مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

psychology123

New member
سلام:ad54ad:
چون باید می رفتم بیرون الان اومدم گزارش امروزم رو بدم:smilies-azardl (181

حدود 30 تا کلمه زبان+مرضی کودک

:smiliess (10):

ainazhz

New member
دوستای خوبم اینا توصیه های یکی از دوستانمو بود که البته مشاور ماهان بودن و باهم دوست شدیمو پارسال رتبه 10 علوم و داشتن و بهداشت هم انستیتو میخونن
در مورد کتاب تست و اینا به من این کتابارو معرفی کرده بودن واسه بهداشت که متاسفانه من استفاده نکردم

زبان خیلی خیلی مهمه سعی کن زبانت را قوی کنی
امار هم مهمه، اگر برای سراسری دلاور را خوندی از کتاب روش های آماری و زیستی کاظم شروع کن
برای امار حتما کتاب امار زیستی را بخونگ
مارنات وقت گیره، فقط 10 تا سوال از ازمونهای روانی در کنکور بهداشت میاد و ضریب 1 داره، میتونی برای خوندنش از کتاب تست یا استفاده کنی که هم پوران پژوهش خوبه و هم خلعتبری انتشارات ساد
یک سری کتاب تست بهت معرفی می کنم که کمک کننده است
بالینی: فرهنگی انتشارات پوران پژوهش
مرضی: پارسه و کتاب تست 2121 تست کاپلان انتشارات ارجمند
فیزیولوژیک: روانشناسی فیزیولوژیک علوی

رشد: پوران پژوهش و دوره لورابرک
نظریات شخصیت: خلعتبری انتشارات ساد
نظریات رواندرمانی:خلعتبری انتشارات ساد
ازمونهای روانی: فصل اخر کتاب بالینی پوران پژوهش و ازمونهای روانی خلعتبری انتشارات ساد
روانشناسی عمومی: هر کتاب تستی که دارید / کتاب ازمونهای کامل زمینه روانشناسی هیلگارد انتشارات ارجمند
امار: خلعتبری انتشارات ساد
روش تحقیق: فرجی انتشارات پوران پژوهش. البته چون امسال منبع تغییر کرده بهتره به دو کتاب جدید تسلط داشته باشی
زبان: زبان عمومی ویژه داوطلبان کارشناسی ارشد گروه پزشکی انتشارات جهاد دانشگاهی رضارضازاده/ کتاب لغات ضروری برای تافل / کتاب راهنمای جامع زبان ارشد علوم پزشکی، امیر لزگی نشر جامعه نگر
مجموعه سوالات کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت نشر کتابخانه فرهنگ

taranom92

New member
سلام دوستای گلم من دیروز حدودیک ساعت کاپلان ازخلقی خوندم امروزجبران میکنم

adambarfi

New member
سلام بچه ها من تازه عضو شدم و اصلا تازه اینجا رو پیدا کردم

کارشناسی روانشناسی عمومی دارم و می خوام ارشد بالینی شرکت کنم شما خیلی جلو هستید من تازه امروز تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم ... من خییییییییییلی عقبم یعنی برای امسال قبول میشم ؟:smilies-azardl (181

میشه راهنماییم کنید چی کار کنم چی بخونم ؟؟

راستی من برای وزارت بهداشتم می خوام شرکت کنم در اون رابطه هم می شه کمکم کنید ؟؟؟ منابعو ندارم ... اصلا نمی دونم باید چی کار کنم ....

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
سلام بچه ها من تازه عضو شدم و اصلا تازه اینجا رو پیدا کردم

کارشناسی روانشناسی عمومی دارم و می خوام ارشد بالینی شرکت کنم شما خیلی جلو هستید من تازه امروز تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم ... من خییییییییییلی عقبم یعنی برای امسال قبول میشم ؟:smilies-azardl (181

میشه راهنماییم کنید چی کار کنم چی بخونم ؟؟

راستی من برای وزارت بهداشتم می خوام شرکت کنم در اون رابطه هم می شه کمکم کنید ؟؟؟

من هم مثل شما انسال ميخوام كنكور بدم،نكران نباش به اندازه كافي فرصت داريد.طبق توصيه دوستاني كه امسال قبول شدن بهتره با امار و زبان شروع كني.براي يادكيري زبان بد نيست اكه سري به تابيك بدو بدو لزكي اومده بزني،
موفق باشي

rawy

New member
من منابع بهداشت رو می ذارم تو پست اول صفحه اول ولی علوم رو ندارم
البته دقت کنید که دفترچه 93 هنوز نیومده و این منابع سال 92 هست

adambarfi

New member
بچه ها من می خوام کتاب کاپلانو تهیه کنم نمی دونم یک جلدی هست یا دو جلدی توی منابع مثلا نوشته فصل 36 یا فصل 28 این فصول همه توی یک کتابه یا دو جلد کتاب میشه ممنون میشم بگید

fada19990

New member
بچه ها من می خوام کتاب کاپلانو تهیه کنم نمی دونم یک جلدی هست یا دو جلدی توی منابع مثلا نوشته فصل 36 یا فصل 28 این فصول همه توی یک کتابه یا دو جلد کتاب میشه ممنون میشم بگید

كلم اين فصول توي سه جلد هستن

rawy

New member
راوی جون کی دفترچه میاد حدودا خبر داری؟

پارسال از 11/24 تا 12/12 ثبت نام بود

کاپلان کلا سه جلد هست, که مهمترین قسمتش جلد دو هست, و چند فصل مرتبط با آسیب شناسی هم تو جلد یک اومده
جلد سه دوسال قبل به عنوان منبع مرضی کودک بود که پارسال مرضی مکی آبادی برای اولین بار به جای اون معرفی شد
حالا اینکه امسال برنامه ی جدیدی داشته باشن یا نه مشخص نیست

fada19990

New member
سلام بجه ها جونم جقدر اينجا سوت وكور.... .يه سوال كسي ميدونه كتاب امار زيستي دانيل ،راهنما داره يا نه?

taranom92

New member
سلام بجه ها جونم جقدر اينجا سوت وكور.... .يه سوال كسي ميدونه كتاب امار زيستي دانيل ،راهنما داره يا نه?
سلام فدا جون خوووبي؟
از بچه هاي همين سايت رشته ي امار زيستي بپرس اونا بهتر در جريان هستن
اما من درسنامه اشو دارم خوبه تستاي سال قبل امار زيستي با جواب از رشته هاي مختلف رو داره خوندنش ضررنداره

fada19990

New member
سلام فدا جون خوووبي؟
از بچه هاي همين سايت رشته ي امار زيستي بپرس اونا بهتر در جريان هستن
اما من درسنامه اشو دارم خوبه تستاي سال قبل امار زيستي با جواب از رشته هاي مختلف رو داره خوندنش ضررنداره

مرسي كلم شما خوبيد? مطمئني اخه من هم كتابش رو دارم ولي فقط توضيح وتست تاليفي بدونه جوابه.جلدش زردو سبزه،

rawy

New member
مرسي كلم شما خوبيد? مطمئني اخه من هم كتابش رو دارم ولي فقط توضيح وتست تاليفي بدونه جوابه.جلدش زردو سبزه،

من این کتاب درسنامه جامع آمار زیستی و این کتاب مرور جامع آمار زیستی رو می شناسم که نکته و تست درس آمار زیستی هست اما راهنمای دانیل نیست
درسنامه فکر می کنم چاپ تمومه اما ممکنه تو بعضی از کتاب فروشی های مرتبط با رشته پزشکی هنوز یکی دوتا داشته باشن, من دومی رو خریدم, نمی دونم کدومش بهتره

rawy

New member
دوستان گرامی لطفا توجه کنید و نظرتون رو بفرمایید, تا دوشنبه فرصت داریم:

قرار هست که تو انجمن یکسری مسابقه برگزار بشه که جوایزش شامل اینهاست:

1-هدیه کتاب با اختیار انتخاب عنوان
2-فلاش مموری
3-کارت آزمون 50هزار تومنی آزمون سنا

انتخاب شکل و نوع مسابقه با خود ماست
اول بفرمایید که اصلا با مسابقه موافقید یا خیر ترجیح می دید به طور متمرکز درس بخونید
دوم اگر پیشنهادی برای مسابقه دارید حتما دقیق بفرمایید

پیشنهاد من اینها بوده ولی گفتم که اول با دوستام مشورت می کنم بعد خبر می دم (که تهدید شدیم اگه مسابقه نذارید همه جوائز رو می دن به انجمن زبان)

جوی که در حال حاضر تو انجمن روانشناسی حاکم هست, یه جو کاملا غمگینه و می دونم که دوستام الان حوصله ی فعالیتهای به این شکل رو ندارن, متاسفانه به دلیل نتایج کنکور و اتفاقهایی که از شروع ثبت نام تا انتها افتاد همگی دلگیریم, به حدی که پیشنهاد دادن تاپیک بحث و گفتگومون بسته بشه و به طور جدی دارن برای سال آینده مطالعه می کنن.
بنده هم ترجیحم این هست که برنامه های اینچنینی اگر هم بنا هست انجام بشه از مهرماه باشه که کمی با شرایط کنار اومدیم.
ما بحث علمی داشتیم تو تاپیک نمونه های بالینی که هرچند تازه ایجاد شده ولی می تونم به طور جدی تر ادامش بدم و به صورت مسابقه درش بیارم
تاپیک فیلم داشتیم که باهم فیلم می دیدیم و تبادل نظر می کردیم, و می تونم این رو به شکل جدی تر و مسابقه درش بیارم
تاپیک نکته نویسی داشتیم که می تونیم به کسی که بیشترین و بهترین نکاتی رو که بیشترین لایک رو می گیره جایزه بدیم
و موارد دیگه ای هم هست که بشه به مسابقه گذاشت, اما حقیقا دوستانم در حال حاضر تو شرایط مساعدی نیستن و شاید که بخوان کمتر تو انجمن حاضر بشن و بیشتر درس بخونن که سال آینده یه نتیجه ی ایده آل بگیرن
من ترجیح می دم بعد از اینکه آروم شدند باهاشون در این مورد مشورت کنم و با نظر خودشون بهترین تصمیم رو بگیریم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا