مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TrueLove90

New member
...

گزارش مطالعه دیروز یکشنبه 31 شهریور

تست شیمی 40 دقیقه !

سلولی 4 ساعت

زبـان 2 ساعت

:4d564ad6:

...

- - - Updated - - -

وووووووووووووووووووی ووووووووووووووووووووی

هــــــــــــــــــورااااااااااااااااااااااااا ... مبارک باشه

480819_hoppisar1.gif

عاغا من شیرینی میخوام

...
ممنوووون :4d564ad6:

همگی بفرمایید دوستان !

chocolates_antoine_amrani.jpg

...

Taraa

Well-known member

ممنوووون

همگی بفرمایید دوستان !

chocolates_antoine_amrani.jpg

...

798119_happytongue.gif

وای نکنید با من اینکارو

ینی باید نصفشو برا امین کنار بذارم ؟
امین از اونجایی که گفتی دیر میای و ممکنه تا شما بیای خراب بشه ، در نتیجه تضمینی نمیدم سهمتو نگه دارم برات
393119_chocolate.gif

489719_gigglesmile.gif

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
خب ... بریم سراغ اصل مطلب ... گزارشکار

1392.07.01

امروز 5 ساعت میکروب خوندم

amin667

New member
798119_happytongue.gif

وای نکنید با من اینکارو

ینی باید نصفشو برا امین کنار بذارم ؟
امین از اونجایی که گفتی دیر میای و ممکنه تا شما بیای خراب بشه ، در نتیجه تضمینی نمیدم سهمتو نگه دارم برات
393119_chocolate.gif

489719_gigglesmile.gif

نه سهم منو واسم بذارید کنار خرابم بشه اشکال نداره . باید فکر یه یخچال واسه تاپیک باشم که بازم از این موقعیت ها پیش اومد راحت باشم ! :21:

amin667

New member
بچه ها یه چیز جدید کشف کردم اصلا هم از بچه های دکتری بیوتک نپرسیدما خلاصه اینا میگفتن حتما انیمیشن های لودیش رو بگیرید فصل به فصل که جلو میرید ببینید بعدا سر کنکور نتیجشو میبینید .

Taraa

Well-known member
نه سهم منو واسم بذارید کنار خرابم بشه اشکال نداره . باید فکر یه یخچال واسه تاپیک باشم که بازم از این موقعیت ها پیش اومد راحت باشم ! :21:

ااااااااااااا ؟ زود اومدی
279419_biggestgrin.gif
... دیگه چیکار کنم :sad:... بیا همین الان سهمتو بردار من نمیتونم جلو خودمو بگیرم

Taraa

Well-known member
بچه ها یه چیز جدید کشف کردم اصلا هم از بچه های دکتری بیوتک نپرسیدما خلاصه اینا میگفتن حتما انیمیشن های لودیش رو بگیرید فصل به فصل که جلو میرید ببینید بعدا سر کنکور نتیجشو میبینید .

از کجا بیاریم ؟

هر کی پیدا کرد آدرس بده بقیه هم استفاده کنن

amin667

New member

از کجا بیاریم ؟

هر کی پیدا کرد آدرس بده بقیه هم استفاده کنن
یه سرچ تو گوگولی بزنید کلی سایت میده که میشه دانلود کرد حالا مشکلی که اینجا هست اینه که دانلود که کردم بعضی فصلا مثل 2 ،5 ،7 ،11 ،18 داخلش نبود الان لودیش پیشم نیست ببینم این فصلا کلا انیمیشن نداره یا تو این سایتا نذاشتن .اگه کسی الان لودیش داره یه بررسی کنه وگرنه که خودم اول هفته آینده گزارش کاملشو میدم .

amin667

New member
بچه ها نظرتون در مورد ترجمه کردن یه قسمت هایی از لودیش یا جاوتز لاتین برای تمرین زبان چیه ؟ کسی هست این کار رو کرده باشه ؟

storm

New member
آخرین ویرایش:

elissa

New member
سلام
من مجدد شروع به قرار دادن هام تو قسمت تك درس كردم
ببخشين كه 1 هفته اين بين وقفه افتاد

Aysel

New member
بچه ها نظرتون در مورد ترجمه کردن یه قسمت هایی از لودیش یا جاوتز لاتین برای تمرین زبان چیه ؟ کسی هست این کار رو کرده باشه ؟
امین خان به نظرتون این کار وقتتونو تلف نمیکنه؟؟؟
اگه فقط برا تقویت زبان میخواین اشکالی نداره ولی برا کنکور فکر نکنم کمک زیادی بکنه

amin667

New member
امین خان به نظرتون این کار وقتتونو تلف نمیکنه؟؟؟
اگه فقط برا تقویت زبان میخواین اشکالی نداره ولی برا کنکور فکر نکنم کمک زیادی بکنه
نمیدونم دقیق گفتم بپرسم ببینم کسی تا حالا این کارو کرده .

Leyli002

New member
نمیدونم دقیق گفتم بپرسم ببینم کسی تا حالا این کارو کرده .

من پارسال اینکارو میکردم واسه لودیش...واسه بیس زبان تخصصی مفید بودش.ولی امسال که کنکور دارم به نظرم متن های لزگی خوبه نهایتا مقاله ی تخصصی رشته ی خودتونم کمک کننده ست.

biotechnologist

New member
اگه واسه تمرین زبان میخواید این کار رو نکنید. اخبار علمی روز رو از اینترنت بگید و اون رو ترجمه کنید.معمولا خبرها کوتاه هستند و وقت زیادی هم نمیگیرن. ضمن این که طبق بررسی های بنده هرسال 2-3 تا از متنها رو از خبرهای جدید علمی اون سال میدن.

sepehri dost

New member
biotecnologist ممنون از پیشنهاد خوبتون:thumbsupsmileyanim: /شما میدونید توی چه سایتی باید سرچ کنیم؟

TrueLove90

New member
...

گزارش مطالعه دیروز دوشنبه 1 مهر

مولکولی 4 ساعت

زبـان 1 ساعت

...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا