مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

The Guy

Well-known member
من اگه کل روز هیچ مشکلی هم نداشته باشم فوقش 6 تا 8 ساعت میتونم بخونم...خوب خوندنی با وضعیت اندر احوالات عید..از همین الان شروع کردین به تمیز کاری!!:riz303::riz303:

خوب میخونی پیروز..بعدش الکی میگن دخترا زیاد میخونن:smiliess (14):

بچه ها من باز انژیم کم شده..تو مرورا دچار مشکل میشم..مرور رو کی میخونین ؟؟؟قبل درس جدید یا بعدش؟
کسی اگه راهکاری داره بگه برناممونو بهتر کنیم
نظر منو میخوای مرور کردن از درس جدید خوندن مهمتره
یعنی بایستی تو اولویتت باشه...
میبینم که بالاخره تونستی آواتار انتخاب کنی!! :))
تبریک میگم!

.Nazanin

New member
دوستان منم فعلا سلولى خوندم امروز تنبلى کردم ....البته تفاوت گزارشام اينه من ساعت براى مطالعه نمى گيرم برنامه ريزيم بر اساس مقدار صفحه است ...:)

love virology

New member
پارسال سخت بوده سوالات بیو و میکروب و ایمنی و ویروس پارسال قابل مقایسه با امسال نیست

دوستان بیوتک چه کردید / سلولی چطور بود اصل سلولی برای شما باقیه ولش کنید

A2biotech

New member
سلام و خسته نباشی به همه...
دوستان من یه سوال دارم...
من برای تست سلولی ملکولی کتاب دکتر عبادی رو استفاده میکنم...
سوالم اینه که سوالای مربوط به فصول ١۵ و ١۶ لودیش(انتقال پیام و گیرنده های همراه با جی پروتین و مسیر های پیام رسانی...) , در کدوم قسمت کتاب دکتر عبادیه؟؟؟
هر چی گشتم پیدا نکردم...اصلا فصل بندی کتاب عبادی با لودیش خیلی فرق داره...شما میدونید به کدوم قسمت مربوط میشه؟؟
اصن این دو تا فصل که گفتم مهم هستن؟شاید اصن سوال نمیات ازشون؟

نظر منو میخوای مرور کردن از درس جدید خوندن مهمتره
یعنی بایستی تو اولویتت باشه...
میبینم که بالاخره تونستی آواتار انتخاب کنی!! :))
تبریک میگم!

ممنون..
نمی دونم
شاید از استرسه..من استرسم زیاد شده..غذا خوب نمیخورم ..شبا نمی تونم خوب بخوام با بالشم دچار مشکل شدم..تو خوب متن جدید می بیننم..خدا به خیر کنه..بعضی جاها از ریز بودن مطالب خسته میشم..جزییات زیاد اذیتم میکنه..:13::sadsmiley:

آخرین ویرایش:

parvaneh.g

New member
سلام و خسته نباشی به همه...
دوستان من یه سوال دارم...
من برای تست سلولی ملکولی کتاب دکتر عبادی رو استفاده میکنم...
سوالم اینه که سوالای مربوط به فصول ١۵ و ١۶ لودیش(انتقال پیام و گیرنده های همراه با جی پروتین و مسیر های پیام رسانی...) , در کدوم قسمت کتاب دکتر عبادیه؟؟؟
هر چی گشتم پیدا نکردم...اصلا فصل بندی کتاب عبادی با لودیش خیلی فرق داره...شما میدونید به کدوم قسمت مربوط میشه؟؟
اصن این دو تا فصل که گفتم مهم هستن؟شاید اصن سوال نمیات ازشون؟

من تست اى كيو بى دارم.اين مباحث رو با غشا و نقل و انتقالات يكى كرده.شايد تو اين كتاب هم اينجورى باشه

mh891

New member
Mituni bara moroor har faslo k kamel khondi tamom shod moroor koni.. har cheghad jolotar k miri .. faslaye ghabltaro noktehaye kheily mohemo ye nega bendazi ... noktehay fararo rizo mituni balay har safhe benevisi har dafe k khasty moror sarii dashte bashi onaro bekhoni.. man in karo mikonam... khobe .. :smiliess (3):
ممنون..
نمی دونم
شاید از استرسه..من استرسم زیاد شده..غذا خوب نمیخورم ..شبا نمی تونم خوب بخوام با بالشم دچار مشکل شدم..تو خوب متن جدید می بیننم..خدا به خیر کنه..بعضی جاها از ریز بودن مطالب خسته میشم..جزییات زیاد اذیتم میکنه..:13::sadsmiley:

A2biotech

New member
مرسی parvaneh.g
نه اون جا نیست...ولی الان فهمیدم...تستای اون فصلا رو که گفتم همراه با تنظیم بیان ژن آورده...
به هر حال ممنونم ازت...لطف کردی عزیز

.Nazanin

New member
امروز بيوشيمى و ميکروب و سلولى خوندم شکر جبران تنبلى ديروز شد :-d البته گوش شيطون کر

A2biotech

New member
سلام...
ببخشید شاید این سوال تکراری باشه...ولی باور کنید خیلی سرچ کردم...
اقا زمان کنکور بهداشت بالاخره کیه؟
توی دفترچه م چیزی ندیدم

mh891

New member
safheye 26 daftarche ... ye jadval hast.. zaman hamechio neveshte .. ghabl az jadvalay reshteha ... 31 ordibehesht va 1 khordad neveshte ..
سلام...
ببخشید شاید این سوال تکراری باشه...ولی باور کنید خیلی سرچ کردم...
اقا زمان کنکور بهداشت بالاخره کیه؟
توی دفترچه م چیزی ندیدم

آخرین ویرایش:

intereza7

New member
دوستان من تا حالا میکروب نخوندم، پیشنهادی دارین عایا؟ :)))) خلاصه ای چیزی

The Guy

Well-known member
من دیروز 12 ساعت امروز 9.30 ساعت
خانم آذر همه ازین دست مشکلات دارن. و حتی خیلی فراتر ازاینها...
یکی میره سرکار ،یکی میره دانشگاه ، یکی تو خونه مریض داره ، یکی خودش مریضه،...
ولی بالاخره کسی ک موفق میشه هم از بین همین افراده!!
مورد شما بنظرم یه وسواس کوچولو هست. و تفاوتش با مشکلات دیگه اینه ک از ک/ل/ا/س "جهاد اکبر" میباشد. :)
یعنی بایستی یه همت عالی کنید، یه خیز بلند بردارید تا حلش کنید.
دقیقا مثل من، ک یه مدت وسواس گریبانگیرم شده بود و دوستان اینجا گفتن یه نوع ایده آل گرایی هست و منم پیگیر شدم درستش کردم. (البته ظاهرا" فقط ظاهرا")

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
بچه ها من یه کم حس میکنم لودیش از فصل 11 تا 14 زیاد میزنه جاده خاکی و بیشتر مطالبش اصلا ب درد کنکور نمیخوره. دوستان نظرتون چیه؟؟ بنظرتون این فصلا رو از یه کتاب دیگه بخونیم؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا