مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mh891

New member
من وضعم ازهمه بدتر...ی هفته س که دیگه نمی خونم..فکر کنم افسرده شدم..همش خواب میاد

برای همه اینجوری میشه ... ولی باید قوی باشی.. به این فک کن که قبول شدی ، انرژی بگیر .. تنها کسی که می تونه کمکت کنه خودتی... به آیندت فک کن ... به خوشحالیه تابستون (با قبولیت ) :smilies-azardl (113
قوی باش دختر

Biotechscience

New member
منم خیلی عجیب استرسم بالا رفته احساس می کنم دیگه توان ندارم
کاش پارسال که موقعیتش بود می رفتم تغذیه لااقل خیلی جذابتره و شیرین تر واقعا بیوتک با این وسعت و خشک بودن واقعا دیوونه کنندست موندم چه کنم

biotechnologist

New member
کاش پارسال که موقعیتش بود می رفتم تغذیه لااقل خیلی جذابتره و شیرین تر واقعا بیوتک با این وسعت و خشک بودن واقعا دیوونه کنندست موندم چه کنم
اینکه تغذیه شیرینه حرفی نیست ولی خداییش بیوتک کجاش خشکه! به این لطافت و حلاوت! ما پایان نامه رو شروع کردیم یکی دو روز اصلا وقت نشد نهار بخوریم یا حتی آب. بگذریم از اینکه حسابی له له بودیم ولی هرچی فکر می کنم به جز بیوتک دوست نداشتم رشته دیگه ای بخونم. آدم رباست از شدت جذابیت! الانم خیلی خستم ولی به نظرم ارزششو داره.انقدر مشغله دارم میرم وسط اتاق وامیستم دو ساعت فکر می کنم که می خواستم چیکار کنم:smiliess (11): قبول دارم کنکوری خوندن سخته ولی هر چیزی بهایی داره و مسیرش هم باید طی بشه. تغذیه هم دروس سنگینی داره و رقبای سرسخت.من تو دوستان یکی رو می شناختم دانشگاه ایران تغذیه قبول شد میدیدم چقدر زحمت می کشید. از بیرون گود نمیشه قضاوت کرد. موفق و صبور باشید.

Mohammad gh

New member

دوست عزیز اگر بیوتکو خشک میدونید پس بهتره از همین الان بیخیالش بشید
برای مثال وقتی من مطلبی رو از لودیش میخونم به نظرم فوقالعاده میاد
خیلی شیرین و جذاب با روابطی منطقی و حیرت انگیز
به جای اینکه بیوتکو دیوونه کننده بدونید بهتره که دوباره راجب انتخابتون فکر کنید

Biotechscience

New member
اینکه تغذیه شیرینه حرفی نیست ولی خداییش بیوتک کجاش خشکه! به این لطافت و حلاوت! ما پایان نامه رو شروع کردیم یکی دو روز اصلا وقت نشد نهار بخوریم یا حتی آب. بگذریم از اینکه حسابی له له بودیم ولی هرچی فکر می کنم به جز بیوتک دوست نداشتم رشته دیگه ای بخونم. آدم رباست از شدت جذابیت! الانم خیلی خستم ولی به نظرم ارزششو داره.انقدر مشغله دارم میرم وسط اتاق وامیستم دو ساعت فکر می کنم که می خواستم چیکار کنم:smiliess (11): قبول دارم کنکوری خوندن سخته ولی هر چیزی بهایی داره و مسیرش هم باید طی بشه. تغذیه هم دروس سنگینی داره و رقبای سرسخت.من تو دوستان یکی رو می شناختم دانشگاه ایران تغذیه قبول شد میدیدم چقدر زحمت می کشید. از بیرون گود نمیشه قضاوت کرد. موفق و صبور باشید.
شما کجا ارشد بیوتک رو دارید می خونید؟

- - - Updated - - -

شما کجا ارشد بیوتک رو دارید می خونید؟

Biotechscience

New member
دوست عزیز اگر بیوتکو خشک میدونید پس بهتره از همین الان بیخیالش بشید
برای مثال وقتی من مطلبی رو از لودیش میخونم به نظرم فوقالعاده میاد
خیلی شیرین و جذاب با روابطی منطقی و حیرت انگیز
به جای اینکه بیوتکو دیوونه کننده بدونید بهتره که دوباره راجب انتخابتون فکر کنید

الان دیگه واسه من دیره پارسال ی موقعیت بود که برم تغذیه ولی الان دیگه نمیشه البته اولش که شروع کردم اینطوری نبودم ولی الان وسعت درسا خستم کرده نمی دونم به چی برسم خوبی تغذیه این بود که شیرین و ملموس بود اما بیوتک که تازه اولش باید بتونی وارد شی فکر اینکه امسالم نتونم دیوونم می کنه نمی دونم چرا ی دفعه بی انگیزه شدم

Biotechscience

New member
رشته تغذیه قرابت خاصی به پزشکی داره و خیلی ملموس تره ضمن اینکه کسایی که وارد این رشته میشند خیلی از بیماری ها و روش های درمان غذایی شون رو یاد می گیرند
دوستان به خصوص این دوست فشنمون بهتر بود راهنمایی می کردن تا سرزنش

Mohammad gh

New member
رشته تغذیه قرابت خاصی به پزشکی داره و خیلی ملموس تره ضمن اینکه کسایی که وارد این رشته میشند خیلی از بیماری ها و روش های درمان غذایی شون رو یاد می گیرند

تعریف شما از بیوتک چیه؟و چرا از اول انتخابش کردید؟

mh891

New member
بیوشیمی کنکور انتشارات خسروی گرفتم ... هنوز دستم نرسیده ... امیدوارم خوب باشه :wacsmiley::sad:

The Guy

Well-known member
بیوتک جان نظر برادرانه میدم. بنظرم علاقه یه لازمه است. ابدا فقط واسه اینکه ارشد خونده باشی ارشد نخون. "بدون" چی میخوای...
اگه واقعا به بالین علاقه داری نه بیوتک نه تغذیه نه پرستاری و پیراپزشکی هیچکدوم ارضات نمیکنن.
حتی اگه هزاری هم فارما و فیزیو و پاتوفیزیو و بیوشیمی پاس کنی بهت حال نمیده. من جای شما بودم به صدای درونم گوش میکردم
امسال قبول نشی هیچی نمیشه.
بنظرم واقعا میارزه آدم ب جای 1سال درس الکی خوندن واسه کنکور و شک و تردید، 2ماه تمام راجع ب رشته ها و شرایط زندگیش از همه جهات تحقیق و تدبیر کنه...

biotechnologist

New member
من خودم می خواستم تغییر رشته بدم نزدیک 5-6 ماه رو رشته های مختلف تحقیق کردم که ببینم کدوم بیشتر به روحیاتم می خوره و به ژنتیک و تغذیه و بیوشیمی هم علاقه داشتم ولی نمیدونم یه دفعه بیوتک از کجا وارد دنیای من شد و جای خودش رو تو ذهنم پیدا کرد. اون سال یکسری منابع رو خریدم ولی هیچکس رو نمی شناختم که کمکم کنه.کلی طول کشید تا با سلولی-مولکولی آشنا شدم.اون سال به ارشد نرسیدم.سال بعدش هم قبول نشدم.و بار دوم که با کمک اساتید درس خوندم و آزمون دادم قبول شدم. بعضی از دوستام همون ترم آخر کارشناسی که امتحان دادن قبول شدن. واسه هر کس یه جوره.دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.اگر به بیوتک علاقه ندارید بی خیالش بشید بهتره تا چند سال دیگه بگید کاش رفته بودم تغذیه.موفق باشید.

A2biotech

New member
سلام به همه...
در رابطه با کتاب لگزی یه سوال ازتون دارم...
ببینید من قبلا یه چند ترمی زبان رفتم...سه جلد از کتابای Active Skill for reading و دو جلد از reading ang thinking in english رو خوندم و لغاتشونو خیلی خوب بلدم...(منظور این که در کل زبانم بد نیست...)...الان من تازه لگزی رو شروع کردم و مهارت سوم ام...موقع خوندن ریدینگ و درک مطلب مشکل خاصی ندارم...اما به بخش وکبیولاری و لغات که میرسم واقعا وقتم گرفته میشه طوری که هر صفحه ای تقریبا 4 ساعت وقتمو میگیره و تقریبا از هر 10 تا لغات گزینه هاش فقط یکی رو بلدم و مجبورم روی هر لقت وقت بزارم...
سوالم اینه آیا شمام این جوریید؟؟!
چون واقعا به بخش لغات که میرسم احساس خنگی بهم دست میده...:(50):

Biotechscience

New member
سلام به همه...
ببینید من قبلا یه چند ترمی زبان رفتم...سه جلد از کتابای Active Skill for reading و دو جلد از reading ang thinking in english رو خوندم و لغاتشونو خیلی خوب بلدم...(منظور این که در کل زبانم بد نیست...)...الان من تازه لگزی رو شروع کردم و مهارت سوم ام...موقع خوندن ریدینگ و درک مطلب مشکل خاصی ندارم...اما به بخش وکبیولاری و لغات که میرسم واقعا وقتم گرفته میشه طوری که هر صفحه ای تقریبا 4 ساعت وقتمو میگیره و تقریبا از هر 10 تا لغات گزینه هاش فقط یکی رو بلدم و مجبورم روی هر لقت وقت بزارم...

من برعکسم متن ها و درک مطلب ها برام سخته البته در کل زبان واسه همه سنگینه منم خیلی وقتم رو داره زبان میگیره و عملا ترمز شده

love virology

New member
بیوتک خشک نیست چون دارین سلولی میخونید میگید بزارید وارد بشید دروسی بنام مهندسی ژن و کاربردهای ژنومیک بخونید یعنی هرچی خوندین یه طرف این درس یک طرف هم تفریحه هم درسه / دوستان نا امید نشید امید بهترین چیزه حتی از پول هم ارزشمند تره / در نومیدی بسی امید هست پایان شب سیاه سفید است

A2biotech

New member
بچه ها این نرم افزاره که مال گفت و گوی انجمنه رو نصب کردم...خیلی خوبه...
ایشالا از این به بعد بیشتر توی جمعتون هستم :)

love virology

New member
داشتن هدف و رفتن به دنبالش, خوب است.
ولی عاشق هدف بودن و گرفتار شدن چیز دیگریست...

baran-

New member
سلام به همه...

دقیقا منم شرایط شمارو دارم!!!
:smiliess (2):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا