مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yazdan

New member
سلام راوی جان
اتفاقا راه رو پیدا کردیم...
حال همه ی ما خوب است، اما تو باور مکن...[/SIZE]
شما خوبید؟
خبری که نیست...اصولا هیچ جا خبر خاصی نیست...خبرها در اینجاست نه آنجا و آنجا ها؛ به درون توست مصری که تویی شکرستانش....
بروی چشم...باعث افتخار و مسرت ماست سر زدن به اینجا

اینو من از دکلمه های شادروان خسرو شکیبایی شنیدم.از کیه شعرش؟

rawy

New member
خوابگاه ندادن ولی گرفتیم ...فعلا توی یه اتاق 20 - 25 متری 8 نفر دانشجوی ارشد زندگی میگذرانیم!!!
امر خیر هم هنوز در تعلیق هست...شاید تا دو سال دیگه، چون بهشتی خوابگاه متاهلی نمیده...داره اما نمیده!!!
ببینید همه ی دانشگاههای تهران از لحاظ سطح علمی خیلی با هم فرق ندارن ولی خب انستیتو چند تا وزنه ی علمی داره همچون دکتر بیرشک و دکتر وحید و دکتر لادن فتی و ... و در ضمن اینکه دانشکده داره و منظم و با برنامه و طبق حساب و کتاب توش کار میشه

همینطوری که هی می گید انیستیتووووووو, انیستیتوووووووو من یه خاطراتی تو ذهنم تداعی می شه , داره یادم میاد که چقد دوسش داشتم یه زمانی :tonguesmiley:

yazdan

New member
بچه ها من برم بخوابم که خونه ی مردمو خراب نکنم فردا.مصفا جان پیشنهاد برا زبان فراموش نشه لطفآ.

rawy

New member
چون ممکنه ترک کنه...
چون بحث یه زندگی مطرحه..
اگه به خانومش بگن باعث میشه رفتارش نسبت به همسرش تغییر کنه یا طلاق بگیره و یا روی بچه ها تاثیر بزاره....
هر چند فکر کنم خانومش حتما فهمیده مگه میشه نفهمه.....

پرند جان من در مورد ازدواج گفتم که چرا نباید بگه؟ مورد همسرش رو قبلش توضیح دادم
دکتر اختیاری به طور قاطع گفتند که فقط بار اول بهش تذکر می دیم که رازت برای خانواده فاش نمی شه, حالا خانواده شامل هرکسی می خواد باشه.

parand

Well-known member
پرند جان من در مورد ازدواج گفتم که چرا نباید بگه؟ مورد همسرش رو قبلش توضیح دادم
دکتر اختیاری به طور قاطع گفتند که فقط بار اول بهش تذکر می دیم که رازت برای خانواده فاش نمی شه, حالا خانواده شامل هرکسی می خواد باشه.

راوووی جون شرمنده من سوالتو اشتباه متوجه شدم.....

rawy

New member
همین فرمون تو آزمون جواب بدی برگرو سیاه تحویل میدی.خب جواب نده وقتی شک داری.بجاش پرندو تحریک کن یا تهدید کن جوابو بگه.تو آزمون باید مراقب جواب منفی باشیم.

بله من تا به حال همینطور عمل کردم, گفتم که فقط یه ذره دعا کنید خدا شفام بده کافیه والا الان که درست جواب دادم :a2d3: همینطوری می شه که من انگیزه پیدا می کنم استدلال کنم, چیه حسودیتون می شه به استدلالهای من؟؟؟

mosaffa7

New member
همینطوری که هی می گید انیستیتووووووو, انیستیتوووووووو من یه خاطراتی تو ذهنم تداعی می شه , داره یادم میاد که چقد دوسش داشتم یه زمانی :tonguesmiley:

البته فکر نکنید انستیتو خداس ولی خب به دلیل سابقه ی بیشترش و قطب بودنش و زیر نظر دانشگاه ایران بودنش منظم تر از بقیه جاهاست و اساتید به نسبت بهتری داره...البته هر کجا باشید اصل خود دانشجو هست بخصوص در مقطع ارشد و دکترا

- - - Updated - - -

بچه ها من برم بخوابم که خونه ی مردمو خراب نکنم فردا.مصفا جان پیشنهاد برا زبان فراموش نشه لطفآ.

شبت خوش...چند جمله ی در صفحه ی قبل عرض کردم یزدان جان

rawy

New member
گزینه 4 میشه عزیزم...
اگه من سوال طرح همه قبولن...
با این گزینه های تابلویی که میارم...:25r30wi:
فصل اختلالات خلقیه عزیزم

پررررررند, منظورت اینه که سوال آسون بود من کار شاقی نکردم؟؟؟
ها ها ها ها؟؟؟ می خوای همینو بگی؟؟؟
نخیرم به قدرت استدلال من احترام بگذارید
(از شوخی گذشته این جزو مهندسی معکوسه, روانشناسی تست زنیه :motat:)

rawy

New member
کسی دختربه متادونی نمیده

:shocked: حمیده جوووووووووون؟؟؟؟
کسی دختر به متادونی نمی ده؟؟؟
اولا که من دختر سراغ دارم زن شیشه ای شده (هرچند الان دارن جدا می شن)
ثانیا می خواست .... نزنه به زندگیش, حالا که زده باید با دروغ شروع کنه؟؟؟ از کجا معلوم عود نکنه؟
ثالثا درسته که متادون عوارض معدودی داره ولی روی سکسشون تاثیر داره , همسرش باید مطلع باشه

sepideeee

New member
کسی اینجا از کنکور وزارت علوم خبر داره؟؟؟ میتونه روزی که ثبت نامش شرو شد اینجا خبر بده و آدرس سایت بده؟؟؟ اصلا یه همچین چیزی هست؟ :33:

rawy

New member
انستیتو 9 تا گرفت ولی احتمالش هست چون هرچه تعداد کمتر باشه بهتر میشه از خدمات آموزشی درمانگاه استفاده کرد

نهههههههههههه
428920_cray.gif

rawy

New member
بابا چهههههههه خبرتونه؟؟؟؟؟؟
چرا من هرچی می دوام نمی رسم به صفحه آخر؟؟؟؟

parand

Well-known member
کسی اینجا از کنکور وزارت علوم خبر داره؟؟؟ میتونه روزی که ثبت نامش شرو شد اینجا خبر بده و آدرس سایت بده؟؟؟ اصلا یه همچین چیزی هست؟ :33:

سلام...
من دارم واسه علوووم میخوونم اگه زنده باشم حتما میااام اینجا اعلام میکنم....

yazdan

New member
مصفا جان ممنون از راهنماییت

شب همه بخیر.خیلی خوشحال شدم اینجارو پر رونق دیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا