مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TrueLove90

New member
چنتا کارت داره جبارزاده؟

لطف مى کنيد يه نمونه از اين فلش کارتا رو بذاريد ببينيم من تا حالا اصلا نشنيده بودم

...

فلش کارتش نوشته تالیف مریم غلامی و ویراستار علمیش پرهام جبارزاده !
کلا 192 کارت پشت و روو هست

عکس فلش کارت

این لینک عکس فهرستش هست

اینم لینک یه صفحه از انتروباکتریاسیه

اینم سایتش که اولین بار اونجا دیدم

فکر کنم پاساژ فروزنده میدان انقلاب داشته باشه

...

biotechnologist

New member

...

فلش کارتش نوشته تالیف مریم غلامی و ویراستار علمیش پرهام جبارزاده !
کلا 192 کارت پشت و روو هست

عکس فلش کارت

این لینک عکس فهرستش هست

اینم لینک یه صفحه از انتروباکتریاسیه

اینم سایتش که اولین بار اونجا دیدم

فکر کنم پاساژ فروزنده میدان انقلاب داشته باشه

...
منم دارمش.( مجموعه فلش کارت هاشونو دارم)خوب بود. ولی واسه ما که ضریب 2 بودیم کافی نبود. شاید واسه ضریب 1 کفایت کنه

bioshimi93

New member
سلام دوستان
خسته نباشید
ممنون میشم اگر کسی کلید ارشد بیوتک پزشکی 93-92 و94-93 رو برام بفرسته هر چقدر گشتم پیدا نکردم.

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
دور چیه؟! :))
میکروب هنوز باسیل گرم +م
زیست هنوز غشا و متعلقاتش گیر کردم. (یعنی سیگنالینگ و چرخه و اسکلت سلولی و آپوپتوزیس مونده) :)
بیوشیمی هنوز اولای متابولیسمم
زبان هم ک همچنان دارم لغت میخونم. درس 15 تافلم.
با همه این اوضاع و احوال خوشبینم ب شرایط...

mehraz

New member
سلام دوستان - ممنون میشم اگه کمکم کنین
من کنکور بهداشت زیرمجموعه 1 رو شرکت میکنم و به بیوتک هم علاقه دارم. میخوام میکروب هم بخونم که بتونم انشاالله یه درصد خوبی بزنم. کتاب میکروب "مورای" رو گرفتم اما خب یکمی زیاده. میشه راهنماییم کنین که کدوم فصلا و مبحثا مهمترن که بیشتر اونا رو بخونم؟ چون ضریب میکروب 1 هست خوندن این همه مطلب یکمی سخت میشه برام، واسه همین میخوام مبحثایی که سوال بیشتری ازش میاد رو بیشتر بخونم :rolleyessmileyanim:
مرسی

mh891

New member
سلام دوستان - ممنون میشم اگه کمکم کنین
من کنکور بهداشت زیرمجموعه 1 رو شرکت میکنم و به بیوتک هم علاقه دارم. میخوام میکروب هم بخونم که بتونم انشاالله یه درصد خوبی بزنم. کتاب میکروب "مورای" رو گرفتم اما خب یکمی زیاده. میشه راهنماییم کنین که کدوم فصلا و مبحثا مهمترن که بیشتر اونا رو بخونم؟ چون ضریب میکروب 1 هست خوندن این همه مطلب یکمی سخت میشه برام، واسه همین میخوام مبحثایی که سوال بیشتری ازش میاد رو بیشتر بخونم :rolleyessmileyanim:
مرسی
به نظر من که همه فصلا مهمه .. و هر سالی سوالا فرق داره . یعنی معلوم نیس از کدوم قسمت بیشتر سوال بدن. چاره ای جز خوندن نیست .. همون مورای کامل بخون

mh891

New member
استرس چرا؟؟ شما چند دور خوندى مگه؟ يه گزارش کلى بگو ببينيم اوضاعت چطوره؟ درضمن لطفا فارسى تايپ کن مرسى

من زیست و میکروب 1 دور تموم کردم ولی خیلی کامل نخوندم . یعنی قسمتایی که دوست نداشتم فقط روخونی کردم ... 1 هفتس ک دور دوم شروع کردم... بیوشیمی بد جور گیر کردم.. زبانم مهارت 7 لزگی ...
میترسم نتونم تموم کنم کامل :sadsmiley:
ببخشید بعضی وقتا با گوشی میام اینجا نمی تونم فارسی بنویسم.. از این بعد فارسی تایپ می کنم :smiliess (3):

.Nazanin

New member
من زیست و میکروب 1 دور تموم کردم ولی خیلی کامل نخوندم . یعنی قسمتایی که دوست نداشتم فقط روخونی کردم ... 1 هفتس ک دور دوم شروع کردم... بیوشیمی بد جور گیر کردم.. زبانم مهارت 7 لزگی ...
میترسم نتونم تموم کنم کامل :sadsmiley:
ببخشید بعضی وقتا با گوشی میام اینجا نمی تونم فارسی بنویسم.. از این بعد فارسی تایپ می کنم :smiliess (3):

خوب دوست محترم تو که وضعت خوبه ماشاا.. يه دور تموم کردى مى تونم بپرسم سلولى و ميکروب چى خوندى؟!!
من هنوز يه دورم تموم نشده ...بقيه رو نمى دونم انوقت تو چرا استرس دارى با اين اوضاع؟!!

love virology

New member
نمیدوونم چرا دوستان مثل دوران دبیرستان به فکر دوور هستن / بچه ها شما به فکر دورر نباشید مرور زیاد داشته باشین مطلب با تست جا بندازید / اینجوری ارامش بیشتری هم دارید / روزگار خووووش

mh891

New member
خوب دوست محترم تو که وضعت خوبه ماشاا.. يه دور تموم کردى مى تونم بپرسم سلولى و ميکروب چى خوندى؟!!
من هنوز يه دورم تموم نشده ...بقيه رو نمى دونم انوقت تو چرا استرس دارى با اين اوضاع؟!!

میکروب مورای بهادر
زیست لودیش 2008 انتشارات خسروی تا فصل 22 ، عصبی،سرطان و ایمونو نخوندم ، میگن سوال نمیاد از اینا
درسا سخته .. ظرفیت کم .. رقابت زیاد .. مرسی که بهم روحیه می دی ... :tonguesmiley:
کاش توو زندگی واقعی هم دوستای خوبی مثل شما داشته باشم....:28:

آخرین ویرایش:

mh891

New member
نمیدوونم چرا دوستان مثل دوران دبیرستان به فکر دوور هستن / بچه ها شما به فکر دورر نباشید مرور زیاد داشته باشین مطلب با تست جا بندازید / اینجوری ارامش بیشتری هم دارید / روزگار خووووش

منظورم از دور دور ، همون مررور بود
من خودم بعد هر فصل تست می زنم .. :tonguesmiley:
بازم مرسی به خاطر راهنماییتون

.Nazanin

New member
میکروب مورای بهادر
زیست لودیش 2008 انتشارات خسروی تا فصل 22 ، عصبی،سرطان و ایمونو نخوندم ، میگن سوال نمیاد از اینا
درسا سخته .. ظرفیت کم .. رقابت زیاد .. مرسی که بهم روحیه می دی ... :tonguesmiley:
کاش توو زندگی واقعی هم دوستای خوبی مثل شما داشته باشم....:28:
لطف دارى دوست محترم .خدارو چه ديدى شايد همکلاسى شديم ...
جدا اوضاعت خوبه استرس نگير من هنوز مونده لوديشم تموم شه...ولى استرس ندارم
موراى مى خونى يا بهادر ؟!!

love virology

New member
فاطمه اذر اگر الان جا بزنید بعد پشیمونید / یک نیرو دوباره بگیرید برگردین سر درس همه اینطورن 96 روز وقت هست زوده از الان زانوی غم بغل کنید و بگید نمیشه پس تا زمان هست استفاده کنید تا غصه روز های از دست رفته نداشته باشید / روزگار خوش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا