مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

مهلا1991

New member
بچه ها تورو خدا یکی جواب منو بده!اصفهان برای ارشد بیوتکنولوژی پزشکی میگیر یا نه؟؟؟؟؟جواب بدبد حیاتیه خیلییییی

امسال که میدونم گرفته اما همونجور که دوستان دیگه ام گفتن تا سال اینده اصلا معلوم نیست چه اتفاقی بیفته

Mohammad gh

New member
ببخشید میخواستم بپرسم جاوتز 2004باجاوتز 2010خیلی فرق داره آخه من دو فصل اول رو با2004شروع کردم

سوالای هرسال از اخرین منبع ترجمه ی موجود در بازار میاد
یعنی جاوتز ۲۰۱۳
من فکر کنم بهتره که جاوتز جدید رو بخرید
مال شما برای ۹ سال گذشته هست و قطعا تغییراتی داشته

بیوتک

New member
سلام کسی شنیده قراره شیمی عمومی ازمنابع سوالات حذف بشه وبه جاش بیوشیمی رواعلام کنن؟خیلی ازموسسات گفتن به هم کلاسیام که فعلا شیمی عمومی نخونن!!!!!!!!!!!!!!

م.صفری

New member
سلام کسی شنیده قراره شیمی عمومی ازمنابع سوالات حذف بشه وبه جاش بیوشیمی رواعلام کنن؟خیلی ازموسسات گفتن به هم کلاسیام که فعلا شیمی عمومی نخونن!!!!!!!!!!!!!!

وااااااااااااای باز حرف و حدیث جدید!!!!!!!!!!
من که دیگه اینجا نمیام هنوز اعصابم واسه اون یکی شایعه متشنجه
بای همگی :New (6):

Mohammad gh

New member

من واقعا نمیتونم بفهمم چرا شیمی عمومی جزومنابع ارشد بیوتک هست!یعنی بیشتر فلسفشو نمیدونم شاید برای اینکه داوطلب روی مبانی تئوری واکنش ها ومباحثی مثل سینتیک و یا استوکومتری و .... تسلط داشته باشه اما بازم باید دید که این موارد تاچه حد در ارشد این رشته تاثیر گذار هستن نسبت به دروسی مثل ژنتیک و بیوشیمی که در چارت درسی ارشد این رشته گنجانده شده!

Mohammad gh

New member
من واقعا نمیتونم بفهمم چرا شیمی عمومی جزومنابع ارشد بیوتک هست!یعنی بیشتر فلسفشو نمیدونم شاید برای اینکه داوطلب روی مبانی تئوری واکنش ها ومباحثی مثل سینتیک و یا استوکومتری و .... تسلط داشته باشه اما بازم باید دید که این موارد تاچه حد در ارشد این رشته تاثیر گذار هستن نسبت به دروسی مثل ژنتیک و بیوشیمی که در چارت درسی ارشد این رشته گنجانده شده!

به این خیال بودم الان بیاین تجزیه تحلیل کنین لزوم و یا عدم لزوم و فایده ی شیمی رو در بیوتک,پس چی شد؟

TrueLove90

New member

به این خیال بودم الان بیاین تجزیه تحلیل کنین لزوم و یا عدم لزوم و فایده ی شیمی رو در بیوتک,پس چی شد؟

...

سخت نگیرین بچه ها !
هرکاری میخوان بکنن
شیمی بردارن بیوشیمی بذارن !
بیوشیمی بردارن ژنتیک بذارن !
ظرفیت کم شه زیاد شه
آسمون به زمین بیاد زمین به آسمون بره !

شرایط واسه همه یکسان تغییر میکنه بالاخره

به هرحال ما باید همچنان پر انرژی و مداوم بخونیم

اگرچه فکرنکنم موقع ثبت نام و سه ماه مونده به کنکور منبع و درس جدید اعلام کنن !!!

...

این دو روزه بیشتر زبان خوندم ،
امروز هم اگه بشه درسای آخر 504 رو هم میخونم تموم میشههههه
:4d564ad6:

...

Taraa

Well-known member

بچه های ارشد و دکتری باید نظر بدن ... ما که هنوز نمیدونیم کدوم یکی بیشتر به درد ارشدمون میخوره

Mohammad gh

New member
بچه های ارشد و دکتری باید نظر بدن ... ما که هنوز نمیدونیم کدوم یکی بیشتر به درد ارشدمون میخوره

لزوما که نه ولی با این حال بچه های ارشد و دکترا هم به این تاپیک سر میزنن...

پی نوشت:اگر کسی اطلاعات تکمیلی یا از منبع موثقی داشت حتما اعلام کنه
مرسی

love virology

New member
درود بچه ها کسی ادرس وبلاگ الیسا خانم نداره اگر کسی داره لطفا اینجا مطرح کنه سپاس

mahtab-bio

New member
سلام
من يه مشكلي دارم تو انتخاب منابع
لطف كنيد هر كسي اطلاعات و نظرشو بزاره ممنون ميشم ميخوام منابعي كه ميدونم و بهم معرفي كردن رو بر اساس اهميت و ارزش اولويت بندي كنم چون همه رو نميتونم بخونم
براي زبان: 504- تافل - لزگي - كتاب زبان انتشارات پوران پژوهش-1100 واژه -كتاب هاي زبان دانشگاه شيراز و كتابايي كه خود وزارت بهداشت برا ارشد معرفي كرده
شيمي :شيمي دو جلدي مورتيمر - شيمي عمومي دانشگاه تهران - شيمي عموميa7 نشر ديباج خسروي - كتاباي مبتكران دبيرستان ( نميدونم چه سال هايي رو بايد بخونم دوم سوم پيش دانشگاهي ؟)
ميكروب : ميكروب دكتر بهادر - موراي( چه ترجمه اي؟) - واكر-جاوتز-كتاب تاليف دكتر بهادر يا ترجمه؟ - ميكروب دكتر آموزگار انتشارات پوران پژوهش -
سلولي ملكولي :زيست سلولي و ملكولي9 نشر ديباج خسروي - دكتر محمدي - دكتر عبادي - كتاب دوجلدي دكتر عبادي انتشارات پوران پژوهش - لوديش 2013 ترجمه مهدوي انتشارات خانه زيست شناسي -كتاب مريم خالصي -
براي تست :

love virology

New member
سپاااااااااااااااس لطف کردین که ادرس دادین سپااااااااااااس

برای زبان به نظرمن تافل لزگی و رضازاده کافیه به علاوه لغات کنکورهای سال گذشته

میکروب مورای ترجمه دکتر بهادر عالیه و جاووتز اگر تونستی همین

سلولی هم درس تخصصی دوستان کمک میگنند در حیطه من نیست ولی سر خودتو الکی شلوغ نکن
شاد و پیروز بلشید

Mohammad gh

New member
موراي ترجمه بهادر با جلال مردانه فرق ميكنه ؟
بهادر بهتره؟

راجب ترجمه ی مورای بهادر اطلاع ندارم ولی از من میشنوید اصلا طرف جاوتز بهادر نرید!جاوتزش واقعا روی مخ من هست.و الان خودم هم نمیدونم ویرایش۲۰۱۳ کدوم انتشاراتش بهتره

برای سلولی هم لودیش خانه ی زیست رو دیدم به نظرم کمی جاگذاری فعل و فاعلش اذیت کننده هست البته خیلی نگاه دقیقی بهش ننداختم.
لویش ۲۰۱۳ ارجمند هم چنگی به دل نمیزنه . اندیشه رفیع و خسروی هم لودیش ۲۰۱۳ رو منتشر کردن که اونارو هم باید خودتون بخونید و مقایسه کنید باهم.

کلا ترجمه واقعا مهمه چون اگر درست و روان ترجمه نشده باشه واقعا ادم رو گیج میکنه

biotechnologist

New member
سلام
من يه مشكلي دارم تو انتخاب منابع
لطف كنيد هر كسي اطلاعات و نظرشو بزاره ممنون ميشم ميخوام منابعي كه ميدونم و بهم معرفي كردن رو بر اساس اهميت و ارزش اولويت بندي كنم چون همه رو نميتونم بخونم
براي زبان: 504- تافل - لزگي - كتاب زبان انتشارات پوران پژوهش-1100 واژه -كتاب هاي زبان دانشگاه شيراز و كتابايي كه خود وزارت بهداشت برا ارشد معرفي كرده
شيمي :شيمي دو جلدي مورتيمر - شيمي عمومي دانشگاه تهران - شيمي عموميa7 نشر ديباج خسروي - كتاباي مبتكران دبيرستان ( نميدونم چه سال هايي رو بايد بخونم دوم سوم پيش دانشگاهي ؟)
ميكروب : ميكروب دكتر بهادر - موراي( چه ترجمه اي؟) - واكر-جاوتز-كتاب تاليف دكتر بهادر يا ترجمه؟ - ميكروب دكتر آموزگار انتشارات پوران پژوهش -
سلولي ملكولي :زيست سلولي و ملكولي9 نشر ديباج خسروي - دكتر محمدي - دكتر عبادي - كتاب دوجلدي دكتر عبادي انتشارات پوران پژوهش - لوديش 2013 ترجمه مهدوي انتشارات خانه زيست شناسي -كتاب مريم خالصي -
براي تست :
واسه زبان خوندن 504 و کتابهای معرفی شده وزارت بهداشت زیاد ضرورت نداره.من که هیچ کدوم رو نخوندم.کتاب زبان عمومی رضازاده بیشترش رو داره.بیخودی هزارتا کتاب واسه زبان نخرید.لزگی+ زبان عمومی رضازاده کافیه + سایتی که واسه اخبار علمی بهتون گفته بودم.

biotechnologist

New member
واسه شیمی آلی هم کتاب دکتر نادری انتشارات کتابخانه فرهنگ هم خوبه.تستهای خوبی رو با پاسخ تشریحی جمع آوری کردن ضمن اینکه حالت درسنامه هم داره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا