مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamidehjoon

New member
ایشالا که زودتر خوب بشی گلم, ممنونم
منم فهمیدم الان تا ببینید چراغم روشنه دعوام می کنید زودی خواستم شفاف سازی کنم بعد با خیال راحت اینجا بچرخم :sarma:
دارم ج ی گ ر می خورم که ازش متتتتتتتتتتتتتنففففففففففرم :smiliess (5): ولی مجبورم :13:

اخ جون جیگررررررررر
من عاشق جگرکبابی هستم
خیییییییلییییی خوشمزست نوووووووش جووووونت عزیزم

الان ایناروگفتم تشویق بشی زیااااااادبخوریولی خداییش دوست دارم
مر

hamidehjoon

New member

راوی جون من رفتم این تاپیک کلی هم براش نوشتم اما تازدم ارسال گوشیم یادش اومدامروز هنگ نکرده
الان دیگه حوصله ندارم دوباره بنویسم
یه کم سردردم اذیتم میکنه نمیتونم زیادتوصفحهموبایل نگاه کتم
امیدوارم زودترسرگیجت خوب بشه بشینی پای درسات فعلا بای

rawy

New member
اخ جون جیگررررررررر
من عاشق جگرکبابی هستم
خیییییییلییییی خوشمزست نوووووووش جووووونت عزیزم

الان ایناروگفتم تشویق بشی زیااااااادبخوریولی خداییش دوست دارم
مر

:smiliess (5): واقعا من نمی فهمم چطوری می شه این غذا رو دوست داشت!!!!!!!
باورم نمی شه بقیه میگن دوست دارن فکر می کنم شوخی می کنن, یا اینجوری می گن که من راضی بشم به زور قورتش بدم :dadad4:
کاش الان اینجا بودی زحمتش رو می کشیدی (جات خالی, ببخشید اگه دلت خواست, من باورم نمی شه کسی دلش جیگر بخواد واسه همین با خیال راحت گفتم:riz513:)

rawy

New member
راوی جون من رفتم این تاپیک کلی هم براش نوشتم اما تازدم ارسال گوشیم یادش اومدامروز هنگ نکرده
الان دیگه حوصله ندارم دوباره بنویسم
یه کم سردردم اذیتم میکنه نمیتونم زیادتوصفحهموبایل نگاه کتم
امیدوارم زودترسرگیجت خوب بشه بشینی پای درسات فعلا بای

آخخخخخخخ چه حیف, اشکال نداره, دستتم درد نکنه, من یه خورده نوشتم براشون
مراقب خودت باش
همینطور برای خودت :smiliess (10):

rawy

New member
از نظر بالینی بهترین راه تشخیص عقب ماندگی در کودکان کدام است؟
الف) بازی
ب ) راه رفتن و نشستن
ج ) تکلم
د ) عملکرد سال اول مدرسه

الف؟........

- - - Updated - - -

کدام مورد از مفاهیم اصلی نظریه گزل میباشد؟
الف) طوفان و فشار
ب) رسش
ج) باززیستی
د) تولد دوباره

ج؟:14:..........

- - - Updated - - -

در کدامیک از مراحل رشد پیاژه کودک می تواند در آزمایش بطری های محلول های بی رنگ به صورت موفقیت آمیز عمل کند؟
الف) حسی حرکتی
ب) پیش عملیاتی
ج) عملیات عینی
د) عملیات صوری

ج..........

rawy

New member
شایع ترین واکنش کودک به اختلالات جسمی عاطفی و هیجانی کدام است؟
1) اختلال تغذیه
2) اختلال خواب
ج) اختلال اضطرابی
د) اختلال ایذایی

چه سوال خوبی ولی جوابش رو نمی دونم
1؟؟؟؟؟؟

rawy

New member
اخر از دست سازمان سنجش خل میشم!
بچه ها جونم جواب این 2 تا سوال به نظرتون چی میشه؟؟؟ اگه منبعی هم دارید بیزحمت معرفی کنید.......

کدام روش بالاتری درجه ی اعتبار را در ارزیابی و تشخیص روانی مراجعان دارد؟؟؟
1. مصاحبه
2. پرشسنامه
3. آزمون
4. مشاهده رفتار

---------------------------------------------------------------------------------------------------

زمانی که نظام طبقه بندی و تشخیص خاصی میتواند بیماران یک طبقه را از طبقه ی دیگر با موفقیت متمایز کند، این نظام طبقه بندی و تشخیص دارای کدام ویژگی است؟؟؟؟؟
1. روایی
2. پایایی
3. کاربرد بالینی
4. پیش آگهی
مطمئن نیستم اما اولی فکر می کنم 1 درست باشه دومی 3
اگه تو کتابی بهش برخوردم حتما اینجا می گم :riz304:

balzak

New member
سلام به همگی :ad54ad:
بچه ها یه توضیحی رو به نظرم لازمه که بگم, البته شاید هم خودتون بدونید و توضیح اضافه باشه اما گفتنش از نگفتنش بهتره.
در این مورد بالا که برای حمیده جون نوشتم, منظورم این نبود که چرا حمیده جون انقلاب کرد, اتفاقا کارش و اعتراضش خیلی هم خوب و به جا بود.
پست بالا رو نوشتم که نظر شخصی خودم رو بگم. من اون پیشنهاد تست گذاشتن روزانه رو دادم برای اینکه شما خواستید اینجا فعال باشه اما به نظر شخص خودم فعالیت اینجا اولویت آخره آخره آخره, اگه یادتون باشه ماریای عزیز هم کلی سفارش می کرد که اینجا نیاین, یا هفته ای یه بار بیاین. من نباید اینو بگم چون وظیفه دارم تاپیک رو فعال نگه دارم اما حقیقتا دلم می خواد همه ی ماهایی که اینجا داریم باهم درس می خونیم تو شهریور عددای یه رقمی و یا نهایت دو رقمی زیر سی رتبه مون رو اینجا بذاریم دلم می خواد پارسال جبران بشه و بچه های انجمن روانشناسی کنکور امسال رو بترکووووووووونن :a2d3:
این توضیح واضحاته ولی بازم میگمش که اول برنامه تون دوم برنامه تون سوم برنامه تون, اگه وقت اضافه بود, خسته شدید حال درس خوندن نداشتید, تستهای اینجا رو بذارید و جواب بدید.
در این حد رو من خودم هم هستم, ممنونم از همتون که هستید, زحمت کشیدید تست گذاشتید و به تست ها جواب دادید.
تااااااااااااازه منو دعوا کنید که انقد اینجا نیاااااااااااااام, :sdasdasd: روووووووووووووزی به بار فقققققققققققط :New (6):
به امید موفقیت

سلام روای جااااااااااااااااااااااااااان.
واقعا" حق با تویه.الان چیزی که خیلی مهمه فقط برنامست.
راستش منم دوست دارم امسال همگی بترکوووووووووووووووونیم.ایشالا همه بچه بخاطر تمام زحماتشووون قبول شن و حتی بهتر از بچه های پارسال.
به قول پرند خانم هم میخوووووووووووونیم میخووووووووووووووووووووووووووونیم تا قبول شیم

rawy

New member
1. واکنش نشان دادن خلق، حساسیت به طرد در روابط بین فردی و فلج خشک از علایم کدام یک از اختلالات خلقی است.

الف) دوقطبیI ب)افسردگی آتیپیک ج)افسردگی مالیخولیایی د)دوقطبیII
....................................................................................................................

2.کدام یک از خصایص بالینی زیر پیش بینی کننده ی اختلال دوقطبی نیست.

الف) افسردگی روانپریشانه پیش از 25 سالگی ب) افسردگی بدون کندی بارز روانی حرکتی ج)شروع و خاتمه ی سریع دوره های افسردگی د) افسردگی عود کننده.
.......................................................................................................................

3. از روش تحریک عصب واگ چپ (VNS) برای درمان کدام یک از اختلالات زیر استفاده می شود.

الف) اختلال افسردگی اساسی عود کننده ب) اختلال بی اشتهایی عصبی ج) اختلال پر اشتهایی عصبی د) اختلال خواب
....................................................................................................................

4. کدام یک از نظریه پردازان زیر رویا را شاهراهی به سوی یکپارچگی می داند؟

الف) فروید ب)پرلز ج)ادلر د) یونگ

1- الف
2- ج
3- ب ؟؟؟؟؟
4- د

hamidehjoon

New member
بچه ها شما آمار رو چه جوری می خونید؟

راوی جان اماریه کم سخت هست امابچه هازیادی غولش کردن توی کنکورضریب یک ونیم داره
به نظرم اهمیتش به اندازه مرضی ورشده نه بیشتر
من تکست اصلیم امارزیستیه اول متن کتاب روخوب میخونم وسوالاشوحل میکنم
اگه یه جاهایی نفهمیدم میرم سروقت دلاورکه باهاش رفیقترم
وقتی اون مبحث تموم شد دقت کن میگم مبحث نمیگم فصل میرم سراغ تستاش
امانه بلافاصله شایددوسه روزبعدوتستارومیزنم
اخرسرهم اون مبحث روتوی مرورجامع امارزیستی کارمیکنم
نکته های خیلی مهم روتوی یه دفترچه یادداشت کوچیک مینویسم برامرورمکرر
امیدوارم به دردت بخوره توضیحاتم

hamidehjoon

New member
بچه ها توی اختلالات اضطرابی کاهش سروتونین داریم یا افزایش؟؟؟
توکاپلان ضدونقیض گفته

henri

New member
سلام راوی جون و حمیده جون جون عزیز خیلی ناراحت شدم دیدم سردرد و سرگیجه دارین واقعا بد دردیه چون منم زیاد سردرد میشم ایشالا زودی خوب بشید

hamidehjoon

New member
بچه ها یه چیزبگم بخندید
یه بار بابابزرگم که نودسالشه ازش پرسیدن نوه ات(یعنی من چون بابابزرگم سی تانوه داره)رشته اش چیه؟اونم بنده خدابعدازکلی فکرکردن گفته"قیافه شناسی".....
یه بار هم مامان بزرگم دوستم زنگ زده بودخوابگاه گفته بوده به فلانی کاردارم گفتن اتاقش چنده گفته نمیدونم گفتن خب رشته اش چیه؟؟گفته اونم نمیدونم همونایی که حالشون خوب نیست دیگه!
یعنی همچین رشته بامسمایی داریم ما قدربدونید

- - - Updated - - -

بچه ها یه چیزبگم بخندید
یه بار بابابزرگم که نودسالشه ازش پرسیدن نوه ات(یعنی من چون بابابزرگم سی تانوه داره)رشته اش چیه؟اونم بنده خدابعدازکلی فکرکردن گفته"قیافه شناسی".....
یه بار هم مامان بزرگم دوستم زنگ زده بودخوابگاه گفته بوده به فلانی کاردارم گفتن اتاقش چنده گفته نمیدونم گفتن خب رشته اش چیه؟؟گفته اونم نمیدونم همونایی که حالشون خوب نیست دیگه!
یعنی همچین رشته بامسمایی داریم ما قدربدونید

henri

New member
بچه ها من خیلی خوابم زیاد شده زیاد بود زیادترم شده الان ب زور چشامو باز نگه داشتم شبا زود میخابم اما صبحا نمیتونم پاشم امتحانام داره شرو میشه فرجه هم ندارم واقعا این مشکل اذیتم میکنه شما میدونید چی کار کنم؟

hamidehjoon

New member
سلام راوی جون و حمیده جون جون عزیز خیلی ناراحت شدم دیدم سردرد و سرگیجه دارین واقعا بد دردیه چون منم زیاد سردرد میشم ایشالا زودی خوب بشید

سلام هنری جان
من که سرماخوردم چاشنیش سردردم
مرسی از همدلیت
اره واقعاسردرد بده سال کنکورکارشناسی بدجورنامردی کرددرحقم

rawy

New member
راوی جان اماریه کم سخت هست امابچه هازیادی غولش کردن توی کنکورضریب یک ونیم داره
به نظرم اهمیتش به اندازه مرضی ورشده نه بیشتر
من تکست اصلیم امارزیستیه اول متن کتاب روخوب میخونم وسوالاشوحل میکنم
اگه یه جاهایی نفهمیدم میرم سروقت دلاورکه باهاش رفیقترم
وقتی اون مبحث تموم شد دقت کن میگم مبحث نمیگم فصل میرم سراغ تستاش
امانه بلافاصله شایددوسه روزبعدوتستارومیزنم
اخرسرهم اون مبحث روتوی مرورجامع امارزیستی کارمیکنم
نکته های خیلی مهم روتوی یه دفترچه یادداشت کوچیک مینویسم برامرورمکرر
امیدوارم به دردت بخوره توضیحاتم

مرسییییییییی گلم عااااااااالی توضیح دادی
فقط منظورت از اینکه اول متن آمار زیستی رو می خونی بعد سوالهاش رو اینه که همون مبحث تو کتابهای دیگه؟ چون خودش که تست نداره

parand

Well-known member
حمیده جون و راوی جونم امیدوارم زودتر حالتون خوب شه...
استراحت کنید و مواظب خودتون باشید...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا