منمتازه شروع کردم به درسخواندن.راهنماییم کنید .ممنون:ahi5slcgm04mi8jqqkl

سلام سها جان خوش اومدی
اگه سوال جزوئی بپرسی بهتر میشه جواب داد.
فعلا بگم که واسه حفظ لغت زبان از سایت Simple free learning tools for students and teachers | Quizlet
میتونی استفاده کنی
این تاپیکم سربزن مفیدهhttp://olumpezeshki.ir/thread9786.html
موفق باشی:heart:

fsma

New member
سلام دوستان
منایع اعلام شده به سایت سنجش مراجعه کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

vixen

New member
سلام بر همه دوستان گل و بلبل...من هم تازه شروع کردم ایا دیر شده ؟؟؟؟؟؟؟:21:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا